Skocz do zawartości
Patricko

Trine 2: Complete Story

Rekomendowane odpowiedzi

platinum.pngTrine 2 Hard
Earn all Trophies in Trine 2

bronze.pngInto the Story
Complete The Story Begins

bronze.pngWild in Wilderness
Complete Forlorn Wilderness

bronze.pngMudproof Hero
Complete Mudwater Dale

bronze.pngMarch Through the Marsh
Complete Mosslight Marsh

bronze.pngTreehouse Adventure
Complete Petrified Tree

bronze.pngNo More Lizard Soup
Complete Shadowed Halls

bronze.pngHostile Gardening
Complete Hushing Grove

bronze.pngFuns with Fungi
Complete Mushroom Caves

bronze.pngShrooms and Glooms
Complete Mushroom Murk

bronze.pngPearl Diver
Complete Searock Castle

bronze.pngSinister Plumbing
Complete Eldritch Passages

bronze.pngHot and Cold
Complete Icewarden Keep

bronze.pngThrough Dangers Untold
Complete The Final Chapter

bronze.pngNo Time to Change Clothes
Complete The Heroes Return

bronze.pngSunstroke
Complete Deadly Dustland

bronze.pngIndigestion
Complete Belly of the Beast

bronze.pngGrand Theft Aviation
Complete Brackenridge Rise

bronze.pngI'm Walking in the Air
Complete Cloudy Isles

bronze.pngHappy Reunion
Complete Goblin Machinations

bronze.pngPontius Transportation Company
Glide for five seconds with Kitesail Shield while having an object or character on top of the shield

bronze.pngI Didn't Do It
Make goblins die of three different environmental hazards in a single level

bronze.pngA Floral Feast
Feed carnivorous plants with three or more different kinds of treats

bronze.pngHammer Havoc
Kill an enemy with a thrown hammer bouncing at least once before kill

bronze.pngCirque de Zoya
Using grapple, swing around an object an reattach grapple again without touching any surface

bronze.pngDirty Tactics
Get at least 10 enemies killed by other enemies' actions in a single level

bronze.pngThis Wasn't the Plan
Make a bubble sink for three seconds

bronze.pngSurfboard Master
Stand on a plank floating on a single airflow for four seconds

bronze.pngBouncy Bouncy
Stand on a conjured box bouncing on any bouncy surface for 10 seconds

bronze.pngA Hail Of Arrows
Shoot three arrows in the air and catch them all with the Knight's shield

bronze.pngCannonball Rebound
Kill a grenadier goblin with its own cannonball

bronze.pngHigh Rise
Construct a tower made of eight objects and stand on top of it

bronze.pngWicked Collection
Capture three different types of enemies inside boxes and stack them on top of another

bronze.pngThe Leaning Tower of Pontius
Build a three-piece of three-character tower where lowest part is Pontius and his shield, tower must stand at least five seconds

bronze.pngMutually Assured Destruction
Make a sandworm kill another sandworm

bronze.pngOff You Go
Capture a goblin in a Monster Prison and then launch it with a catapult

bronze.pngPlay Catch
Throw a box with Pontius' magnetic shield and catch it or have another player catch it

bronze.pngCatch This!
Kill an enemy with an airborne object tossed with the Knight's charge

bronze.pngIcebreaker
Shatter three frozen enemies within one second

bronze.pngSnowman
Freeze two enemies and stack them on top of each other

bronze.pngThis is Trine!
Kick five enemies of the same kind into a bottomless pit with the Thief's grappling hook kick or the Knight's Kitesail Shield glide kick

bronze.pngRafting
Create a makeshift raft of three separate parts and have a goblin sail it for five seconds

bronze.pngPontius Baseball
Launch an object with Knight's magnetic shield and break it with hammer before the object touches the ground

silver.pngO Solo Mio
Complete a level with only Amadeus

silver.pngLike a Shadow
Complete a level with only Zoya

silver.pngAlone and Mighty
Complete a level with only Pontius

silver.pngI want more!
Complete the game

silver.pngAll Too Easy!
Finish a level without taking any damage (except in the Story Begins)

gold.pngLost and Found
Find all chests in the game

gold.pngGrand Collector
Collect all experience pickups in the game

gold.pngWalk in the Park
Complete the game on hard using hardcore mode

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbijal ktos was platyne w trine? Cieżko? Czasochłonne?

Ja wbiłem, jedyny poważny problem miałem z przejściem gry na poziomie hard w trybie hardcore. Ogromną ilość włosów przez to straciłem ;) .

Uważam że to jedno z najbardziej trudnych osiągnięć z jakimi miałem do czynienia. Takie przejście Dark Souls, to przy tym pikuś.

Jeżeli nie chcesz wyłysieć, zaproś kogoś do coopa. No chyba że będziesz ode mnie zręczniejszy to przechodź sam :thumbsup: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie pamiętam. Często przegapiałem znajdźki i musiałem powtarzać niektóre krainy. Bez cofania się, zajęłoby mi to ok 10-11 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Myślałem o platynie w Trine2, ale trochę mnie przestraszyłeś porównaniem stopnia trudności poziomu hard w tej grze do Dark Souls :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem ze łatwo wiec zapytałem. Do danej mapy jesli cos ominelem moge wybrać ? Ponoć gre nie trzeba przejść do końca by zdobyć platyne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Myślałem o platynie w Trine2, ale trochę mnie przestraszyłeś porównaniem stopnia trudności poziomu hard w tej grze do Dark Souls :shok:

 

W Dark Souls wystarczy cierpliwość i lekkie przestudiowanie umiejętności tworzenia postaci. Dzięki temu można sobie zrobić bohatera którym przelecisz grę jak przecinak.

Ale zaznaczam że to kwestia zręczności, może dla ciebie przejście Trine 2 w hard/hardcore będzie łatwiejsze. Ja już nie mam tak zręcznych palców jak onegdaj ;) . A nawet jak będziesz miał problemy, wystarczy znaleźć kogoś okutego do coopa i większość załatwi za ciebie :)

Czytałem ze łatwo wiec zapytałem. Do danej mapy jesli cos ominelem moge wybrać ? Ponoć gre nie trzeba przejść do końca by zdobyć platyne

Można wrócić i cokolwiek dozbierać. W Complete Story, niestety do platyny trzeba grę ukończyć.

Platyna w Trine 2 na PS3 była bardzo łatwa i nie trzeba było gry przechodzić do końca. W wersji na PS4, przez dodanie dodatkowych trofeów jest o wiele trudniej. Ale jak napisałem wcześniej, najbardziej boli ostatnie trofeum z listy.

Edytowane przez Achilles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz jakis dobry poradnik do tych trofeow? Bo tylko znalazlem do trine 2. bede wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz jakis dobry poradnik do tych trofeow? Bo tylko znalazlem do trine 2. bede wdzieczny

Kolega wyżej dobrze napisał. Jak masz problem z jakimkolwiek trofeum, wpisujesz nazwę w yt i po problemie :) . Listę trofeów masz u góry. Jak słabo znasz ang, skopiuj opis i wklej w jakiegoś tłumacza. Na przykład tego: https://translate.google.pl/

Edytowane przez Achilles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Jeszcze tylko jedno pytanko. Przekazałem cała gre i teraz mam rozdziały do wyboru. Jest liczba co jakis chyba do zabicia i skrzynie. Rozumiem ze moge sobie wybierać rodzialy aby wbić maksymalnie zebranie skrzynek i co tych niebieskich kul a przeciwników moge pominąć? Pytanie skierowane do osob które wszystko zbierały w Trine :) z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze kojarzę to kule wypadają także z zabitych przeciwników, więc raczej nie można ich omijać.

 

Link do wszystkich popierdółek do znalezienia w Trine2: http://www.youtube.com/playlist?list=PL37676FCB9427A9BB

Edytowane przez Solid_POL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z trofeum za przejście gry na poziomie hard? Czy wpada ono jedynie graczowi, który założył grę? Kilka postów wcześniej ktoś pisał o tym, ale użył zwrotu "podobno". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam również pytanko do trofeum Walk in the Park czy trzeba przejść całą grę podczas jednego przejścia??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem pytanie. Ale możesz to również zrobić przez level select, czyli nie musisz przechodzić etapów od początku do końca. Najważniejsze żeby każdy z nich skończyć na hard/hardcore . Kolejność nie ma znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi chodzi czy muszę wszystko za jednym posiedzeniem przy grze przejść całość? Czyli rozumiem, że nie ma takiej potrzeby, bo po wyjściu do menu głównego nie ma możliwości wznowienia gry od tego miejsca w którym skończyłem dlatego pytam, czy aby nie trzeba całości przejść za jednym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że nie ma takiej potrzeby, bo po wyjściu do menu głównego nie ma możliwości wznowienia gry od tego miejsca w którym skończyłem dlatego pytam, czy aby nie trzeba całości przejść za jednym razem.

Dokładnie. Możesz bez problemu wychodzić do menu a potem wybierać level który chcesz. Najlepiej zapisuj sobie który już przeszedłeś na hard/hardcore. Ja mam słabą pamięć i dzięki temu wiedziałem który w tym trybie już zaliczyłem :) .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ost level za co jest do odblokowania? Bo zaliczałem gre teraz zbieram wszystkie znajdzki i prawie kończę a mimo to ost level jest zamknięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi Się w końcu ukończyć Trine 2 complete story na Ps4.

Pytania Które nurtowały mnie podczas przejścia i nie mogłem znaleźć na nie konkretnej odpowiedzi... Czyli co konkretnie można a czego nie podczas zdobywania trophy Walk in the Park. Czytałem o tym że ludzie nie dostawali tego trophy z różnych przyczyn..... Dołączyli się do Czyjejś gry i nie byli hostem, Zgineli podczas walki z ostatnim bossem.... itd. 

Więc wyjaśniam:

 - Nie ważne czy założyłeś grę czy nie trophy dostają wszyscy gracze.

 - Nie ważne czy dołączyłeś się na początku planszy czy na końcu ( w moim przypadku do Levelu 15 dołączyłem się na ostatnie 15 sekund gry)

 - Można zginąć przy walce z ostatnim bossem (mój znajomy ukończył tę bitwę już be zemnie)

 - Można połowę plansz ukończyć w single player a resztę w multiplayer nie ma to większego znaczenia.

 - Wybór postaci może być ustawiony na nieograniczony.

 - Pamiętać tylko trzeba by był ustawiony poziom trudności Hard z załączonym trybem Hardcore mode.

 - Aaaa i nie zapomnijcie o przejściu lvl-u 20stego

 

To tyle Przyjemnej zabawy gra jest świetna. Mam nadzieję ze komuś pomogłem.

Edytowane przez AdiTasiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok a pytanie co do trofika za hardcore mode. Teraz zaliczałem cała gre jak rowniez wszystkie znajdzki.. Ost trofeum to hardcore . Pytanie teraz mam wybór leveli po przejściu gry. Moge sobie tylko j wybierać i zaliczać z tym poziomem? Nie muszę rozpoczynać osobnej gry i zacząć od nowa na hardzie? Jak wiemy ost mapa odblokowywuje sie po zebraniu wszystkich skrzyń wiec jak wybierzemy nowa gre to na hard modę trzeba zebrać wszystkie skrzynie.... Stad moge pytanie. To jest jakos zaznaczone ze dany poziom ZAliczony jest na hard?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno nie trzeba zaczynać nowej gry z hardcore mode hard, wystarczy wybierać poszczególne poziomy. Nigdzie się to nie zapisuje i nie ma jak sprawdzić, który level masz zaliczony na hardcore mode, więc trzeba sobie samemu zapisywać albo lecieć po kolei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka ;) mi też został ostatni trofik do platynki.....muszę przejść grę na hardzie z włączonym trybem hardkore. Tylko nie wiem czy muszę przechodzić grę za jednym posiedzeniem (cały dzień grać i przechodzić poszczególne misje bez wyłączania konsoli) czy mogę każdego dnia przechodzić po jednej misji (z włączonym poziomem hard i trybem hardcore) i normalnie mi zaliczy trofik... dokładnie precyzuje pytanie bo nie chcę zmarnować niepotrzebnie czasu :) jak wy graliście ??? Każdego dnia po parę misji czy całość przeszliście jednego dnia na jednym posiedzeniu ??? Z góry dzięki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×