Skocz do zawartości
Patricko

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Grajac na najwyzszym poziomie obnizylem o 1pkt wartosci szybkosci pilkarzy, bo irytowalo mnie jak kazdy obronca potrafil dogonic mojego zawodnika, ktory mial szybkosc i przyspieszenie w wartosciach powyzej 90. Natomiast gra cpu jest irytujaca, trzeba nauczyc sie grac w obronie na wyczekanie i nie isc na raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czasami gram, lubie sobie poprowadzic zespol w trybie kariery i wyciagnac zespol 4 ligi do 1. W tej edycji bardzo podoba mi sie kwestia transferow, scoutow itp. Bardzo fajny klimacik:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem dinozaurem. Zawsze lubiłem tryb kariery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten tryb managera daje rade czy lepiej sobie go odpuscic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj. Zależy co lubisz, ciężko odpowiedzieć na Twoje pytanie. Do tej pory sprawy związane z transferami i scoutingiem są rozwiązane najlepiej spośród wszystkich części serii. Gra z AI bywa jednak frustrująca. Mecze z żywym przeciwnikiem zawsze będą sprawiały większą frajdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za posta pod postem, ale napiszcie mi jak wy znosicie to przeklęte momentum online? Żeby nie było, że płacze bo przegrywam. Trafiłem dzisiaj na gościa, który był trzy razy lepszy ode mnie. Normalnie, aż mnie bolało jak widziałem te wszystkie słupki, poprzeczki i parady mojego bramkarza. Całe szczęście uratował chociaż remis. W następnym meczy po prostu do mojej bramki wpadało wszystko. Po mojej stronie 12 strzałów po koronkowych akcjach, po stronie przeciwnika 6 po jednym balonie w pole karne. Wynik 1-5. Masakra. FIFA 14 ma naprawdę dużą grywalność, ale to skryptowanie to jest jakiś gorzki żart. Myślałem, że na PS4 będzie lepiej niż na trójce, ale to jest poziom totalnej żenady.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb kariery bardzo fajny. Jak od Ut rzygalem juz to w niego gralem. Dowodzilem Juventusem ale mnie totalnie to znudzilo po kupieniu Robbena :p (gralem ok. 3 sezony). Polecam gre sredniakami typu Ajax,Celtic itp itd. Polskiej ligii nie zalecam bo mozna umrzec z nudow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To momentum doprowadza mnie do szewskiej k@#$/ . Nie da się grać co spowoduje że chyba ta gra poleci na wymianę. Zagrania L1+trójkąt to totalny skrypt i gracze tego nadużywają. KATASTROFA. Jeśli EA nie zmieni nic w tym temacie to chyba trzeba będzie spróbować PESA , choć gram w File od Euro 98.

Edytowane przez Killer--PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To momentum doprowadza mnie do szewskiej k@#$/ . Nie da się grać co spowoduje że chyba ta gra poleci na wymianę. Zagrania L1+trójkąt to totalny skrypt i gracze tego nadużywają. KATASTROFA. Jeśli EA nie zmieni nic w tym temacie to chyba trzeba będzie spróbować PESA , choć gram w File od Euro 98.

W 98 byly MS a nie Euro.

Francja 3;0 Brazylia, nie oszukuj mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie istotne , od roku 1998

Koniec offtop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w pierwszej Fifie jak bramkarz trzymał piłkę w rękach to można było mu ją głową wybić i strzelić do pustej. To były czasy :D Fakt, że nie było rozgrywki online, ale cięło się równo w tryb menadżerski. Już wtedy CPU kiedy przegrywało zaczynało pod koniec meczu robić komedię, tak żeby tylko strzelić bramkę. Można mówić o pierwszej odsłonie momentum ;)

 

Teraz młócę w 3 lidze w sezonach i nie wiem jak trzeba być dobrym, żeby awansować do 2 lub 1 ligi. Większość meczów to arcade na maksa. Wiadomo, nie ma przypadkowych osób w 3 lidze, ale nie spotkałem się z jakimiś mega kozakami. Wszystko to przypadek jak dla mnie. Albo ty nie strzelisz 5x sam na sam, albo przeciwnik w następnym meczu. Przed chwilą przegrałem 4:5. Miałem 23 strzały, z tego 17 celnych, a przeciwnik 6 wszystkich i wszystkie celne. Z tego 5 bramek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć czy mogę z kumplem na jednej konsoli zagrać razem np. w sezonach? Czy jednak nie stety nie da się? :sad:

 

Chodzi mi o online oczywiście. W sumie to potwierdźcie moje pytanie, ponieważ nigdzie opcji znaleźć dodania gracza nie mogę.

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Re Kiler

W '98 byl WC a nie euro :) pozdro

Odnośnie momentum coś w tym jest :/ kupując ps4 w dniu premiery i opalając fife przez. Bodajże miesiąc nie miałem z tym problemu, grało się swietnie a im więcej ludzi zaczęło grać w fife niestety wróciła złość z ps3 :/ FUT to dopiero doprowadza mnie do szału. W f13 mając pakę równy rok temu jechałem ładnie z większością ludzi a w tym roku jest jakiś dramat mając nawet lepszy skład :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest to właśnie, jeden wielki random. Skill to połowa sukcesu w tej grze, druga połowa to EA i ich skrypty niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sie załamywać to tylko gra :) chodz nie raz mam ochotę rzucić padem o TV :) w meczach towarzyskich jest o wiele lepiej także jakby ktoś chciał zagrać Spar to zapraszam: normalny bądź FUT, psn: Romario_18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, na PS3 trochę padów latało, tutaj same się niszczą po 2 miesiącach grania więc nie ma co ich dobijać ;) A co do samej gierki, to kilka dni odpoczynku zawsze robi swoje i odzywa się głód. Tak w kółko, jak narkotyk ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie odnośnie trenerów, mam ich paru, np dodaja 10% do strzalu, 3 % do kondycji itd itp. Żeby ich aktywować to wystarczy ich mieć w klubie czy na jakiej zasadzie to działa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymasz w klubie, dodajac karte np +10 pace (posiadajac dajmy na to trenerow, ktorzy daja w sumie +10% pace) dostaniesz 10pace+(10*10%) czyli w sumie dostaniesz 11 pace ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi ludziska, czy FIFA 14 na PS4 "drukuje mecze"? Bo mam czasem już dość. Właśnie grałem w sezonach z gościem, który po prostu grał tragicznie, co chwile wchodziłem pod pole karne i waliłem z każdego konta, z każdej pozycji, wszystkimi chyba piłkarzami, a jego bramkarz wyciągał wszystko, albo słupki, albo ciut obok, ale odbiła się od kogoś. On wyprowadził dwie kontry i jeb...2 gole. Pod koniec meczu nagle jego nadprzyrodzony bramkarz puścił gola (szmatę, a wcześniej wybraniał wszystko) i ostatnie 5 minut znowu chyba z 5 strzałów i nic.

 

Mam wrażenie, że "system" mnie oszukał ;/ Bo rozumiem, że są gracze którzy spuszczają mi manto bo są lepsi, ale czasem mam mecze że to się w pale nie mieści co się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Momentum/handicap/scripting - to wlasnie to o czym mowisz.
Grasz niby ciagle tak samo ale gorzej. Nic Ci nie wychodzi, gra nie pomaga.
Norma, przywyknij do tego ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo strzasznie mnie irytuje tryb sezony w ogóle jest do dupy jestem menedzerem, a zarzad sam za mnie kupuje lub sprzedaje piłkarzy. To jest tak wku****jace ,ze nie chce sie grac. Jest jakis sposob na to bo gram Arsenalem i dostalem pod koniec sezonu info ,ze Ozil ma odejsc i basta. W poprzednim sezonie mi sprzedali Wilshere i nie moglem nic zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uklony dla EA w takim razie, poniewaz takie zachowanie zarzadu, w stosunku do pilkarzy Arsenalu jest bardzo realistyczne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bor3wicz zawsze znajda sie takie głąby jak ty ,jak nie masz nic do powiedzenia o tym trybie to nie pisz wcale bo twój post gówno wnosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×