Skocz do zawartości
Patricko

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do Was pytanie. W której lidze jesteście w normalnych sezonach? Jakie macie sposoby bogu wygrywać mecze.? Ja jestem w 2 lidze., ale chciałbym być w najlepszej 100, a nawet grać o kaske przez virgin. Może zdradzę coś od siebie. Trzymam l2 jak zawodnik atakuje mnie od tylu, wtedy się fajnie zastawia chciałem, dużo gram na wpuszczenie podajacego l1. Zapraszam najlepszych z rankingów światowych do grona przyjaciół (słaby odzew) . Subskrypcja kanałów z youtube typu jak być lepszym w fife 14. Prosze napiszcie jakie są wasze sposoby. Pozdrawiam

Ćwiczyć , ćwiczyć, dużo grać i jeszcze raz ćwiczyć. To ze masz super sposób na zastawianie ciałem to nic nowego, bo to norma w fifa 14. Pisalem że trzeba duzo grać i ćwiczyć? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, ile czasu instalowała się wam gra? Bo po zainstalowaniu 10 gb (mam wresje cyfrową) po wejściu do gry mogę grać tylko kilka meczy w kick off, reszta się instaluje niby. I tak stoi na 8 minutach do końca od jakichś 20 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

panowie czy ktos ma poziom powyzej 53 w fifie 14??

jesli tak pisac na psn:  waldemarek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam;

powiedzcie ile miejsca zajmują Wam savy, bo u mnie jest ich z 7 i zajmują łącznie 133mb. Wydaje mi się, że to trochę dużo i stąd pytanie czy też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

panowie czy ktos ma poziom powyzej 53 w fifie 14??

jesli tak pisac na psn: waldemarek1

Myslisz, że z poziomem 1 nikt Cie nie rozwali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boze..

Pewnie chodzi mu o jakas wymiane, ktora jest dostepna powyzej 53 poziomu, ktory sam posiada.

lol XDDDDDDDDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Poszukujemy wartosciowych zawodnikow do naszej ekipy Blaugrana PL.

O ekipie:

Ekipa istnieje juz półtora roku - rozegrala tez grubbo ponad 1000 meczy. Wbila sie do pierwszego 1000a w rankingach oraz regularnie grywa w pierwszej lidze sezonow. Bywaly mecze w ktorych gralismy 11 vs 11. 90% ekipy stanowia polscy fani Barcy. Obecnie startuje w pierwszej polskiej lidze klubow PS4 - walczac o Mistrzostwo Polski i Puchar Polski.
Zwykle gramy w tygodniu pon-pia 20.00 - 0.30, ale i weekendy czasem pogramy. Trzon ekipy stanowia 25-30 letni wyjadacze. Ludzie o wysokim poziomie kultury osobistej i w ''szatni'' zawsze panuje mila atmosfera

 

Gramy podaniami, ziemia i wspolpracujac. Jestesmy prawdziwa druzyna - jesli chcesz byc jej czescia - napisz.  :thumbsup: 


Wymagania

- doswiadczenie w Fifie 14 (niekoniecznie w trybie gwiazdy)
- kultura osobista
- aktywnosc do gry min 2/3 dni w tygodniu
- wiek minimum 18 lat

Poszukiwani

- Bramkarz
- Stoper
- Lewy Obronca


Podsumowujac - jesli jestes zainteresowany dodaj na PSN: Zimny___


Aha - na to chwile rekord to 44 - 7 - 11. Liga 2. 9 sezonow rozegranych w kazdym awans. Zapraszam na testy. gk, so, lo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej kupie nową Fife 14(oczywiście z polskim menu i komentatorem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej kupie nową Fife 14(oczywiście z polskim menu i komentatorem)

Niestety na PS4 nie ma wersji pl.

Edytowane przez Boomstick1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy z kolegą dylemat.

Akcja w 18 sekundzie. Moim zdaniem ewidentna symulka i żółta kartka, natomiast kolega uważa, że ewidentny karny.

Pomijając spalonego przy podaniu. Szkoda, że nie grała Barcelona - Real. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boze..

Pewnie chodzi mu o jakas wymiane, ktora jest dostepna powyzej 53 poziomu, ktory sam posiada.

lol XDDDDDDDDDD

tak chodzi o wymiane a poziomu takiego nie mam, to tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy z kolegą dylemat.

Akcja w 18 sekundzie. Moim zdaniem ewidentna symulka i żółta kartka, natomiast kolega uważa, że ewidentny karny.

Pomijając spalonego przy podaniu. Szkoda, że nie grała Barcelona - Real. 

 

LOL, takiego postu tutaj jeszcze nie czytałem (sorry nie oglądałem) :biggrin:

 

Co do samej sytuacji, to bez powtórek z różnych kamer w zwolnionym tempie, zagadkę mógłby rozwiązać tylko a wyłącznie pan Sławek z NC+ ;)

 

Puszczałem sobie ten filmik kilka razy i jak dla mnie to obrońca w ogóle nie trafił w piłkę, a w nogi zawodnika atakującego. Powinien być rzut karny ;)

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję kogoś do trybu pro clubs w celu zdobycia trofeum "Teamwork". Bardzo proszę o pomoc. PSN id: pg5frankie

Edytowane przez pg5frankie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc prosze niech ktos mi wytumaczy jak strzelac karne.  Nie rozumiem zawsze pudłuje w czasie meczu. Wlaczylem ta gierke treningowa i tez nie potrafie przejsc czemu wlacza sie to czerwone kolo i wtedy juz nie ma szans trafic. 
Ktos mi na jakiejsc stronie pisal o celowaniu w srodek zielonego paska ,ale nie ma czegos takiego w tej FIFIE to bylo w FIFA 13.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak strzelasz, to masz na dole pasek, po nim smiga czerwona kreska, masz wcisnąć (im dłużej tym większa moc i możesz przestrzelic) kółko tak aby trafiło na środku, czyli w zieleń, a potem delikatnie operujesz lewym drazkiem wybierając pozycję na bramce:)

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie ma zadnego paska moze w opcjach cos trzeba zmienic. PIsalem o tym w poprzednim poscie ,  nie ma paska tak bylo w poprzedniej FIFIE ,ze trzeba bylo trafic w srodek(tam gdzie zielone) bylo to dziecinnie proste.

tutaj link i tez nie ma paska zadnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehhe, no jak nie ma, jak jest:p Moze masz jakąś lewą wersję :p Ściągnij demo i zobacz jak bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie na tym filmiku jest czerwony latajacy pasek nic nie ma mam oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na filmiku nie ma, dlatego właśnie napisalem, ze moze masz jakąś lewa wersję :) Dosyc dziwna sprawa, bo tego nie zmienia się w ustawieniach... Tak jak napisalem, sciagnij demo i zobacz jak jest, a potem usun i zainstaluj na nowo grę. Moze coś sie posypało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam mały problem.
Czy ktoś z Was próbował wgrywać własne przyśpiewki? Generalnie proces jest bardzo prosty bo wystarczy wrzucić przyśpiewki na konsole i utworzyć z nich playliste, a następnie w opcjach w grze przypisać dane playlisty do zespołów lub do danych sytuacji w meczu (rozpoczęcie, wygrana itp.).
Problem jest następujący. Mam wgrane przyśpiewki i one czasem są odtwarzane a czasem nie. Jakby Fifa zapominała że ma je ustawione. Od czego to zależy? Zawsze odtworzy mi się przyśpiewka przedmeczowa, np Sen o Warszawie na Legii, czy Jak długo na Wawelu Wisły ale różnie to bywa podczas meczu natomiast pomeczowa już nigdy.
Raz się wgra po jednej przyśpiewce dla drużyny i dalej znów wchodzi ten beznadziejny standardowy model. A wszystkie przyśpiewki robiłem tak samo. Kopiuje na konsole, tworze playliste i odpowiednio ją nazywam, wczytuje w fifie. Jak chce odtworzyć playliste na konsoli to działa świetnie i mogę sobie jej posłuchać. No ale zależy mi jednak na tym żeby to było podczas meczu w grze.

Ktoś miał podobny problem i jakoś go rozwiązał?
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak skasować save w Fifie ? to może pomoże ,bo skasowałem grę parę razy i instalowałem i nic nie daję takie bugi jak mi wyskakują to aż nie chcę się grać, po pierwsze nie wskakują mi trofea po drugie  dzisiaj od rana nie może połaczyć się z serverem EA grałem ze znajomym z Australii parę meczy u niego oczywiście też nie łączyło sie z serverem EA po każdym rozegranym meczu wyskakiwał nam jakiś błąd gra się zawieszała i wyskakiwał raport o błędach i tak w koło po meczu reset gry i od nowa a najlepsze że jak wybieram drużynę Juve to wyskakuję mi taki skład za każdym razem post-1200-0-10771100-1394466266_thumb.jp dajesz za grę ponad 200 zeta plus abonament 200 zeta za konsolę ponad 2 tyś a ONI SĄ W DUPIE!!! :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na filmiku nie ma, dlatego właśnie napisalem, ze moze masz jakąś lewa wersję  :) Dosyc dziwna sprawa, bo tego nie zmienia się w ustawieniach... Tak jak napisalem, sciagnij demo i zobacz jak jest, a potem usun i zainstaluj na nowo grę. Moze coś sie posypało.

 

Kupilem w mediaexpert ta lewizne, Chodzi ci o taki pasek ?

Mam FIFE na ps4

 

 

 

Jeszcze mam takie pytanie mozna zapisywac bramki w grze, bo jak dusze share to zaraz mi zapisuje caly mecz i to za duzo zabiera.

Edytowane przez Rumcajs22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×