Skocz do zawartości
Patricko

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś chętny do klubu zrobiłem dopiero nowy z znajomym 7 lidze jesteśmy i zaraz awans będzie jak ktoś chętny niech pisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie czy na ps3 tez trzeba mieć ps+ by grac w fut ? Bo wiem ze tak trzeba na PS4 ale nie jestem pewny czy na PS3.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jest ktoś chętny na zrobienie trophy online w fifa 14 na ps4? nie mam znajomego na liście co ma ps4, a do platynki już niewiele brakuje

Moje ID lukasz2007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Panowie dzisiaj mi dojdzie konsola i mam pytanie. Czy da sie pobrac jakas aktualizacje abym mial fife 14 na ps4 jak mam na ps3? BO gdzies mi sie obilo o uszy ze sie tak da. Moze ktos wymienil tak fife z ps3 na ps4.

 Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Panowie dzisiaj mi dojdzie konsola i mam pytanie. Czy da sie pobrac jakas aktualizacje abym mial fife 14 na ps4 jak mam na ps3? BO gdzies mi sie obilo o uszy ze sie tak da. Moze ktos wymienil tak fife z ps3 na ps4.

 Pozdrawiam

 

 

Niestety nie ma upgrade'u Fifki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam bramkarza, pisać na priv. Ekipa była w 1 lidze, aktualnie jest w drugiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem o możliwosci przeniesienia zapisu kariery FIFA 14 z PS3 na PS4, wie ktos czy to jest możliwe? Jeżeli tak to czy mozna to zrobić za pomocą pendriva? Jeśli jest taka mozliwość to mógłby ktos wytłumaczyć jak to zrobic? Nie mam jeszcze konta ps+ a chciałbym zagrac kontynuację kariery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak ktoś jest chętny zgrać Co-op Season to wyślijcie mi zaproszenie  :) PSN:wrobellito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyciszyć mikrofon przeciwnika grając online? Często łączy mnie z jakimiś arabami i nie mam ochoty wysłuchiwać ich Allah Akbar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpal hs swojego i odłóż na stolik,najprostszy sposob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak gracie sezony to też Was tak często wyrzuca przed rozpoczęciem meczu z powodu niezgodności składów z przeciwnikiem?

Mam tak w połowie przypadków, a nic nie grzebałem ze składami.

 

Dodatkowo jak wybieram zespół 4,5* to mnie łączy z zespołami 5* (głównie PSG) mimo, że mam ustawione aby tak nie łączyło. Też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak gracie sezony to też Was tak często wyrzuca przed rozpoczęciem meczu z powodu niezgodności składów z przeciwnikiem?

Mam tak w połowie przypadków, a nic nie grzebałem ze składami.

 

Dodatkowo jak wybieram zespół 4,5* to mnie łączy z zespołami 5* (głównie PSG) mimo, że mam ustawione aby tak nie łączyło. Też tak macie?

Na pierwszy problem jest prosta rada, ktoś tu już pisał parę stron wcześniej: po prostu zmienić na chwilę zespół i wrócić do tego, którym zamierzasz grać np. mam ustawiony Man Utd, na chwilę daję w prawo na Newcastle i po chwili wracam do MU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ale to niestety nie rozwiązuje całkowicie problemu bo np. osoba z która mamy zagrać tego nie zrobi i wtedy wyskoczy błąd. Należy też pamietać o tym, że w przypadku gdy wyskoczy "connection lost" to trzeba wyjść z ekranu wyboru drużyny bo wtedy też się ładują jakieś inne składy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktos chętny do pogrania to wysyłać zapy na PSN:  Evo666x

Pzdr

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZAPRASZAM SERDECZNIE 


 


Do ZAPISÓW do 1 LIGI Polskich Wirtualnych klubów na konsole PS4 .!!


 


Liga jest prowadzona profesjonalnie bez dziecinady doświadczenie od PS3 i PC (po 4 ligi na każdą platformę)


 


http://fvpa.pl/board/index.php?showtopic=7785#entry58146


 


!! LIGA RUSZA GDY UZBIERAMY MINIMUM 6 ZESPOŁÓW !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, powiedzcie mi czy Fifa 14 na PS4 ma online pass?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, EA zrezygnowało z przepustek sieciowych jakiś czas temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem ze gdy gralem w Fife 14 na PS3, wykorzystalem wszystkie kody na FUT, paczki, itd to, to wszystko bede rowniez mial jezeli kupie uzywana Fife 14 na PS4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na post numer 11 w tym temacie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem ze gdy gralem w Fife 14 na PS3, wykorzystalem wszystkie kody na FUT, paczki, itd to, to wszystko bede rowniez mial jezeli kupie uzywana Fife 14 na PS4?

Tak wszystko przechodzi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dziwną sytuację, FIFA 14 na PS3 przewidywała 13 zadań, żeby dostać złotą paczkę, którą zdobyłem. Teraz na PS4 jest 14, wszystkie rozwiązałem, niby przyznaje mi paczkę, ale w sklepie nie ma. Widocznie FUT przewiduje, że na jeden klub przypada tylko raz taka paczka. Pozostałe rzeczy bez najmniejszego problemu przeszły, włącznie z awansami w rozgrywkach offline i online, tylko rozpoczęty sezon trzeba zaczynać od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dziwną sytuację, FIFA 14 na PS3 przewidywała 13 zadań, żeby dostać złotą paczkę, którą zdobyłem. Teraz na PS4 jest 14, wszystkie rozwiązałem, niby przyznaje mi paczkę, ale w sklepie nie ma. Widocznie FUT przewiduje, że na jeden klub przypada tylko raz taka paczka. Pozostałe rzeczy bez najmniejszego problemu przeszły, włącznie z awansami w rozgrywkach offline i online, tylko rozpoczęty sezon trzeba zaczynać od początku.

 

Dokladnie tak jak piszesz, na jedno konto fut przypada tylko jedna paczka za manager tasks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czemu nie ma aktualizacji transferów?

W tamtym roku praktycznie codziennie była aktualizacja podczas zimowego okienka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×