Skocz do zawartości
Patricko

Wymiana dysku w PS4

Rekomendowane odpowiedzi

A nie brało czasem koło 100gb? Czyli z 500gb było 400 dla nas.

Może to moje głupie pytania ale zastanawiam się czy czasem w jakimś FW nie pomniejszono miejsca na system z dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy warto zainwestowac w dysk 2 tb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że tak. Sam posiadam 2tb w swojej konsoli i miejsce na nim powoli się kończy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie zalezy jak sie gospodaruje miejscem  i ile gier sie ogrywa na raz, osobiscie mam 1tb i chyba z 6-7 gier na dysku z czego wracam do 2-3 i mi w zupelnosci wystarcza, Jesli kiedys dokupie dysk to zewnetrzny ale watpie zeby to byla niezbedna inwestycja jesli chodzi o konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z racji tego że nowa łatka do konsoli juz pobrana mam prośbę. Mógłby ktoś polecić jakiś fajny i w miare tani dysk zewnętrzny do konsolki ? Taki minimum 1TB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seagate Expansion, bardzo dobry stosunek jakość/cena/GB :)

Ogólnie dyski trochę kosztują, 2TB to około 350zł ale przynajmniej będzie można wszystkie gry mieć zainstalowane.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, dzięki ! Jutro kupię chyba 1,5TB za 300 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mesutOzim

W środki jest Samsung. Bardzo dobry dysk posiadam 2T w swojej konsoli i na prawdę mogę go polecić 👍

 

HTC 10

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam właśnie chce zamówić ten Seagate w wersji 2 T. Mam pytanko czy warto dopłacić więcej za wersje z 7200 obrotów czy brać 5400?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz 5400 😉

 

HTC 10

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam właśnie chce zamówić ten Seagate w wersji 2 T. Mam pytanko czy warto dopłacić więcej za wersje z 7200 obrotów czy brać 5400?

Tak jak pisze kolos, nie ma sensu dokładać...

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do wymiany dysku i mam taki problem, że nie mam gdzie zgrać danych z dysku konsoli i tu nasuwa się pytanie czy jak wyciągnę dysk wewnętrzny z konsoli i podłącze go pod USB czy dane będą widoczne ?

 

Wysłane z mojego SM-N930F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysk jest szyfrowany.

Nie będzie widać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferujemy usługę przeniesienia danych 1:1 z dysków 500GB na nowe, większe bo nie każdy dysponuje odpowiednim "zapleczem" do tego typu operacji (no i czasem - taka operacja trwa około 50 godzin ) - w razie potrzeby info na PW 

Edytowane przez Serwis Konsol
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wymieniłem swoje poczciwe 500 GB na 2 TB od Seagate, zrobiłem jedynie kopię zapasową save'ów, zrzutów i ustawień, więc pendrive spokojnie do tej operacji wystarczył (dane zajmowały łącznie coś ponad 2 GB). Po wymianie dysku pobranie cyfrówek i aktualizacji do gier z płyt zajęło ok. 12h (blisko 30 tytułów), także nie było tragedii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tygodniu zamierzam kupić dysk zewnętrzny, ale nasuwa się jedno pytanie. Myślę, że dysk 1 TB w zupełności starczy, teraz mam 500 GB i w sumie najważniejsze gry bym tam zostawił, a resztę przeniósł na dysk. Przy okazji zakupu  dysku pomyślałem, czy nie lepiej kupić 1,5 TB - i powiedzmy cz. pamięci dysku przeznaczyć na folder ze zdjęciami, które trzymam na komputerze. Czy jest to możliwe? Czy dysk, jeżeli będzie podłączony pod PS4 to tylko dane z PS4 będą mogły się na nim znajdować? Pytanie może i głupie, ale w kwestiach komputerowych czy wymiany dysku orłem nie jestem. 

 

Co do dysku - Seagate 1,5 TB myślę, że będzie ok? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Oranje napisał:

W tygodniu zamierzam kupić dysk zewnętrzny, ale nasuwa się jedno pytanie. Myślę, że dysk 1 TB w zupełności starczy, teraz mam 500 GB i w sumie najważniejsze gry bym tam zostawił, a resztę przeniósł na dysk. Przy okazji zakupu  dysku pomyślałem, czy nie lepiej kupić 1,5 TB - i powiedzmy cz. pamięci dysku przeznaczyć na folder ze zdjęciami, które trzymam na komputerze. Czy jest to możliwe? Czy dysk, jeżeli będzie podłączony pod PS4 to tylko dane z PS4 będą mogły się na nim znajdować? Pytanie może i głupie, ale w kwestiach komputerowych czy wymiany dysku orłem nie jestem. 

 

Co do dysku - Seagate 1,5 TB myślę, że będzie ok? Pozdrawiam

 

TYLKO dane z PS4, nawet jak podzielisz dysk na 2 czy 3 partycje to konsola i tam CAŁY dysk formatuje pod Siebie...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DigitalMan_PL napisał:

 

TYLKO dane z PS4, nawet jak podzielisz dysk na 2 czy 3 partycje to konsola i tam CAŁY dysk formatuje pod Siebie...

Bo PS4 to jak taki wściekły pies, nie lubi nikogo innego na swoim terenie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich 

 

Mam pytanie techniczne jako kompletny laik w tych sprawach. Czytałem gdzieś, że PS4 nie współpracuje ze wszystkimi dyskami zewnętrznymi tzn nie widzi ich wcale. Tutaj pojawia się pytanie czy ktoś wie/ma doświadczenie z poniższymi i wie czy będą sprawnie działały? Z góry dziękuję za informacje :)

 

https://www.morele.net/dysk-zewnetrzny-maxtor-d3-station-5tb-stshx-d501tdbm-882782/

 

https://www.morele.net/dysk-zewnetrzny-western-digital-elements-5tb-wdbwlg0050hbk-eesn-704804/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 tb a na co ci takie bydle, odemnie polecam Seagate 2,5 cala współpracują bardzo dobrze.

 

wytapane z mojej S_piątki

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dysk 2TB ( obecnie używany przez PS4 ) będzie pasował do PRO?

Edytowane przez whiteHussar
pomyłka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chodziło mi tylko o to czy będzie działał bez zastrzeżeń bo gry itp. będę i tak pobierał

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×