Skocz do zawartości
Patricko

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Coz mozna powiedziec po kilku rozegranych spotkaniach , po kolei

Rozgrywka - stara dobra Fifa ze wszystkimi jej przypadlosciami , o ktorych mozna poczytac w temacie Fifa na PS3

Grafika - zauwazalnie lepsza , ale to chyba wiadomo , animacje pilkarzy odwzorowanie twarzy poruszania sie po boisku , w tym wszystkim widac znaczaca roznice.

Sterowanie - dokladnie to samo jak na PS3 ale nowy pad robi roznice , lepiej lezy w dloni "grzybki" oraz R2 , L2 sa zdecydowanie leiej wyprofilowane .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby FIFĘ zrobiło 2k to mielibyśmy przełom, a tutaj widze, że EA znowu poszło na łatwiznę i rozłożyło sobie prace na całą generację, zamiast od razu zrobić coś pięknego pokroju tego co widzimy od studia 2k (NBA).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby FIFĘ zrobiło 2k to mielibyśmy przełom, a tutaj widze, że EA znowu poszło na łatwiznę i rozłożyło sobie prace na całą generację, zamiast od razu zrobić coś pięknego pokroju tego co widzimy od studia 2k (NBA).

dreamtox zgadzam sie z tobą w 100 % moze kiedyś doczekamy takich czasów :) :) Czy ktoś lubi czy nie tematyke NBA i chodz raz miał styczność ze seria 2k powie ze pod wieloma względami to właśnie EA powinno sie uczyć od nich.Owszem w Fifie mamy licencje nawet niezłą animacje ale niestety wiele brakuje do całej otoczki tego co można zobaczyć np.2k14.Mam nadzieje ze w nastepnej odsłonie za rok EA wyda w pełni gre next genową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z innej beczki, czy nasze sklady z UT i coinsy przechodza do FUT na ps4 z ps3 ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z innej beczki, czy nasze sklady z UT i coinsy przechodza do FUT na ps4 z ps3 ???

Mało gram w FIFĘ, ale kiedyś czytałem że przechodzą. Jestem pewien na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a statystyki z sezonow H2H ? czy to juz bedzie zupelnie nowy "sezon"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra reklama widzialem juz wczesniej kilka dni krazy po sieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro moge juz kupic fife na ps4, ale mam pytanie. Czy na konsole sie pojjawi w pl komentarzu i jezyku czy tylko zostala angielska wersja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro moge juz kupic fife na ps4, ale mam pytanie. Czy na konsole sie pojjawi w pl komentarzu i jezyku czy tylko zostala angielska wersja?

 

 

Z tego co pamiętam nie miało być wersji PL na next-geny.

Wersja na xbox one oraz ps4 pojawią sie Angielskim komentarzem napisy w grze bedą tylko w języku Polskim.Jak dla mnie lepsza opcja bo co rok można było słyszeć te same teksty a przynajmniej 2 komentatorów z tv Sky daje rade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest tylko wersja ang tylko dlatego ze to 1 wersja na nex geny ale za rok juz pewnie pelna lokalizacja ;)

 

a co do tych napisów to jestes pewnien ? jesli tak to spoko bo myslalem ze nawet ich nie bedzie w pl :)

Edytowane przez arti804

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest tylko wersja ang tylko dlatego ze to 1 wersja na nex geny ale za rok juz pewnie pelna lokalizacja ;)

a co do tych napisów to jestes pewnien ? jesli tak to spoko bo myslalem ze nawet ich nie bedzie w pl :)

Zaraz po info ze nie będzie pl ktoś na forum pisał do ea polska i odpisali ze chodzi tylko komentarz, ale nie dam sobie ręki uciąć dlatego ta informacja nie jest w 100% pewne lada dzień dowiemy się jak to jest.

 

 

 

 

Edit: Z ciekawości zapytałem EA i dostałem odpowiedz ze pełny Angielski jezyk w grze.Wiec jeśli ktoś chce może kupować z  każdego zakątka świata nie będzie róznicy. Szkoda myślałem ze napisy w grze bedą w PL.

Edytowane przez Dempsey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha ok takie coś no szkoda by było jak by zabrakło nawet napisów w naszym ojczystym języku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w fifie akurat one sa calkowicie zbedne, a o komentarzu to wogole nie mowie bo chyba nie ma masochisty ktory na nim gra;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha ok takie coś no szkoda by było jak by zabrakło nawet napisów w naszym ojczystym języku...

Ale szczerze powiedz, do czego ci to potrzebne?

Ja juz Fife mam od piatku na PS4, pozostaje jeszcze poczekac do tego piatku na konsole i lecimy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem FIFĘ 14 w amerykańskim store, czy na koncie, na którym kupiłem będzie możliwość kupić FIFĘ 14 na PS4 w promocyjnej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×