Skocz do zawartości
glugi

Need for Speed: Rivals

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś czytałem że wersja ma być tylko angielska bez napisów, ze sklepu sony jest wersja bez napisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem lekko nie w temacie ale mam wersje na PS3 z polskimi napisami ... :blink: to co na ps3 jest z napisami pl a na ps4 tylko po angielsku ??? :wacko:

Edytowane przez skapol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem lekko nie w temacie ale mam wersje na PS3 z polskimi napisami ... :blink: to co na ps3 jest z napisami pl a na ps4 tylko po angielsku ??? :wacko:

Tak dokładnie, PS4 angielski ale nie wiem po co w tej grze napisy PL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie, PS4 angielski ale nie wiem po co w tej grze napisy PL :)

Wiesz no niby niepotrzebne ale to lekka przesada ... na Ps3 za 169 zł w dniu premiery się dało a na PS4 za 230 zł się nie dało ... żenada moim zdaniem...:lol:

Edytowane przez skapol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz no niby niepotrzebne ale to lekka przesada ... na Ps3 za 169 zł w dniu premiery się dało a na PS4 za 230 zł się nie dało ... żenada moim zdaniem...:lol:

EA Polska wspominała, że im się nie opłaca wydawać w Polsce gier z polskim tłumaczeniem (twierdzą, że mało ludzi będzie mieć PS4 na premierę, muahahaha...). Wyjątkiem jest BF4. Ale NFS i Fifa są po angielsku na PS4 i tak już zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem 279 ze sklepu za nfs'a :P na PS4 

Z 2 strony dziwne bo mieli już napisy z wersji ps3 i mogli je tylko przełożyć, może dzień roboty dla nich. No ale oczywiście po co, płacę więcej za grę na PS4 i nie mam prawa nic wymagać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego moim zdaniem to jest po prostu wstyd dla Sony i żenada na maxa ... :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego moim zdaniem to jest po prostu wstyd dla Sony i żenada na maxa ... :angry:

Tak jak pisałem wcześniej, jeśli chcesz mieć pretensje, to adresuj je do EA Polska. Sony Polska nie ma tutaj nic do gadania ;) To EA Polska nie chciało się robić tłumaczenia na PS4 ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej, jeśli chcesz mieć pretensje, to adresuj je do EA Polska. Sony Polska nie ma tutaj nic do gadania ;) To EA Polska nie chciało się robić tłumaczenia na PS4 ;)

Racja może taki nie wiem, pozew zbiorowy, tak to się pisze, czy petycja o 60 fps ;) przekonało by mnie to do kupna ps4, jak bf 4 ma, to czemu nie nfs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstydem jest raczej nie ogarniac 5 slow na krzyz po angielsku w dzisiejszych czasach.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam tez ucina napisy na dole telewizora w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się rozkłada/składa dach w samochodach? :D

Podczas wyścigu/pościgu samochód sam mi to robił po zjechaniu na pobocze :D nie mogę tego ogarnąć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mnie wkur... ta gra... upalam Audi R8 i mam zadanie w ciągu jednej sesji zdobyć 75 000 sp ... i co nie zaczne jakiegoś wyścigu czy hot pursuit a mam już z 30 000 sp to nawet przy dużej prędkości podczas jazdy niby zostaje zatrzymany .... bez sensu... kur... tak sie zdrażniłem że musze se dychnąć i musiałem to tutaj wyrzucić z siebie bo już 3h sie męcze z tym gównianym zadaniem .... :angry::angry::angry: a może nie grać z podłączeniem do sieci bo pełno glin helikopterów itd itp. Może ktoś coś podpowie...

Edytowane przez skapol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstydem jest raczej nie ogarniac 5 slow na krzyz po angielsku w dzisiejszych czasach.

Mieszkam w Polsce i mam prawo wymagac dostosowania programu do minimum panujących standardów europejskich. To jest poprostu brak szacunku do klienta.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Polsce i mam prawo wymagac dostosowania programu do minimum panujących standardów europejskich. To jest poprostu brak szacunku do klienta.

To jest gra, zabawka. Nie musisz jej kupowac. Angielski to latwy jezyk, warto poswiecic mu chwilke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest gra, zabawka. Nie musisz jej kupowac. Angielski to latwy jezyk, warto poswiecic mu chwilke.

Grałem w angielskie gry jeszcze na C64 oraz Amidze (np.przygodowki Maniac Mansion lub Monkey Island ) tak że daje sobie rade, co nie zmienia tego co napisałem powyżej.Kończę sprawę bo szkoda wpisów na przepychanki.

Ps.zabawki sprzedawane legalnie w Polsce też muszą posiadać np. instrukcje i opisy w języku polskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w angielskie gry jeszcze na C64 oraz Amidze (np.przygodowki Maniac Mansion lub Monkey Island ) tak że daje sobie rade, co nie zmienia tego co napisałem powyżej.Kończę sprawę bo szkoda wpisów na przepychanki.

Ps.zabawki sprzedawane legalnie w Polsce też muszą posiadać np. instrukcje i opisy w języku polskim.

Nfs tez ma opis na pudelku po polsku ;)

Nie przepycham sie, bardziej zartuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

facet ma racje, sprzedają u nas gry i powinny być po polsku, najlepiej zatraćmy swój język i uczmy się tylko angielskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

facet ma racje, sprzedają u nas gry i powinny być po polsku, najlepiej zatraćmy swój język i uczmy się tylko angielskiego

Bez przesady. Idac tym tropem, w szkole tez mozna sie zbuntowac i powiedziec ze nie bedzie sie uczylo jezykow. Trzeba sie rozwijac a nie stac w miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wydaje 230 pln na gre to chce mieć ją po polsku i tyle .. skoro na ps3 się dało a na PS4 nie to tylko świadczy o olewactwie w stosunku do klienta przez wydawce czy kto tam jest odpowiedzialny za polskie wersje lub jej brak.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wydaje 230 pln na gre to chce mieć ją po polsku i tyle .. skoro na ps3 się dało a na PS4 nie to tylko świadczy o olewactwie w stosunku do klienta przez wydawce czy kto tam jest odpowiedzialny za polskie wersje lub jej brak.

Jeśli by była za 170 zł to może być i angielski :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie... ale skoro na ps3 za 169 jest po polsku to na Ps4 tym bardziej powinna być z napisami PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Polsce i mam prawo wymagac dostosowania programu do minimum panujących standardów europejskich. To jest poprostu brak szacunku do klienta.

Dokładnie. Ja znam angielski w stopniu zadowalającym :) ,ale jestem w Polsce i jeżeli kupuję grę u siebie za nie małe pieniądze to ma być PL. Dziwne, że w większości Europejskich wydań gier jest do wyboru przynajmniej 5 języków, ale polskiego nie ma. Jakoś w Niemczech nikt nie każe się uczyć języka angielskiego bo gra nie przetłumaczona. Tam każda ma tłumaczenie. Uczenie się języka obcego to jest już indywidualne sprawa każdego obywatela. U nas jest po prostu zlanie klienta i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ja znam angielski w stopniu zadowalającym :) ,ale jestem w Polsce i jeżeli kupuję grę u siebie za nie małe pieniądze to ma być PL. Dziwne, że w większości Europejskich wydań gier jest do wyboru przynajmniej 5 języków, ale polskiego nie ma. Jakoś w Niemczech nikt nie każe się uczyć języka angielskiego bo gra nie przetłumaczona. Tam każda ma tłumaczenie. Uczenie się języka obcego to jest już indywidualne sprawa każdego obywatela. U nas jest po prostu zlanie klienta i tyle.

Zawsze tak było że jest 5 języków głównie w grach euro , gdyby polska była bogatym krajem to pewnie by było głównie 6 języków w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×