Skocz do zawartości
Patricko

ResoGun

Rekomendowane odpowiedzi

Dla tych co mają problem z 1CC, róbcie to trofeum jako ostatnie.

Jak zdobędziecie wszystkie pozostałe to 1CC wyda wam się banalne.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kevcio może jest banalny ale trzeba mieć ten poziom mistrz :D

x15 mozna na weteranie :)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś ochotę pomóc wbić 

Mistrz unikania pocisków zemsty i tym podobnych 

1CC

(10+1,5+3,5)x

 

Jak co to mój psn to Patrix97PL

 

a i co oznacza poziom PILOT?

Co do pilota to Ci wyjaśnili powyżej a jeśli chodzi o mnożnik znacznie łatwiej jest to zrobić samemu. Grając we dwóch mnożnik spada znacznie szybciej i jak ktos użyje np. bomby często kolejny przeciwnik nie da rady się zrespić polecam 4 lub 5 misje na veteranie i statek Nemezis z naprowadzonymi strzałami. Kilka prób i bankowo się uda

Edytowane przez SlawQ1987
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

poszukuję chętnej osoby do pomocy w przejściu gry na weteranie, jeśli ktoś znalazłby kilkadziesiąt minut na wspólną grę będę wdzięczny.

mój psn id to szuldi - jeśli będzie ktoś chętny zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Róbcie sobie publiczną grę i czekajcie, sporo ludzi gra i sam tak ukończyłem grę.

Nawet na Master znalazłem chętnego, także na każdym poziomie trudności znajdziecie kogoś do gry, niekiedy trzeba tylko dłużej poczekać.

Gra też ma dziwny system rozpoznawania jakości połączenia, bo chyba tylko i wyłącznie na zasadzie odległości państw.

Grając z USA, gdzie mam jedną czerwoną kreską nie miałem ani jednego laga, gdzie z Niemcem z 3 żółtymi mi lagowało, także na to też nie zwracajcie uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli lepiej grac przez sieć i zdobywać trofea niż grac singlach ? Bo przyznał ze na poziomie doświadczonym jest juz na prawdę trudno.. Az dziwne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graj tak jak Ci wygodniej, jak pograsz kilka godzin to poziom doświadczony przejdziesz bez straty życia ratując wszystkich ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem otóż przeleciałem grę juz drugi raz teraz na poziomie doświadczonym trofea za poziomy sie wnikają lecz nie wbija sie za statki.. Ukończyłem raz tym statkiem raz innym i nic nie wpadło.:/.

Przy okazji zaczynam poziom weterana, czy przez grę w sieci od początku tez odblokuje trofeum jak bede gram po kolei etapy czy tylko to sie tyczy gry pojedynczej??

Edytowane przez marcinos9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz ukończyć grę przy jednym posiedzeniu, jak przerwiesz w połowie i wrócisz to nie wpadnie trofeum za statek.

Wydaje mi się, że grę na poziomie weteran trzeba ukończyć solo, ale dobrze jak ktoś by to potwierdził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaa dlatego mi nie wpadło. Czyli trzeba przejść znowu aby to powpadalo. Co do drugiego pytania czekam dalej. Btw mało cos osób gra przez sieć.. Długo czekałem na jednego gracza ..

Edytowane przez marcinos9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem info, że trofeum można zrobić w co-op, ale wtedy nie odblokuje się poziom master.

Więc będziesz musiał jeszcze raz samemu przejść tak czy tak, lepiej grać solo od początku.

Było to dla mnie najtrudniejsze trofeum w grze, szczególnie ostatni poziom dał mi w kość, powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phobosem zrobiłem ostatni etap od strzału, gdzie Nemesisem się męczyłem jak cholera. Spróbujcie nim sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak mam teraz przedostatni poziom na weteranów gdzie gram nemesisem ost etap mogę sobie zmienić statek? Aby wpadło trofeum żeby pózniej nie było ze męczylem sie na marne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok 3 podejście i zaliczone. Jeszcze pytanie w sprawie ludzi. Czy muszę po kolei co mapę wszystkich zbierać czy wystarczy wyrywkowo aby zaliczyć trofeum humanista ? Ten złoty?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok zostało mi tylko 1cc i 3 mapy z humanami. W drugiej cały czas mi sie zabija przedostatni mimo iz nie ma na mapie pkt zielonych.. Nie wiem co jest grane. :) moze ktos wie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz trzy warunki na ratowanie ludzi, zabicie zielonych, zabicie zielonych w odpowiedniej kolejności lub odpowiedni mnożnik.
Masz za mały mnożnik (drugi świat, dziewiąty człowiek) jak człowiek zostaje uwolniony i od razu ginie
Rozpiska co trzeba zrobić na której mapie żeby uratować człowieka (poziomu experienced, zwykłe zabicia zielonych są pominięte):
Acis
7th (3x+ Multiplier)
9th (4x+ Multiplier)
Ceres
8th (Kill Order)
9th (4x+ Multiplier)
Decima
4th(Kill Order)
7th (Kill Order)
9th (3x+ Multiplier)
Febris
2nd (Kill Order)
9th (4x+ Multiplier)
Mefitis
7th (3x+ Multiplier),
8th (4x+ Multiplier)
Final human (Kill Order)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo kolego dzieki ci wielkie to mi pomoże :) czyli w drugiej mapie muszę mieć 4x > mnożnik bo inaczej pupa?:) z tymi humanami to nie jest taka łatwa sprawa jak mi sie wydawało :) przy okazji pilot to poziom mistrz ?

Edytowane przez marcinos9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jeśli masz mnożnik mniej niż 4x człowiek od razu umiera.

Ustaw easy i statek Phobos, ma masę Overdrive więc jesteś mobilny i łatwiej utrzymać mnożnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ost trofik do platyny 1cc:) ktos jest chętny pomoc ? Jakas ogarnięte osoba ? Pilot to poziom mistrz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ost trofik do platyny 1cc:) ktos jest chętny pomoc ? Jakas ogarnięte osoba ? Pilot to poziom mistrz?

Nie pilot to poziom doświadczony, musisz przejść całą grę za jednym posiedzeniem nie tracąc wszystkich żyć, lepiej się to robi w coopie z kimś ogarniętym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dlatego pytam. Zobaczymy moze ktos sie zgłosi z chęcią pomocy. Bede śledził temat. :) ktos ogarnięty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dlatego pytam. Zobaczymy moze ktos sie zgłosi z chęcią pomocy. Bede śledził temat. :) ktos ogarnięty :)

pomógłbym z chęcią ale niedawno urodziła mi się córeczka i czasu na granie nie mam za dużo, także nie wchodzę na ps4 kiedy chcę, wszystko uzależnione jest od dziecka i tego co mam do zrobienia innego, popatrz na swojej liście znajomych czy ktoś nie ma platyny w tej grze a zapewne Ci pomoże, ja tak zrobiłem i za jednym podejściem zrobiłem tego trofika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×