Skocz do zawartości
Laptok

[Online] - World Rally Championship 4

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wchodzę w multi to wyskakuje komunikat Connection to PSN has been lost. O co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to może zagramy w multi. Jest taka szansa? Umówimy się i pojeździmy sobie trochę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byl taki pomysl ale jak widzisz spalil na panewce bo chetnych jest tylu co kot naplakal jak cos majowy to zapros mnie to sobie moze jakos pojezdzimy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak panowie "Kapitanowie Tsubasa" może porajdujemy razem jestem również chętny, będę dziś ok 20 wysyłajcie zaproszenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Widzę, że jest tutaj parę osób jeżdżących online.

Z racji, że szukam osób do ligii WRC4, która ma ruszyć w przyszłym roku, zaproszę Was do zapoznania się ze szczegółami.

Bardzo proszę admina, aby nie kasował tej wiadomości, bo nie chodzi tutaj o zwyklą reklamę, a jedynie wspólne ściganie.

 

Dołączcie do grupy na FB: https://www.facebook.com/groups/wrc4polish/

Tam znajdziecie wstępny regulamin, ściganie będzie bardziej Pro niż daje gra, w grupie ustalimy wspólnie pewne rzeczy takie jak dni tygodnia i godziny.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam gram w WRC4 już jakiś czas oczywiście podszedłem do tematu profesjonalnie  i gram bez jakichkolwiek wspomagaczy  i grając online zastanawiam się właśnie  nad uczciwośią niektórych  graczy właśnie jak kolega napisał wcześniej czy aby wszyscy jeżdżą na tych samych ustawieniach wsesie wszystkich mozliwych dodatków hamowania itd i np koleś w  kategori WRC2 na jednej z tras  Montecarllo  ma czas lekko ponad 2min gdzie mi to zajmuje około 4  w 2 min jestem dopiero w połowie wiec jak on to zrobił ??????????  ktoś mi możę powiedziec może przeleciał :P   chetnie bym sie poustawiał na jakies nocne sciganie a wy ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online ma wiele bugów i błędów w tej grze od 1 na PS3. Ja podczas swojej przygody z WRC grając online zająłem 3 miejsce w mistrzostwach, mając coś koło 5 tys. punktów XP i posiadając chyba 4 lub 5 poziom dostałem takie XP że od razu wskoczyło na 101 poziom ale gra pokazywała tylko 100. Więc i takie rzeczy się zdarzają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj grałem troszke online  wbiłem sie na server  i smigałem  inni gracze jak na moje oko zbyt dobrze poruszali sie po trasie tak bez oporów bez wypadkow poprostu bajka stwierdziłem ze moga miec ustawiony najłatwiejszy poziom beginner  jezdzili tak swietnie i bez błednie ze stwierdziłem ze tez sprobuje  zobacze czy to to czy poprostu nie umiem jezdzic :P nooo iiii sie nie pomyliłem  jak zmieniłem sobie poziom na lamerski  na którym nie jezdziłem nigdy tak nagle byłem 2 w stawce :P wystarczyło trzymac gaz i skrecac :P nic wiecej  zero zabawy  potem trafiłem na kolesi kruży bawili sie na prawde i wtedy zabawa sie zaczeła były wypadki ostra rywalizacja dokonca ( jak mozna k...wa grac na tym beginner i rżnąć  kozaka :P ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×