Skocz do zawartości
Sasander

Battlefield 4 - wspólna gra

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam jutro na mój prywatny serwer około godziny 13.00

Nazwa serwera taka jak mój nick psn czyli Przemas10pl

Gramy tylko w team deatmatch na mapach: strefa powodziowa, wroga transmisja i kurort Hajnan

Tryb normalny, brak zasad, do 400 zabić.

Serwer jest rankingowy ale gdyby zawołało o hasło to wpiszcie: P10

Zapraszam serdecznie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz mozliwosc ustawienia hc z mapka tak jak bylo w BF3? Pytam z czystej ciekawosci bo jeazcze sie z tym nie spotkalem na BF4:) A pogral bym:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz jaśniej? Co to jest hc? :sweat:

 

HC = Tryb Hardcore

A swoją drogą polecam koledze troche zmienić nazwę serwera. Dodaj w nazwie Poland to ludzie sami przyjdą grac;) A tak to ciężko wynaleźć twój serwer jak ktoś nie zna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HC = Tryb Hardcore

A swoją drogą polecam koledze troche zmienić nazwę serwera. Dodaj w nazwie Poland to ludzie sami przyjdą grac;) A tak to ciężko wynaleźć twój serwer jak ktoś nie zna ;)

no właśnie bo co tam zaglądam to pusto, aż szkoda kasy, pl/pol jak napisał jodzio generalnie przyciąga graczy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Drobna aktualizacja w chwili obecnej szukamy jeszcze  osób do wspólnej gry :

oraz przesiadujemy na SKYPE

 

 

Legenda:

-N posiada dodatki do gry

-B osoba z która grałem ale nie było zbyt dobrze(zazwyczaj zerowy kontakt lub brak współpracy ogólnie tak jak bym grał randoma bez nikogo!)

-A osoba z która grałem i było super(wzorowa komunikacja,posiada HS lub inny komunikator typu skype itd,ogólnie dobra zabawa i niezłe jaja)

-C nie grałem wcale wiec nie wiem  

 

 

PSN:

1.Qekon   A

2.Capitan_Rosomak A

3.Choco_MintKISS (w chwili obecnej oczekuje na swój egzemplarz gry)

 

Jak pisałem posiadam HS ale nie za bardzo lubie z niego korzystac dlatego przesiaduje na SKYPE Cycu02323

Edytowane przez Kryształ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie zagram, nawet teraz, hs mam - psn kuchar95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy gracz w battlefield. Szczerze to nie grałem w tę produkcje. Za wiele nie wymagać, dopiero się uczę :)

 

PSN : Lukio132

 

Skype: Lukio132

 

HS : Only skype

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chciał by pograć razem to zapraszam :)

 

Psn:Thomsson_PL

 

Hs:mam

 

Dodatki:Chińska Nawałnica 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukio poszło zaproszenie na skype takich osób szukam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chyba można powiedzieć weteran BC2, BF3, BF4. Z dodatków Chińska nawałnica i Drugie uderzenie. Hs jest (skype tez ale preferuje hs), choć odpalam dopiero jak jest z kim gadać bo na randomy szkoda gardła. Liczy się dobra zabawa ale fajnie by było gdyby chętni mieli ratio chociaż 1.0 ;) bo czasem ręce opadają jak się widzi na minimapie "las krzyży" ;) gram jak czas pozwala, głownie wieczorami. Pozdrawiam
psn: aerogryf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chętnie pogram w BF4 z kimś online. Dużo grane w BF3, w BF4 dopiero zaczynam ale idzie coraz lepiej.

 

PSN: kubus123

HS: Jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Panowie może pomożecie. Od kilku dni mam lagi w BF4. Jaka może być przyczyna?? Net mam około 10 Mb po kablu, żadna inna gra nie laguje (pes 2014 czasami ale to jest norma). Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować resetu modemu, routera. Możesz pobawić się w zmianie serwerów DNS z 0.0.0.0 , 0.0.0.0 na 8.8.8.8 , 8.8.4.4 ( podobno pomaga) . Wiedz jedno , lagi to nieodłączny problem serii BFa. Czasem problem leży po stronie sprzętu czy też operatora który dostarcza neta, a czasem ( prawie zawsze ;) ) to kaprys gry. Jakbyś miał wolne trzy dni to postudiuj wątek BF3 , na temat lagów w tej grze można by encyklopedię napisać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować resetu modemu, routera. Możesz pobawić się w zmianie serwerów DNS z 0.0.0.0 , 0.0.0.0 na 8.8.8.8 , 8.8.4.4 ( podobno pomaga) . Wiedz jedno , lagi to nieodłączny problem serii BFa. Czasem problem leży po stronie sprzętu czy też operatora który dostarcza neta, a czasem ( prawie zawsze ;) ) to kaprys gry. Jakbyś miał wolne trzy dni to postudiuj wątek BF3 , na temat lagów w tej grze można by encyklopedię napisać .

Dzięki za odpowiedź. Z BF3 takich problemów nie miałem..... aż takich. Wczoraj grałem to dosłownie nie ma momentu bez laga. Masakra jakaś. W temacie BF4 na PS4 pisali, że ma być restart serwerów i ma być ok a wiesz coś na temat PS3? Jakaś łątka czy coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem pewnie tyle co i Ty, patch będzie pod koniec września. Pytanie ile naprawi, a ile popsuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Znacie jakieś serwery gdzie jest ustawiony Hardcor z mapką??

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć , chętnie bym z kimś pograł, grywam wieczorami. Grałem trochę w BF 3 ale bilanse mocno ujemne, uczę się fps-ów na padzie więc wzmocnieniem ekipy na pewno nie będę ;-) Posiadam HS jednak z racji tego że mam małe dziecko gram na nim tylko jak żona jest. Mój psn : jarek_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam chetnie pogram online w bf4 hs mam ale dodatków narazie nie, i jeszcze jedno czy jest ktoś chętny na zrobienie trofeum saper(chodzi o zniszczenie 5 celów w trybie unicestwienie)? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF4 Premium, od kilku dni na PS4 (wczesniej PC), mam HS

PSN: siwypfk

Edytowane przez siwypfk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN: BieganPL

Dodatków brak.

BF4 od niedawna w mojej kolekcji i to pierwszy BF w historii ;P Ale jakoś tam daję rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×