Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

po tej aktualizacji mam problem z padem.wyłancza sie od czasu do czasu i przy graniu z opuznieniem reqagował

Wyłącza się jak jest używany? Czy jak leży? Bo jeśli się wyłącza nieużywany to może masz włączone oszczędzanie baterii.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, pitbul455 napisał:

Witam serdecznie, dzisiaj doszła aktualizacja do 4,50 w mojej ps4, po aktualce brak trybu turbo, czy u was też tego brak?

Głupie pytanie, ale czy masz konsolę w wersji PRO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, dzisiaj doszła aktualizacja do 4,50 w mojej ps4, po aktualce brak trybu turbo, czy u was też tego brak?

Jak masz pro to wchodzisz ustawienia -> system i tam jest tryb turbo

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, cykor napisał:

Głupie pytanie, ale czy masz konsolę w wersji PRO?


No i jeszcze pytanie pitbul czy wchodzisz w settings i następnie w system, bo dopiero tam jest ta opcja boost mode. Co prawda pytanie z serii captain obvious ale czasami można się wyłożyć na takich oczywistościach :24_stuck_out_tongue:

E: CeePeeN mnie uprzedził ale właśnie też pomyślałem że ktoś może wchodzić w Ustawienia i od razu tam szukać boost mode.


E2: a co do powiadomień to faktycznie dziwna sprawa :24_stuck_out_tongue: pewnie już nie wiedzieli co tu jeszcze nazmieniać więc już żeby w następnej poprawce do softa było co robić to popsuli i w następnej naprawią.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minut temu, Banan91PL napisał:

Te powiadomienia zepsuli nie rozumiem po co to zmieniali jak było mega dobrze to zrobione 

Masakra te powiadomienia, syf i nieczytelnie i jeszcze trzeba pojedyńczo usuwać wszystko. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Banan91PL napisał:

Te powiadomienia zepsuli nie rozumiem po co to zmieniali jak było mega dobrze to zrobione 

Jak mam te powiadomienia wyczyśćić ? bo kiedyś była opcja że wszystkie przeczytane a teraz tego nie ma :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALeehi6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, bany4KHDR napisał:

ALeehi6.jpg

Gdzie żeś zdobył te gumy ? pamiętam za gufniarza sie żuło były świetne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w biedrze :banderas:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze inne pytanie. Włączyłem sobie na pobieranie żeby zobaczyć czy będzie opcja wyboru na jaki dysk ma ściągać grę. No i w sumie pytania żadnego nie było, pomyślałem sobie że trochę lipa ale pewnie ściąga na dysk główny a potem trzeba zrzucać na zewnętrzny. No ale tak narzekacie na te powiadomienia żeby zobaczyć o co chodzi i wchodzę w pobieranie a tam u góry informacja "Externall storage". Spoko bo tak akurat teraz chciałem ale co gdybym chciał na dysk główny żeby pobierało, trzeba z zewnętrznego przerzucać czy jest to gdzieś do ustawienia w settingsach? Trochę dłubałem i nie znalazłem takiej opcji.

Edit: Ok nevermind, już znalazłem. Tak gdyby ktoś się nad tym też kiedyś zastanawiał - Settings > Storage > Start na dysku który chcemy wybrać jako docelowy i opcja Application Install Location. Case solved!

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za skośnooki żółty debil wpadł na pomysł by wprowadzić "dobrą zmianę" do powiadomień? Zrobili totalny i nieczytelny burdel którego nie da się ogarnąć.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oni nie myślą w ogóle :1_grinning: albo pozmieniali byle co i nawet sami z tego nie korzystali przy swoich jakiś wewnętrznych testach :24_stuck_out_tongue:

 

brakuje mi jeszcze jakiejś zmiany tzn tego niebieskiego tła kafelkowegoprzy ikonach w menu głównym :24_stuck_out_tongue:  albo opcja usunięcia albo zmiana koloru bo za bardzo mnie to razi tym bardziej jak jakiś całkiem inny kolor się wybierze :24_stuck_out_tongue: ale skoro takie ciulate motywy wrzucają to tego się też nie spodziewam 

 

reszta zmian nie dla mnie bo dysk to wewnętrzny raczej będę zmieniał :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Banan91PL napisał:

Te powiadomienia zepsuli nie rozumiem po co to zmieniali jak było mega dobrze to zrobione 

 

Godzinę temu, shemaforash napisał:

Masakra te powiadomienia, syf i nieczytelnie i jeszcze trzeba pojedyńczo usuwać wszystko. :/

 

Godzinę temu, malpka napisał:

Co za skośnooki żółty debil wpadł na pomysł by wprowadzić "dobrą zmianę" do powiadomień? Zrobili totalny i nieczytelny burdel którego nie da się ogarnąć.

 

Zgadzam się. Kurwa kto to wymyślił. Po jaką cholerę zmieniają coś co jest dobre. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie pucujcie się tak :)

Używam 4.50 od pierwszej bety i na początku też mi nie pasowały te powiadomienia, a teraz? Nie zwracam uwagi, a czasami mi nawet pasują. Ostatnia aktywność zawsze na górze, nie trzeba zmieniać kategorii, a wszystko odznacza się jako przeczytane po samym otworzeniu. Dla mnie spoko.

Owszem, oryginalne nie były złe, również nie wiem po co zmienili, ale tak jak mówię, da się przyzwyczaić i nawet polubić.

Są większe mankamenty niż powiadomienia, ale w tej generacji już raczej nic z tym nie zrobią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w jaki sposób zapisać ostatnie 15 minut rozgrywki? Nie chodzi mi o rozpoczęcie nagrywania filmiku i zakończenie, ale o sam fakt zgrania w dowolnym momencie ostatnich 15 minut. Pamiętam, że była taka opcja, ale za cholerę nie umiem tego teraz zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja naciskam przycisk shere i dotychczasowe 20 minut ląduje na dysku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obsługa dysku chyba najlepsza rzecz jaką wprowadzili od premiery, w końcu wszystkie gry zainstalowane i nie trzeba szukać miejsca.

PSN dostał też jakiś update bo prawie 50GB danych ściągnąłem w ok. 3 godziny :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wczoraj sciagnalem aktualizacje konsola zaczela instalowac po czym mam komunikat ze trwa sprawdzanie danych systemowych a nastepnie nastapi ponowne uruchomienie konsoli. Konsola swieci na bialo i trwalo to ok godziny i nic. U was tez tak dlugo to trwa? Pacjent ps4 slim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, w jaki sposób zapisać ostatnie 15 minut rozgrywki? Nie chodzi mi o rozpoczęcie nagrywania filmiku i zakończenie, ale o sam fakt zgrania w dowolnym momencie ostatnich 15 minut. Pamiętam, że była taka opcja, ale za cholerę nie umiem tego teraz zrobić.

Wchodzisz do menu share przytrzymując przyciski i klepiesz kwadrat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Bartek_Red napisał:

Panowie, w jaki sposób zapisać ostatnie 15 minut rozgrywki? Nie chodzi mi o rozpoczęcie nagrywania filmiku i zakończenie, ale o sam fakt zgrania w dowolnym momencie ostatnich 15 minut. Pamiętam, że była taka opcja, ale za cholerę nie umiem tego teraz zrobić.


W sumie teraz w opcjach można ustawić żeby zgrywało nawet do ostatnich 60 minut rozgrywki. Jest też 30 minut do ustawienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam stary dysk z lapka 250bg jak znalazł do indyków z Plusa. Pytania mam dwa:

1. Czy transfer przez USB jest przynajmniej zadowalający?

2. Gry mogę skopiować z dysku konsoli czy muszę je ściągać ponownie na zewnętrzny HD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@malpka

1. Gry na zewnętrznym instalują się z płyty w 2-3 sekundy, grałem w Destiny przez chwilę z dysku zewnętrznego i nie zauważyłem różnicy w działaniu czy loadingach. Przeniesienie 300GB (około 9 gier) zajęło 40 minut z wewnętrznego na zewnętrzny.

2. Możesz skopiować z konsoli na zewnętrzny,

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×