Skocz do zawartości
Patricko

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, macie czasem problemy z wyszukiwaniem kontraktów, albo innych kart ?? u mnie ostatnimi czasy są problemy, pokazuje mi że nie ma w ogóle kart (złotych do kontraktu). Mam też coraz cześciej problem z wyszukiwaniem meczy... czasem mam tak że za 5 razem dopiero mi kogoś dobierze do gry... mam nadzieje ze to nie u mnie jakis problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, macie czasem problemy z wyszukiwaniem kontraktów, albo innych kart ?? u mnie ostatnimi czasy są problemy, pokazuje mi że nie ma w ogóle kart (złotych do kontraktu). Mam też coraz cześciej problem z wyszukiwaniem meczy... czasem mam tak że za 5 razem dopiero mi kogoś dobierze do gry... mam nadzieje ze to nie u mnie jakis problem ?

Czasem? My tak mamy caly czas! Nie idzie karty kupic bo 2 strony i wywala blad komunikacji z serwerem.

EA sucks!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z grą non stop a wydaje mi się że jak wbiłem calaka na PS3 to wogóle nie mogę sobie pograć,nie wiem czy to jest jakiś zbieg okoliczności :sick: ? gra na PS3 śmiga mi aż miło tutaj mam cały czas problem z połączeniem się z serwerem EA trofiki nie wpadują z wyszukiwaniem meczy to samo i wyskakują jakieś cały czas błedy i raporty do wysyłki ogólnie PYTA TOTALNA !!!  oriętuje się ktoś jak skasować save w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem w mediaexpert ta lewizne, Chodzi ci o taki pasek ?

Jeszcze mam takie pytanie mozna zapisywac bramki w grze, bo jak dusze share to zaraz mi zapisuje caly mecz i to za duzo zabiera.

Tak, ten pasek na dole.

Nie można zapisywac bramek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktos z was gra druzynami 3,5* lub 4* i tylko takimi kapelami wszedł wyżej niż do 4 ligi w sezonach online? Nie wiem o co kaman, ale do 4 ligi wszedłem od razu, co sezon zdobywając puchar po pucharze przy okazji. Utkwiłem jednak w niej na dobre i już od 12 kolejnych sezonów nie moge tego szczebla opuscic. Często mam tak, że potrzebuję 1-2 punktów do awansu w 3 ostatnich meczach lecz moi piłkarze tracą wtedy polot i nie idzie nimi grać. Przegrywam po 0:3, 0:4 z kolesiami mającymi o wiele gorsze statsy i co najgorsze nie moge nic zrobic. Nie wiem o co chodzi, ale jak dla mnie jest to jedna, wielka ściema. Nie gram zespołami 4,5* ani 5*, ale przeciez jakies slabsze zespoly w 3, 2 i 1 tez musza byc.

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu ci goście lepiej grają niż ty? Bo granie 3,5* teamem wymaga ogarnięcia, a gimbaza takimi zespołami nie gra. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o to, ze kiedy mam zdobyc decydujace o awansie punkty nie moge zrobic na boisku kompletnie nic. Moi zawodnicy stoja w miejscu, sa przepychani i wolni jakby grali na 50%. Paraliż. Kolesie z ktorymi dostaje w dupsko maja minus zwyciestw do porazek, a ja mam +30. Zaczalem grac Liverpoolem i mam na dzien dobry dwa zwyciestwa nad PSG. Moze 4,5* sie uda awansowac, choc przeciwnicy jak PSG wlasnie maja 5* i ciezko sie z nimi gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było chyba zespół zmienić na 4,5*, bo od razu awans do 3 ligi z pucharem. Tak, czy siak 12 sezonów w 4 lidze z ewidentnym jak dla mnie momentum zajeżdża syfem od EA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz po prostu wziąć pod uwagę, że jesteś za słaby? Ja jestem w ostatniej lidze, a mój ziomek gra w pierwszej i go pocisnalem bez problemu. Tyle, ze sie zbulwersowal, bo ustawilem mecz na sterowanie manualne, gdyż to jedyne sensowne, a on gra na automacie i to byl wedlug niego powód porazkiNo i faktycznie, jak zagralismy obaj na automacie to dostalem pocisk. Może w sezonach przeciwnicy mogą grać na automacie, gdy Ty grasz na manual i stąd ten problem. O ile grasz na manualu:)

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, jeśli masz czas czekać na przeciwnika co mecz po 20 minut to graj sobie na manualu, nikt Ci nie zabroni. Widocznie przez ten stracony czas nie odkryłeś jeszcze wszystkich "uroków" Fify...

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, gram na manualu i nie czekam więcej jak 30 sekund zwykle:)

Ale będę wdzięczny za oświecenie mnie jakich uroków FIFA moglem nie odkryć :) Moze faktycznie jest coś co zmieni moje spojrzenie na grę.

Edit: Musze Ci teraz przyznać rację, od 15 min nie moge znaleźć nikogo do gry... A jak juz wchodzi to wywala po wejsciu do meczu. Chociaz nie wiem czego to wina.

Edit 2: Przeszło, coś szwankuja chyba serwery ea.

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale będę wdzięczny za oświecenie mnie jakich uroków FIFA moglem nie odkryć :) Moze faktycznie jest coś co zmieni moje spojrzenie na grę.

 

Poczytaj sobie o handicapie i momentum. Zdarza się często, że nawet jakbyś bardzo chciał to będziesz walił głową w mur (czytaj CPU).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak poradzić sobie z błędem CE-34878-0 ? grę skasowałem save też i dalej nic :sick:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem rozwiązanie co do paska musiałem w video calibration poszerzyc ekran. Pasek nie był widoczny. Boze z miesiac pudlowalem te karne i zastanawialem sie co zle robie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam istnienie momentum/handicapu, siedzę w 2 lidze od 5 sezonów i zawsze gdy nadchodzi decydujący o awansie mecz (i NIGDY WCZEŚNIEJ) nagle wszystkie moje strzały lecą w słupki, bramkarz przeciwnika broni niesamowite sytuacje, już nie wspominając o tym że podczas wygrywania 2-0 moi gracze zaczynają się zachowywać jak debile co kończy się co najwyżej remisem i dziwnym trafem bramkami po 90 minucie zaś sam mecz pomimo tego że jest przedłużony o 2 minuty to ciągnie się nie wiadomo jak długo, a później na ekranie podsumowania widać że przeciwnik zdobył bramkę w 95'.

 

I nie, tutaj nie chodzi zupełnie o skill bo niestety to się dzieje zawsze, ale to zawsze w najważniejszym meczu o te ostatnie 3 punkty do awansu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czemu inni awansuja? :p Płaczecie, w prawdziwej pilce tez są buble. Wczoraj gralem mecz o utrzymanie, wystarczył mi remis, w 80 min przegrywalem, i zrobikem taką wrzutke ze bramkarz stal na lini i wpiastkowal sobie w bramke i mialem 1:1. I co? Momentum? Pewnie. Tylko potem koleś wbił mi 2 szybkie gole i spadlem:p Dla mnie to przypadek i tyle.

Co innego jak sie gra z kompem. Tam bym się zgodzil, ze różnie bywa;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wiesz, gdyby to była kwestia tego że faktycznie przeciwnik ma cały czas piłkę, ciężko mi ją odebrać i ogólnie widać że dominuje, ale jak wytłumaczysz sytuację w której robisz dosłownie pogrom na bramkę przeciwnika i absolutnie nic nie wpada, a potem w statystykach widzisz że miałeś 15 strzałów w światło, przeciwnik niebotyczne 3 i przegrywasz 2:1 ?

 

Kurde, gdyby zdarzyło mi się to raz, to spoko, nie byłoby problemu, ale takie rzeczy dzieją mi się któryś sezon z rzędu i zawsze w meczu o awans.

 

To samo tyczy się meczy w których mam zdecydowanie za łatwo, wytłumacz mi jestem w 2 lidze, dostaję gościa z 1 ligi i jadę go 5:0 bez problemu, czuję że gra mi się za łatwo i akcje są mega łatwe, mecz później dostaję gościa z 4 ligi i jak uderzyć głową w beton, nie wchodzi absolutnie nic?

 

Tak jak mówię, gdyby taka sytuacja zdarzała mi się raz na kilkanaście meczy, spoko, ale nie co sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Cie to pocieszy to też tak mam:D Wczoraj jakiś malolat,max 15 lat, grający jak sierota, gadajacy w czasie meczu z mamusia po hiszpansku, pocisnal mnie 7:0:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA = Momentum i tak już od 1994 kiedy jeszcze nie było jeszcze rozgrywki online. A to co się dzieje w sezonach online od 4 lat nazwać można loteryjką. Oczywiście skill, skillem ale bardzo często jest tak, że nawet jakbyś bardzo chciał to i tak będziesz głęboko w dupie, bo programiści EA obrali za ciebie los drużyn którymi grasz. Najczęściej są to serie meczów bez zwycięstwa, w których jesteś lepszy od przeciwników, ale ich bramkarz łapie wszystko, albo twoi obstrzeliwują słupki, poprzeczki i nie trafiają do pustej bramki. Są też oczywiście mecze, kiedy się zastanawiasz jakim ustawieniem gra przeciwnik, bo niemal każda bezpańska piłka należy do niego, jego zawodnicy są praktycznie wszędzie i do tego chodzą jak przecinaki. Kto uważa, że momentum nie występuję, albo zaczyna dopiero co swoją przygodę z Fifą, albo jest po prostu na tyle naiwny, że tłumaczy to na przez siebie tylko rozumiany sposób. Fifa, to skrypt na skypcie, ale one przynoszą kosmiczną kasę EA i ci z nich nie zrezygnują, dlaczego? Bo gimbaza gdyby miała przegrywać mecz w mecz nigdy więcej by nie prosiła rodziców o nową Fifę. Sad but true.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znów zaczynacie kłótnie o to samo i będzie 10 stron spamu i różnych legend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to żeby przerwać płacze dotyczące sezonów online, będą płacze dotyczące gry przeciwko CPU. Czy ktoś z was próbował bawić się sliderami i grać na zmodyfikowanych ustawieniach? Dla mnie "fabryczne" zbalansowanie poziomu trudności jest nie do zaakceptowania. Professional jest bardzo prosty, trudno przegrać mecz. Po przeskoku na World Class i wyżej zaczyna się gehenna. Nawet drużyny z bardzo niskim ratingiem grają tiki-takę i AI utrzymuje się przy piłce wieczność. Można wygrać, jasne. Niemniej jednak, ta sztuczna bezbłędność i precyzja AI odbiera dużo przyjemności z gry, dlatego pytam, czy ktoś kombinował z "paskami".

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z paskami musialbys kombinoac przed kazdym meczem w zaleznosci od tego z kim grasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Dlaczego? Możesz wyjaśnić jakoś bardziej szczegółowo. Przecież slidery zawsze w takim samym stopniu obniżają lub podwyższają dane wartości, dlatego też skutek powinien być widoczny w każdym spotkaniu. Próbowałeś czy zgadujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×