Skocz do zawartości
Patricko

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamiętam aktualizacja transferów zawsze była gdzieś w połowie lutego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie aktualizacja była przedwczoraj, zauważyłem że w Milanie są już Honda i Rami.

Edytowane przez Garru
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam aktualizacja transferów zawsze była gdzieś w połowie lutego.

W połowie lutego to była w 12 w 13 aktualizacje były co dziennie.

Pamiętam bo się tym podniecałem jak dziecko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZAPRASZAM SERDECZNIE

Do ZAPISÓW do 1 LIGI Polskich Wirtualnych klubów na konsole PS4 .!!

Liga jest prowadzona profesjonalnie bez dziecinady doświadczenie od PS3 i PC (po 4 ligi na każdą platform.

 

Prowadzone są wszelkie statystyki takie jak : Skróty meczów (video) ,najładniejsza bramka meczu/kolejki ,czyste konta gk ,najlepsze obrony.

Ponad to w przerwie ligowej prowadzone są zgrupowania kadry rep.POLSKI w oficjalnej lidze/pucharach :

iFVPA - international FIFA VIRTUAL PRO ASSOCIATION

 

 

 http://fvpa.pl/board/index.php?showtopic=7785#entry58146

!! LIGA RUSZA GDY UZBIERAMY MINIMUM 6 ZESPOŁÓW !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZAPRASZAM SERDECZNIE

Do ZAPISÓW do 1 LIGI Polskich Wirtualnych klubów na konsole PS4 .!!

Liga jest prowadzona profesjonalnie bez dziecinady doświadczenie od PS3 i PC (po 4 ligi na każdą platform.

 

Prowadzone są wszelkie statystyki takie jak : Skróty meczów (video) ,najładniejsza bramka meczu/kolejki ,czyste konta gk ,najlepsze obrony.

Ponad to w przerwie ligowej prowadzone są zgrupowania kadry rep.POLSKI w oficjalnej lidze/pucharach :

iFVPA - international FIFA VIRTUAL PRO ASSOCIATION

 

 

 http://fvpa.pl/board/index.php?showtopic=7785#entry58146

!! LIGA RUSZA GDY UZBIERAMY MINIMUM 6 ZESPOŁÓW !!

 

Co musze zrobic by dołączyć ?

O co chodzi z tymi zastępcami kapitana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie, dopiero stałem się posiadaczem fify i nie wiem czy i jak można zagrać towarzyski mecz z losowym kolesiem z neta tak jak było to na ps3, tutaj mam tylko listę znajomych i z nich mogę wybierać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie, dopiero stałem się posiadaczem fify i nie wiem czy i jak można zagrać towarzyski mecz z losowym kolesiem z neta tak jak było to na ps3, tutaj mam tylko listę znajomych i z nich mogę wybierać

 

Nie da się :( Graj sobie puchary w Seasons jak chcesz potrenować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to robię, kurde kapitalnie się gra, ta sama świetna adrenalinka jak na ps3 tylko że lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , czy jest jakiś Polski pokój do gry z ludźmi z kraju ?? jakby ktoś chętny na sparing to zapraszam prawie codziennie po 20 , psn: chlopzmazur27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam jeszcze pytanko czysto techniczne, nie jestem jakimś pro playerem i pykam dla przyjemności ale w sumie mam do czynienia z fifą od wersji 97 na psx jednak mam ostatnio trochę problem z ogranięciem nowej obrony. Chodzi konkretnie o sytuacje 1na1, poprzednio żeby przykleić się do gościa należało przytrzymać :circle: i się go trzymał, teraz większość takich sytuacji kończy mi się tym że po wciśnięciu :circle: robi ten dziwny rozkrok i jestem objeżdżany jak młody. Panie premierze jak żyć ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz rozegrać wiele meczów aby opanować nową fifę. Ja się przesiadłem z 12 na 14 i z początku przegrywałem wszystko co tylko możliwe, ale praktyka czyni mistrza i teraz już jest o wiele lepiej. 

 

A wracając do Twojego pytania, to spróbuj trzymać X i jak będziesz w odpowiedniej pozycji to wtedy kółko. Ale to trzeba opanować poprzez wielogodzinną praktykę, aby wiedzieć w którym momencie nacisnąć.

Edytowane przez dreamtox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to właśnie mi chodziło, zauważyłem że jak kombinuję z :x: to w miarę stara się trzymać zawodnika. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam grać z X (domyślnie pressing). Naucz się grać z L2, masz wtedy większą i lepszą kontrolę nad zawodnikiem i łatwiej potem jest piłkę odebrać gościowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie odnośnie trofeum za wygranie division title, jestem juz w 4 lidze po drodze wygrałem lige kilka raze z trofeum a trophy nie chce wpaść jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienić, żeby wzrost zawodników był w cm, a waga w kg? Gra mi pokazuje wagę w lbs i wzrost w stopach. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się.

To niezła lipa :)

 

BTW, po 3 miesiącach przerwy z Fifą kupiłem wczoraj tą gierką na PS4 i muszę powiedzieć, że nie idzie się od niej oderwać. Grafika, grafiką, ale nie pamiętam w jaką Fifę grało mi się ostatnio tak miodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem teraz w FUTa, z jakimś leszczem, też nie jestem lepszy, ale strzelił mi dwie bramki zaraz po tym jak ja mu strzelałem. Rozpoczęcie, podanie do tyłu, napadzior podbiegł do przodu i jeb. Moim zdaniem to jest ewidentny błąd gry. P... leszcz. Normalnie nie umie strzelić, nawet główką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam grać z X (domyślnie pressing). Naucz się grać z L2, masz wtedy większą i lepszą kontrolę nad zawodnikiem i łatwiej potem jest piłkę odebrać gościowi.

Ale przy takim graniu odbierasz piłkę też :circle: ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przy takim graniu odbierasz piłkę też :circle: ??

Też odbierasz. Ja z kolei prawie w ogóle nie używam L2, gram tylko kółkiem i krzyżykiem. Właśnie wygrałem EA Shield :) Pierwsze 3 mecze Polską goliłem Romę, Napoli i Tottenham, a w finale jako, że nie mogłem znaleźć przeciwnika pod Polskę zagrałem Portugalią i wygrałem z City 3:0 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nasza reprezentacja w tej grze jest chyba najlepszą jaka była kiedykolwiek w Fifie. Gra mi się nimi fantastycznie.

 

Przed chwilą skończyłem mecz przeciwko Szwecji. Cały mecz to ataki z mojej strony, niewykorzystane setki i kontry przeciwnika. Efekt? Do 89 minuty przegrywałem 1:3, a potem to co się wydarzyło to zapamiętam chyba już do końca życia. W 89 minucie Sobiech strzela na 2:3, a w 93 minucie po krótko rozegranym rzucie rożnym, wrzucam piłke w pole karne i bramkę głową strzela... SZCZĘSNY :biggrin:

 

Mam fifke 3 dzień i do końca jeszcze jej nie rozgryzłem, ale nie da się chyba nagrywać bramek i wrzucać ich na serwer, tak jak to było na PS3. Tak, czy siak, bramkę nagrałem telefonem i jakoś ją postaram się wrzucić ;)

 

EDIT

 

Filmiki wrzuciłem na jutube ;)

 

 

Edytowane przez awakeman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak żeś tam bramkarza wysłał? bo nie ogarnąłem tego jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że masz ustawiony pasek na ofensywę to automatycznie bramkarz w ostatnich minutach jeśli wynik jest niekorzystny pojawia się w polu karnym przeciwnika :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawiasz ultra ofensywna taktyke i w ostatniej minucie bramkarz sam leci w pole karne przy rzutach roznych. Nie jestem pewien, ale robi chyba tez juz tak przy samej ofensywnej taktyce ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×