Skocz do zawartości
Patricko

Assassin's Creed IV Black Flag

Rekomendowane odpowiedzi

Tip dla grajacych - nawet jak nie mam czasu grac w AC w dzien to wieczorem na chwile odpalam gre i wysylam swoja flote na handel tak, zeby nastepnego dnia byly reale na koncie:) Przy 14 statkach spokojnie zarabia sie po kilkadziesiat tys dziennie. To dla tych ktorzy zastanawiaja sie skad brac kase w grze chociazby na ulepszenia Kawki.

 

Rozumiem z tego co napisałeś, że gra czyta datę i godzinę i stąd nawet przy wyłączonej konsoli na drugi dzień (kiedy ją włącze) quest floty będzie załatwiony ?

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczy się realny czas (przyśpieszyć może tylko znajomy) a wszystko jest z serwerami Ubi podłączone, więc niezależnie od gry leci.
Do zarabiania kasy przydaje się appka Companion (na tablety była a smartphony już też jest) - flotę się ogarnia na bieżąco i nie trzeba konsoli odpalać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem z tego co napisałeś, że gra czyta datę i godzinę i stąd nawet przy wyłączonej konsoli na drugi dzień (kiedy ją włącze) quest floty będzie załatwiony ?

Zgadza sie. Wysylasz flote i nastepnego dnia odbierasz spokojnie srednio 25tys.

 

Liczy się realny czas (przyśpieszyć może tylko znajomy) a wszystko jest z serwerami Ubi podłączone, więc niezależnie od gry leci.

Do zarabiania kasy przydaje się appka Companion (na tablety była a smartphony już też jest) - flotę się ogarnia na bieżąco i nie trzeba konsoli odpalać.

Wlasnie, jak to jest z tym przyspieszaniem przez znajomego? W jaki sposob to zrobic?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wczoraj udalo komus statek przyspieszyc - to byl pierwszy i ostatni raz jak na razie, bo nic sie wiecej nie pojawilo i nie wiem od czego zalezy ze sie pojawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Mam pytanko odnośnie trofika "Wszyscy na pokład" gdzie w trakcie abordażu nie można stracić członka załogi.

To chodzi o jakąś większy statek czy te średniaki pływające na każdym kroku ?

Bo przejmując jakiś mniejszy okręt trofik nie wpada :( ... no chyba, ze coś lamię ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Mam pytanko odnośnie trofika "Wszyscy na pokład" gdzie w trakcie abordażu nie można stracić członka załogi.

To chodzi o jakąś większy statek czy te średniaki pływające na każdym kroku ?

Bo przejmując jakiś mniejszy okręt trofik nie wpada :sad: ... no chyba, ze coś lamię ...

 Dokonaj abordazu statku, na ktorym masz zabic minimum 10 czlonkow zalogi. Kilka strzalow z armatki, zdejmij jak najwiecej ludzi nie wchodzac na poklad, potem szybki abordaz zanim twoi zaloganci zaczna sie pakowac, bomba dymna i kosisz do brakujacej 10tki. Wpadnie spokojnie podczas normalnego grania.

 

Stix80.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzisz :)

dzięki za cynk bo próbowałem to zrobić na małym statku gdzie bylo do ogarnięcia 5 kill`i :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś może jak rozwiązać problem nie wpadających trofeów za ukończone sekwencje??

 

Tez czekam na odp na to pytanie. Na zagranicznym forum wyczytalem ze trzeba skasowac gre i zainstalowac jeszcze raz. Troche nie usmiecha mi sie znow rozwijac statek i nabijac wszystko od nowa, tym bardziej, ze przez 2 tyg grania sporo zdazylem zainwestowac. U mnie brakuje trofika za 7 rozdzial. Tobie ktory nie wpadl? Moze ktos juz rozwiazal ten problem?? Kazda wskazowka mile widziana.

 

Stix80.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tez czekam na odp na to pytanie. Na zagranicznym forum wyczytalem ze trzeba skasowac gre i zainstalowac jeszcze raz. Troche nie usmiecha mi sie znow rozwijac statek i nabijac wszystko od nowa, tym bardziej, ze przez 2 tyg grania sporo zdazylem zainwestowac. U mnie brakuje trofika za 7 rozdzial. Tobie ktory nie wpadl? Moze ktos juz rozwiazal ten problem?? Kazda wskazowka mile widziana.

 

Stix80.png

 

Może wystarczy zrobić kopie "Save" i grać "dalej" na przeistalowanej grze.

Początkowe sekwencje powtórzyć sobie później.

Zawsze to coś i nie trzeba iść od nowa całości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wystarczy zrobić kopie "Save" i grać "dalej" na przeistalowanej grze.

Początkowe sekwencje powtórzyć sobie później.

Zawsze to coś i nie trzeba iść od nowa całości.

 

A da sie zrobic kopie save na ps4? Na ps3 nie bylo problemu z wrzuceniem tego na sticka, ale na ps4 nie zauwazylem osobnego folderu z save'ami.

 

Stix80.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A da sie zrobic kopie save na ps4? Na ps3 nie bylo problemu z wrzuceniem tego na sticka, ale na ps4 nie zauwazylem osobnego folderu z save'ami.

Ustawienia -> Zarządzanie pamięcią masową (czy jakoś tak, piszę z pamięci) -> dysk lokalny (czy coś w tym stylu  :)  ) i tam masz możliwość przeniesienie danych gry z dysku na pendrive lub do chmury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo szukałeś, w ustawieniach jest opcja backupu save'ów.

Podziekowal:) Rzeczywiscie jest.

 

Stix80.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zrobiłem coś zle ale przeniosłem save do chmury,odinstalowałem i zainstalowałem gre,powtórzyłem ostatnia misje 3 sekwncji i pucharek nie wpadł.Może robie coś zle, proszę o odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zrobiłem coś zle ale przeniosłem save do chmury,odinstalowałem i zainstalowałem gre,powtórzyłem ostatnia misje 3 sekwncji i pucharek nie wpadł.Może robie coś zle, proszę o odp.

Potwierdziles jedynie moje przypuszczenia, ze tak nie da sie odblokowac tego pucharka. Na starych save'ach nic nie zdzialasz i trzeba przejsc od nowa. Na szczescie masz tylko 3 sekwencje do powtorzenia. Mi pucharek nie wpadl w 7 i nie chce mi sie znow przez pol gry przebijac.

 

Stix80.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jak ukończe grę to będę mógł później wbijać trofea które mi pozostały ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jak ukończe grę to będę mógł później wbijać trofea które mi pozostały ?

Tak.

Stix80.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec przejdę wątek główny a później będę wbijać trofea :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze trofeum za 100% synchronizacji trzeba zrobic w kazdej misji? czy jakos to sie dzieli na fabularne itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko główny wątek.Skrzynie,widoki itp się nie wliczają.

czyli jak mam główny wątek na 80% niektóre na 100% to już nie mogę cofnąć się by wykonać je na 100%?? Musze odrazu je robić na 100% dobrze rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jak mam główny wątek na 80% niektóre na 100% to już nie mogę cofnąć się by wykonać je na 100%?? Musze odrazu je robić na 100% dobrze rozumiem?

Mozesz powtarzac kazda misje nawet po zakonczeniu gry tak aby osiagnac 100% synchronizacje i dostac pucharek.

 

Stix80.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info dla tych, ktorym nie wpadl pucharek za ktorys z rozdzialow. U mnie brakowalo srebra za chapetr 7. Usunalem wszystkie pliki gry i wyslalem save'y do chmury. Gre zainstalowalem od nowa, przeszedlem znow rozdzialy od 1 do 7 i pucharek wpadl:) Poki co to jedyne rozwiazanie na brakujace trofea.

 

Stix80.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!

Pzeszedlem cala gre (wszystkie sentencje) a za sentencje nr 9 nie otrzymalem trofea, mam je zrobione na 100% a pucharka brak.. jakis blad ? ;/

1526363_10201233963553802_321936432_n.jp

Edytowane przez Vajpus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×