Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż posiadam Ps4 Pro i Telewizor https://scentre.pl/shop/product/show?produkt=kd49xd8005baep_49_telewizor_4k_hdr i gdy w ustawieniach obrazu konsoli chcę ustawić tryb HDR na automatyczny wyskakuje mi napis ''twój telewizor nie obsługuje HDR'' , a w ustawieniach telewizora mam opcje HDR i gdy ją włącze obraz sie zmienia kolory są nasycone itp , prosiłbym pomoc w czym jest problem że konsola tego nie widzi ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, możliwość podłączenia dysku zewnętrznego to genialny pomysł. Problem leży gdzie indziej. Dwa wejścia USB to śmiesznie mało. Jednego wejścia używam do adaptera bezprzewodowego HS a drugiego do ustawicznego ładowania na zmianę pada lub HS. Pozostaje nic innego jak rozejrzeć się za jakimś HUBem USB.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, malpka napisał:

Nie powiem, możliwość podłączenia dysku zewnętrznego to genialny pomysł. Problem leży gdzie indziej. Dwa wejścia USB to śmiesznie mało. Jednego wejścia używam do adaptera bezprzewodowego HS a drugiego do ustawicznego ładowania na zmianę pada lub HS. Pozostaje nic innego jak rozejrzeć się za jakimś HUBem USB.

 

Obczaj: http://www.mediaexpert.pl/produkty.html?query=HUB+PS4&kat_id=&szukaj=1

 

Ja już od dawna dostaję nerwicy związanej z za małą ilością portów USB, 1 na nadajnik USB do HS Sonego, 2 do ładowania (a jak padnie HS i PAD do już dupa :38_worried: mam niby 2 pady, ale tylko w jednym aluminiowe,ząbkowane analogi = mega komfort grania więc chcę grać tylko nim :24_stuck_out_tongue: )...

 

HUB ma 5 portów USB więc: 

1. Dysk USB (bo ma port USB 3.0)

2. Nadajnik do HS SONY

3. Ładowanie 1 pada

4. Pendive

5. Jakiś awaryjny na coś tam...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym nowym firmware, system wyświetla nieprawidłowo miejsce zajmowane na dysku przez aplikację. Czy również tak macie? Przykładowo bf1 - 84gb, bf4 z premium - 92gb.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godzin temu, Bartek1982sce napisał:

Witam otóż posiadam Ps4 Pro i Telewizor https://scentre.pl/shop/product/show?produkt=kd49xd8005baep_49_telewizor_4k_hdr i gdy w ustawieniach obrazu konsoli chcę ustawić tryb HDR na automatyczny wyskakuje mi napis ''twój telewizor nie obsługuje HDR'' , a w ustawieniach telewizora mam opcje HDR i gdy ją włącze obraz sie zmienia kolory są nasycone itp , prosiłbym pomoc w czym jest problem że konsola tego nie widzi ? 

 Temat o tv jest gdzie indziej - to tak na przyszłość ;-) Co do pytania to czy ustawiłes format HDMI ulepszony w tv? Zmienić to możesz w ustawienia => zewnętrzne wejścia =>format hdmi=> tu zmieniasz na ulepszony przy wejściu hdmi do którego podpięta jest konsola. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, marcinart23 napisał:

 Temat o tv jest gdzie indziej - to tak na przyszłość ;-) Co do pytania to czy ustawiłes format HDMI ulepszony w tv? Zmienić to możesz w ustawienia => zewnętrzne wejścia =>format hdmi=> tu zmieniasz na ulepszony przy wejściu hdmi do którego podpięta jest konsola. 

 

Dzięki właśnie o to mi chodziło teraz działa :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na tym nowym firmware, system wyświetla nieprawidłowo miejsce zajmowane na dysku przez aplikację. Czy również tak macie? Przykładowo bf1 - 84gb, bf4 z premium - 92gb.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Tak u mnie też to samo

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialo byc pieknie z dyskami zewnetrznymi:( okazuje sie ze konsola co jakis czas nie rozpoznaje dysku.

Edytowane przez darenty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, darenty napisał:

Mialo byc pieknie z dyskami zewnetrznymi:( okazuje sie ze konsola co jakis czas nie rozpoznaje dysku.


Sony chyba zastrzegło sobie że nie każdy dysk będzie działał. Ja mam podpięty od dnia kiedy wyszła nowa wersja firmware. przerzuciłem na dysk blisko 500 gb, pobierałem też gry ze store'a wszystko śmiga mi pięknie a konsolę zostawiam wyłącznie w stanie uśpienia i nie miałem żadnych błędów. Ten sam dysk który teraz używam jako zewnętrzny używałem w swojej ps4 i też wszystko działało jak powinno.

Próbowałeś już ponownie formatować dysk przed konsolę, sprawdzać połączenie z konsolą itd?

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Scooby-Doo napisał:


Sony chyba zastrzegło sobie że nie każdy dysk będzie działał. Ja mam podpięty od dnia kiedy wyszła nowa wersja firmware. przerzuciłem na dysk blisko 500 gb, pobierałem też gry ze store'a wszystko śmiga mi pięknie a konsolę zostawiam wyłącznie w stanie uśpienia i nie miałem żadnych błędów. Ten sam dysk który teraz używam jako zewnętrzny używałem w swojej ps4 i też wszystko działało jak powinno.

Próbowałeś już ponownie formatować dysk przed konsolę, sprawdzać połączenie z konsolą itd?

Mam WD Passport 1TB - jest USB 3.0. Po sformatowaniu w PC bylo OK. Sciagnalem dwie gry (ok 30gb) konsola przeszla w stan czuwania i po wlaczeniu wyskoczylo ze dysk jest nie wspierany:( dwa razy uruchomilem ponownie i stwierdzilem ze sprobuje jeszcze raz format na PC:) kolejny raz sie udalo ale problem sie powtorzyl:( o dziwo zrestartowalem konsole z odlaczonym dyskiem i gdy sie odpalila podlaczylem dysk na nowo:) i dziala:) nie wiem na jak dlugo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu go nie sformatujesz z poziomu konsoli?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, darenty napisał:

Mialo byc pieknie z dyskami zewnetrznymi:( okazuje sie ze konsola co jakis czas nie rozpoznaje dysku.

 

Pierwotnie chciałem podłączyć jakiś złom po laptopie jaki znalazłem u teścia. Przypomniałem sobie że mam nowy nie śmigany oryginalny 500GB z PS4 który wymontowałem zaraz po kupnie konsoli. Dysk działa elegancko jedynie musiałem go sformatować bo konsola stwierdziła że go nie rozpoznaje, co wydało mi się dziwne. W końcu mam wystarczająco dużo miejsca na gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 12 marca 2017 o 16:13, CePeeN napisał:

A czemu go nie sformatujesz z poziomu konsoli?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

poniewaz konsola nie rozponawala go. Po formacie w kompie moglem znowu sfomratowac w konsoli jako pamiec masowa.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Sprawdzał ktoś remote play z poziomu laptopa i używanie mikrofonu w imprezie, bo podobno to wprowadzili z tym updatem?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, coffee88 napisał:

 

 

Sprawdzał ktoś remote play z poziomu laptopa i używanie mikrofonu w imprezie, bo podobno to wprowadzili z tym updatem?

 

 

 

 

 

 

Remote Play z lapciaka to ja systematycznie testuje (np. dziś TV zajęty to pyk RP i jazda na Horizon :P) ale bez mikro :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Remote Play z lapciaka to ja systematycznie testuje (np. dziś TV zajęty to pyk RP i jazda na Horizon :24_stuck_out_tongue:) ale bez mikro :24_stuck_out_tongue:

Dobra. Testowałam. Micro działa, cud malina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 11.03.2017 o 09:27, DigitalMan_PL napisał:

 

Obczaj: http://www.mediaexpert.pl/produkty.html?query=HUB+PS4&kat_id=&szukaj=1

 

Ja już od dawna dostaję nerwicy związanej z za małą ilością portów USB, 1 na nadajnik USB do HS Sonego, 2 do ładowania (a jak padnie HS i PAD do już dupa :38_worried: mam niby 2 pady, ale tylko w jednym aluminiowe,ząbkowane analogi = mega komfort grania więc chcę grać tylko nim :24_stuck_out_tongue: )...

 

HUB ma 5 portów USB więc: 

1. Dysk USB (bo ma port USB 3.0)

2. Nadajnik do HS SONY

3. Ładowanie 1 pada

4. Pendive

5. Jakiś awaryjny na coś tam...

Od ponad roku posiadam taki hub http://bratex.org/sklep/pl/p/HUB-USB-3.0-rozdzielacz-7-portowy/3843?gclid=Cj0KEQjw76jGBRDm1K-X_LnrmuEBEiQA8RXYZwktPSycoCxBKSUuXxhewmEhndL42RaJj1Y5aZGootUaAkRT8P8HAQ

I muszę powiedzieć, że na początku nie wiedziałem czy w ogóle wykorzystam tyle portów 3.0 a tu nagle na dzień dzisiejszy mam tylko 1 wolny

 

HUB ma 7 portów USB 3.0

1. Dysk USB

2. Nadajnik do HS SONY

3. Ładowanie HS SONY

4. T500RS

5. TH8 RS

6. Pendrive

7. wolne - możliwe ładowanie pada ale mam ładowarkę sieciową od Sony na 2 pady

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos myslal nad instalowanie w swojej konsoli czegos wiecej niz oficjalne standartowe rzeczy to zalecam nie aktualizowac konsoli wyzje niz Firmware 4.07 (aktualne 4.50). Hackiery znalazly 2exploity ktore dobrze wroza na przyszlosc ;>Tzn jeden dziala rowniez na 4.50 ale potrzebne sa oba do szczescia ;) Takze pozostaje uzbroic sie w cierpliwosc i czekac na efekty ;> Moge dodac ze zadna konsola dostepna na rynku w sklepach nie ma wyzszego softu niz 4.07 ;>

Edytowane przez Frog__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 16.03.2017 o 08:30, INO1 napisał:

Od ponad roku posiadam taki hub http://bratex.org/sklep/pl/p/HUB-USB-3.0-rozdzielacz-7-portowy/3843?gclid=Cj0KEQjw76jGBRDm1K-X_LnrmuEBEiQA8RXYZwktPSycoCxBKSUuXxhewmEhndL42RaJj1Y5aZGootUaAkRT8P8HAQ

I muszę powiedzieć, że na początku nie wiedziałem czy w ogóle wykorzystam tyle portów 3.0 a tu nagle na dzień dzisiejszy mam tylko 1 wolny

 

HUB ma 7 portów USB 3.0

1. Dysk USB

2. Nadajnik do HS SONY

3. Ładowanie HS SONY

4. T500RS

5. TH8 RS

6. Pendrive

7. wolne - możliwe ładowanie pada ale mam ładowarkę sieciową od Sony na 2 pady

 

Tak na prawdę to wystarczy zwykły HUB 2.0 z trzema wejściami za 30zł. Dysk zewnętrzny podpinam bezpośrednio do konsoli a resztę do HUBa (pad, nadajnik do HS czy portal do Lego Dimensions).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panie i Panowie na pokład wkracza Firmware 4.55!!!! W końcu!

Fakt faktem niby 4.50 był tym który dodaje jedne z najważniejszych funkcji, niemniej jednak może nie każdy wie, że w FW 4.55 dodany jedną z ciekawszych funkcji (wprawdzie jeszcze mocno ograniczone ale jednak :) )...

 

Funkcja: Łącze Bezpośrednie! Dzięki tej funkcji możemy *połączyć się bezpośrednio z użytkownikiem BANY 4 KEJ HDR (nawet nie posiadając gry w którą on właśnie gra), z automatu dodaje nas do jego TEAMU, dzięki temu możemy praktycznie codziennie pławić się w blasku jego genialnie genialnych i zajebczych akcji m.in. w BF1, czy Overwatch... 

 

* Na razie funkcja ograniczona tylko do TEGO jednego użytkownika...

 

WryDYy2.png

 

EDIT: no tak i na końcu poprawiono stabilność/optymalizację systemu...

Edytowane przez DigitalMan_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie zapraszam :rydzy: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tej aktualizacji pojawiła się słynna klódeczka na GtaV uniemożliwiajac grę w ten tytuł. Grę miałem ponad 2 lata i jaka jedyna nie została uśmiercona. Inne sloty po pamiętnej aktualizacji poszły dawno z dysku. W sumie żadna strata... I tak już nie gierczyłem to.

 

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×