Skocz do zawartości
Velans

Rainbow Moon

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wydawca: eastasiasoft

Deweloper: SideQuest Studios

 

Data wydania (PS3): 04/07/2012

Data wydania (Vita): 04/12/2013

Data wydania (PS4): 2016

Jak już będę miał Vitę w swoich łapskach, Rainbow Moon biorę bez zastanowania. I zapewne będzie to pierwsza gra na Vitę po którą sięgnę.

Edytowane przez Velans
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wygląda ciekawie. Jak ogram wszystkie interesujące gry z + to może się tym zainteresuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo a to bardzo miła niespodzianka :). Rainbow Moon trafi do Plusa w październiku :). Tym bardziej się cieszę, że w wrześniu tego roku zakupiłem PSVite :D. Czyli prawie tak jak pisałem w pierwszy poście :) - nie jest pierwszą grą na moją Vitę, ale na pewno jedną z pierwszych będzie :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz wersje na ps3 to spokojnie możesz przenieść save'y na psv i grać dalej ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko :). Będzie niepowtarzalna okazja by nadgonić czołówkę w rankingu na stronie Rainbow Moon, na przykład według wygranych walk z mojego na ten czas 24 miejsca ^^. Moja Vita jest gotowa na mocne szarpanie w Rainbow Moon hah xD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie, to z Rainbow Moon na PS3, spędziłem chyba najwięcej czasu z wszystkich gier (potem może byłby multiplayer Call of Duty: MW2, z którym spędziłem podobny czas). Według rankingu z strony Rainbow Moon, spędziłem z grą 193 godziny :).

A wspomnieć muszę, że na 193 godziny zdobyłem 29lvl - może to być strasznie mało na 999 możliwych leveli ale wolałem trochę podskoczyć w rankingach (w tym według wygranych walk), a teraz tylko czekam na konkurencję na przykład z naszego kraju, bo jak na razie przynajmniej w walkach brak konkurencji z strony rodaków :biggrin: ^^. I w fabule też nie jestem za daleko, więc jeszcze długa gra przede mną :].

 

PS Jeśli chodzi o rankingi to jest kilka wyznaczników, w których można rywalizować, ja upodobałem sobie na razie ilość wygranych walk, ale jest też ilość spędzonego czasu w grze, ilość złota, ilość wędrówki postacią (przebieg), ilość ubić przeciwników czy wysokość levela :).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mi w tej grze nie pasowało. Ani walki turowe, ani kolorowy design świata. Mimo to, ależ to cholerstwo wciąga! Na liczniku mam blisko 25h i nadal cioram! A gram niemal wyłącznie w drodze do pracy, więc na handheldzie sprawdza się naprawdę wyśmienicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh ile to już czasu z grą :). Rainbow Moon trafi na PS4 ;). Temat dla tej wersji już zrobiłem ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×