Skocz do zawartości
Patricko

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Zagrałem na razie kilka meczów z komputerem i jeden w sezonach a czuję się jakbym pierwszy raz grał w FIFĘ. Powoli przyzwyczajam się do nowego pada, który dobrze leży w dłoniach. Grając w sezonach gra pierwszy raz niestety zaliczyła bug. Koło 70 minuty przeciwnik fauluje mojego zawodnika przed polem karnym, sędzia biegnie żeby pokazać kartkę, wtedy styka się z przechodzącym obok moim zawodnikiem i zaczynają biegać w kółko trzymając się za ręce przez 10 minut... Szkoda, że tego nie nagrałem. Na szczęście wygrałem ten mecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie .Czy w fifie na ps4 jest jakis pass code czy cos w tym stylu do gry online?Bo ja nie widze czegos takiego na tych kartkach co sa w pudełku,,,,,


Panowie mam pytanie .Czy na ps4 w fifie 14 jest jakis kod do gry online czy coś takiego?bo na kartkach w pudełku nic takiego nie widzę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie .Czy w fifie na ps4 jest jakis pass code czy cos w tym stylu do gry online?Bo ja nie widze czegos takiego na tych kartkach co sa w pudełku,,,,,

Panowie mam pytanie .Czy na ps4 w fifie 14 jest jakis kod do gry online czy coś takiego?bo na kartkach w pudełku nic takiego nie widzę....

Nie ma

Grałem teraz w FUTa, z jakimś leszczem, też nie jestem lepszy, ale strzelił mi dwie bramki zaraz po tym jak ja mu strzelałem. Rozpoczęcie, podanie do tyłu, napadzior podbiegł do przodu i jeb. Moim zdaniem to jest ewidentny błąd gry. P... leszcz. Normalnie nie umie strzelić, nawet główką.

Bardzo łatwo to obronić, śmiech mnie ogarnia jak widzę próby takich zagrań :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienić zawodnika którzy wyrzuca piłkę z autu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienić zawodnika którzy wyrzuca piłkę z autu? 

Bodajże :square: , ale sam tego do końca nie rozgryzłem. Najlepsze jest to, że kiedy chce wyrzucić daleką piłkę to mi :square: wyrzuca daleko, a kiedy chce zmienić zawodnika to też mi się to udaje tym przyciskiem. Może PS4 czyta w myślach? ;)

Nie wiem, czy czasem istotne nie jest długość trzymania :square:

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo przy tworzeniu profilu w FIFE wybrałem wspierany klub a w grze przy nicku i punktach PD FCC wyświetla mi inny? Da radę to zmienić? Bo wchodziłem w edycje profilu i tam jest tak jak powinno. A w menu nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienić zawodnika którzy wyrzuca piłkę z autu? 

Przytrzymujesz na raz  :l2:  :r2:  ale zauważyłem że jak zawodnik potrafi daleko rzucić to się nie zmieni.

Przykład gram bayernem i lahm ma piłkę na aucie to się zmieni z boatengiem(nawet jeśli musi lecieć całe boisko do zmiany) ale jak boateng ma piłkę na aucie to się z nikim nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, z serii "głupich" ;) zacząłem karierę klubem, a teraz chciałbym jako zawodnik... jednak w menu mam tylko opcję "continue career", po której wybraniu zostaje przekierowany od razu do klubu.. pomoże ktoś?

 

ok już wiem, do usunięcia! :)

Edytowane przez tomekk29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie awansowałem do 9 dywizji ;D, ale chciałem napisać że zauważyłem że wkońcu zrobiono coś z tym debilnym wychodzeniem ludzi jak dostaję w dupę w online,Dobra ta weryfikacja wyniku. Ja nigdy nie wychodzę nawet jak dostaję 2 cyfrowo co mi się zdarzało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w 13 jeśli opuściło się mecz w sezonach online przed upływem 5 minut to mecz uważany był za nieodbyty. W 14 czegoś takiego już nie ma i zastanawiam się tylko, czy jest jakaś możliwość wyjścia z gry, np. w momencie kiedy piłkarze wbiegają na boisko..? Czasami stroje są do siebie bardzo podobne i grać się wtedy odechciewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam kilka pytań do miłośników fify14 na PS!

 

1. Czy fifa 14 wymaga instalacji na PS3 czy tylko potrzebna pamięć na save? Jeśli wymaga instalacji to ile pobiera(zajmuje) GB?

2. Jeśli mój kumpel ma fife 14 na PC a ja na PS3 czy jest możliwość gry wspólnej przez neta? oczywiscie nie chodzi o oryginal gry czy internet. Chodzi o to czy PS3 moze grac z graczem tylko z PS3? czy nie ma roznicy? 

 

Z  gory dzieki za odp :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam kilka pytań do miłośników fify14 na PS!

 

1. Czy fifa 14 wymaga instalacji na PS3 czy tylko potrzebna pamięć na save? Jeśli wymaga instalacji to ile pobiera(zajmuje) GB?

2. Jeśli mój kumpel ma fife 14 na PC a ja na PS3 czy jest możliwość gry wspólnej przez neta? oczywiscie nie chodzi o oryginal gry czy internet. Chodzi o to czy PS3 moze grac z graczem tylko z PS3? czy nie ma roznicy? 

 

Z  gory dzieki za odp :)

 

1. Tak, mniej niż 10GB bodajże.

2. Nie, nie możesz grać z użytkownikiem PC.

 

3. To nie jest dział PS3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was orientuje się czy błąd "Ce-34878-0" odnosi się do konkretnego pliku gry, np save'u z trybu kariery?

Sprawdziłem w ogóle o co z tym chodzi no i jest to dość szerzej znany problem, który wyskakuje przy większości gier na PS4, oczywiście nie cały czas, randomowo atakując co poniektórych użytkowników konsoli. W tej chwili błąd ten mi wywala non stop w FIFIE przy próbie zagrania kolejnego meczu w trybie kariery, zaczęło się od dzisiaj (w sumie tuż po odpaleniu konsola nie mogła zrobić uploadu jakichś plików, z 4 czy 5 jakie miały się uploadować, sukcesem zakończyła się próba wrzucenia do chmury tylko ostatniego z nich), wcześniej grałem w FIFE całkiem sporo i problem w ogóle nie występował.

Zastanawiam się teraz czy usunięcie save'a ma jakiś sens bo jednym to pomaga innym nie i teraz już sam nie wiem czy to wina jakiegoś konkretnego pliku czy nie? Re-instalacja gry niestety nic nie dała więc teraz pozostaje mi zabawa z save'ami itp.


Edit: W zasadzie sam sobie odpowiem, a więc tak problem leżał w konkretnym pliku, mianowicie w save. Szczęśliwie zepsuty plik mi się nie uploadował do chmury i mogłem sobie pobrać plik z przed tygodnia, na którym zacząłem grać dzisiaj i w tej chwili mecze się odpalają, zobaczę jak dalej to będzie wyglądało bo w sumie nie mam 100% pewności że ten plik też nie jest uszkodzony i po kilku meczach cała zabawa nie zacznie się od nowa :]

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych do zrobienia onlinenowych trophy PSN ID SliverPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ta Fifa jeśli nie jest najlepszą w historii, to na pewno jest w Top 3. Gra się świetnie po prostu, a do 3 ligi w sezonach online ogrywa się praktycznie wszystkich po kolei. Cały czas naparzam Polską, mają 4* ale gra się nimi bardzo dobrze.

Jedną rzeczą, do której mógłbym się przyczepić jest losowanie. Bardzo często po godzinie 24 losuje mi przeciwników 4,5 lub 5*, a wtedy jest już ciężko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie odnośnie trybu kariery. Chodzi mi o wygląd zawodnika, gram Lechem Poznań i zastanawia mnie dlaczego np fryzura Lovrencsicsa w karierze jest zupełnie inna niż w przypadku rozgrywania meczu online (tam jest prawidłowa, charakterystyczny wycięty szpic z tyłu głowy) Czy da się to jakoś zmienić aby w karierze również była taka jak trzeba? Gram na PS4. Dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam!

Edytowane przez kubotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś by był chętny i w miarę ogarnięty to chętnie z kimś pogram czasami CO-OP. W sezonach gram w 1 lidze :) Jak cos zapraszac mnie magent19R20

 

 PS  FIFA 14 ogolnie jest spoko ale za często padają bramki z główki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wcześniej, że jestem mile zaskoczony momentum ograniczonym do minimum w 14 na PS4, ale teraz zmieniam zdanie. Do 4 ligi sezonów online wszedłem bez problemu, co sezon awans z pucharem, ale to co teraz dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie. Od 4 sezonów nie mogę opuścić 4 ligi choć 90% zawodników tutaj gra piach straszny (nie obrażając kolegi piacha00 ;). Dostaję bramki i karne z dupy, a ostatni karny był podyktowany za faul poza polem karnym... Oczywiście przy okazji moi piłkarze strzelają 5% tego co grając we wcześniejszych ligach.

 

Cieszyłem się, że 14 jest poprawiona pod tym kątem, ale chyba za wcześnie. W sumie to nawet nie jestem zły, bo wiedziałem czego mogę się spodziewać po tej grze. Trzeba tylko zaciskać zęby i próbować, żeby momentum się odwróciło choć w międzyczasie nerwów się trochę straci na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w 13 jeśli opuściło się mecz w sezonach online przed upływem 5 minut to mecz uważany był za nieodbyty. W 14 czegoś takiego już nie ma i zastanawiam się tylko, czy jest jakaś możliwość wyjścia z gry, np. w momencie kiedy piłkarze wbiegają na boisko..? Czasami stroje są do siebie bardzo podobne i grać się wtedy odechciewa.

 

trochę późno, ale co tam - możesz opuścić mecz bez konsekwencji tylko wtedy jeśli mecz się jeszcze nie rozpocznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie noge sobie pocwiczyc dowolne przez siebie elementy gry? Istnieje cos takiego jak trening? Czy tylko to "skill moves"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na arenie wciskasz options i tam wybierasz wolne, rożne itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy cała gra instaluje się na dysku,czy podczas gry doczytuje coś z płyty (jak często i jak głośno)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra instaluje sie na dysku i doczytuje reszte z plyty. Nie wiem czy glosno, to zalezy od sytuacji i jak bardzo musi sie wczytac w plyte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×