Skocz do zawartości
Patricko

ResoGun

Rekomendowane odpowiedzi

Irytuja mnie ta gra :) zostało mi zebranie ludzików na ostatnim świecie, zebrałem wszystkich i boss przy końcu mnie rozwalił, jak bym miał płyte to bym ją połamam :P

Jeszcze 1CC i przejście na poziomie mistrzowskim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, pomoże ktoś przy trofeum 1cc? Chętni niech zapraszają, chodzi o to żeby przejść kampanię na doświadczonym, bez utraty wszystkich żyć.

Done. Trofkę wbiłem sam.

Edytowane przez PatrikoPPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grywa ktos w dodatki ? Potrzebuje pomocy przy przejsciu komandosa na 20 lvl (trofeum do zdobycia w zasadzie tylko w co-opie). Psn: szutekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge zobaczyć dodatki. Ale muszę najpierw kupic passa do resoguna. Chętnie wbiłbym 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jakbys sie zdecydowal to pograj troche na rozgrzewkę, bo 20 lvl komandosa to nie przelewki i daj znac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano. Platyna na PS4 juz jest, ale cholera na PS3 nie moge przejsc ostatniego swiata. albo gine gdzies po srodku mapy, albo na bossie. Probowalem juz zagrac z jednym ale kolega byl z Rosjii gdzies i lagi masakryczne... Moze ktos z was mialby ochote pomoc? :)

 

EDIT platynka wbita :)

Edytowane przez Night_Wasp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja platynę wbiłem krótko po premierze na ps4, postanowiłem pograć trochę na vicie i cholera wstyd się przyznać nie mogę przejść ostatniej planety na doświadczonym:), a co dopiero na weteranie i później jeszcze etap na mistrzowskim. Nie przypominam sobie bym miał problemy na ps4 kiedyś.

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są gry do których Vita się nie nadaje. W Wipeout dla mnie wszystko jest tak małe i nieczytelne że dałem sobie spokój.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam pomocnej dłogi do ostatniego poziomu na veteranie, jednego poziomu mistrzowskiego i trofeum 1CC na PS3.

Za 1CC na PS4 też będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×