Skocz do zawartości
Patricko

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Z tymi podaniami jest coś na rzeczy. Już parę razy clichy chirurgicznie podawal góra przez 60m a akcje po de bruyne podaje graczowi, który stoi na 5m spalonym mimo tego, że galke trzymam w górę, na skrzydło a nie w prawo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Whizzer

A jesli chodzi o skill w przyszlosci to proponujecie ustawic wszystko na reczne sterowanie? Nic auto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fifa na manualu to całkiem inna gra - totalnie. Na początku irytuje ale potem pozwala odkryć na nowo przyjemność z grania :-) polecam to już druga edycja gdzie gram full manuala i nie ma szans abym wrócił na assisted lub semi...

Jedynie co mnie irytuje to ,że mało osób mi znajduje do grania po sieci na full manual...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli z ludzmi majacymi auto trudno bylo by wygrac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę ,że jak ktoś jest prze-kotem w fifie to poradzi sobie z dzieciakami na auto ale mnie to nie bawi wiesz naprawdę na auto jest łatwiej ale nie o to chodzi :-) nie mi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na 100% jest latwiej na poczatku na auto. Ale jak juz ogarniesz to czy reczne sterowanie nie jest > Auto ? Ciekawe jestem dlaczego custom nie moze grac vs auto Online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

towarzyskie ze znajomymi można grać jak się chce nie wiem jak sezony itd. ale też z tego co pamiętam można wybrać sterowanie przeciwnika "dowolne"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

myślę ,że jak ktoś jest prze-kotem w fifie to poradzi sobie z dzieciakami na auto ale mnie to nie bawi wiesz naprawdę na auto jest łatwiej ale nie o to chodzi :-) nie mi ;)

Chyba nie wiesz co dzieciaki grają na auto, że tak twierdzisz :) Ewentualnie moja definicja prze-kota to gracze na poziomie światowym, wtedy się zgodzę, ale takich na forum nie znajdziesz :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wiesz co dzieciaki grają na auto, że tak twierdzisz :) Ewentualnie moja definicja prze-kota to gracze na poziomie światowym, wtedy się zgodzę, ale takich na forum nie znajdziesz :)

 

wiem wiem :)

niektórzy do perfekcji mają opanowaną tikitako-pingpong grę;) a do tego skillsy cały czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieci grają na wrzutkę za wrzutką + podania L1 i trójkąt, jak ja miał bym na to grać na manualu to zbladł bym w 5 sekund :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka

bylby ktos chetny do zrobienia ze mna trofeum :(PS3)

 

- dwaj przyjaciele z boiska

-  czysto towarzysko

- praca zespolowa

- Dobrzy kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzieci grają na wrzutkę za wrzutką + podania L1 i trójkąt, jak ja miał bym na to grać na manualu to zbladł bym w 5 sekund :biggrin:

No tak dokladnie grają :blink: . Z ciekawości Piachu na jakich ustawieniach kontrolera grasz obecnie?

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W starszych fifach jak wychylilem prawya galke to zawodnik wypuszczal sobie pilke, w fifa 14 tego nie ma, da sie gdzies wlaczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy wciśniętym L2 uderz dwukrotnie RS w kierunku, w którym ma być wykonany sprint

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak dokladnie grają :blink: . Z ciekawości Piachu na jakich ustawieniach kontrolera grasz obecnie?

Asysty :) zmianę zawodników tylko przy górnych piłkach i chyba wrzutki mam na pół automacie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz pół godziny szukałem przeciwnika na manualu... Jak ktoś chętny zapraszam mój psn login: lysos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję poradników dotyczących gry bramkarzem, jeśli ktoś gra/grał to porady mile widziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ktos w polskich turniejach, ligach ? fifaplay kuleje w temacie ps4 ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można grać MP w używkę FIFY 14 (na PS4) z allegro ?

Edytowane przez kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można grać MP w używkę FIFY 14 (na PS4) z allegro ?

Tak, nie ma Online Passa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem Fifa 14 w ostatnia fife gralem w 2009 roku wiec jestem noob i mam do was kilka prostych pytan ktore pomoga mi szybciej cos tam grac :)

1.Obrona ktora jest w tej fifie to dla mnie dramat! ktorych przyciskow używać w obronie? Jak bronicie? dusicie x a moze z L2? Prosze o rady.

2.Nie potrafie kiwac, mam kiwke pod np prawym dzojem, ale czy te zwody tez wspomagacie jakimis przyciskami tzn np zwolnienie tempa?

3.Podanie z wystawieniem (L1) Chyba powinienem tylko tak podawac? a sam x to raczej w obronie?

Nie wiem tez jak podawac pod bramka kiedy wydaje sie, ze 1 podanie i gol. X czesto jest niecelny a trojkat za dlugo etc.Moze jest cos o czym nie wiem ? Jakies podanie z innym przyciskiem?

Mam nadzieje, ze ktos znajdzie chwile i napisze mi cos niecos :)

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. x - wspomagany przez R2 jak mi przeciwnik ucieka. Sterować obroną można jeszcze za pomocą klawiszy kierunkowych (presing, pułapka offsidowa, itd.).

2. Najprostsze zwody są pod prawym dzojem i wystarczy nim kręcić.

3. Podanie w uliczkę stosujemy raczej gdy widzimy jak nasz zawodnik wybiega na wolne pole. Jest to podanie obarczone ryzykiem zagrania do przeciwnika. Coś za coś. W normalnym rozgrywaniu piłki tylko x.

 

Ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Krótkie podania po ziemii to x, zero filozofii, więc ostatnie podanie niczym się nie różni od innych. A jak lecisz skrzydłem i jesteś na wysokości pola karnego i chcesz dośrodkować to L w stronę pola karnego i chyba kwadrat (jeżeli zostawiłeś standardowe ustawienia kontrolera).

Edytowane przez kaeres
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem Fifa 14 w ostatnia fife gralem w 2009 roku wiec jestem noob i mam do was kilka prostych pytan ktore pomoga mi szybciej cos tam grac :)

1.Obrona ktora jest w tej fifie to dla mnie dramat! ktorych przyciskow używać w obronie? Jak bronicie? dusicie x a moze z L2? Prosze o rady.

2.Nie potrafie kiwac, mam kiwke pod np prawym dzojem, ale czy te zwody tez wspomagacie jakimis przyciskami tzn np zwolnienie tempa?

3.Podanie z wystawieniem (L1) Chyba powinienem tylko tak podawac? a sam x to raczej w obronie?

Nie wiem tez jak podawac pod bramka kiedy wydaje sie, ze 1 podanie i gol. X czesto jest niecelny a trojkat za dlugo etc.Moze jest cos o czym nie wiem ? Jakies podanie z innym przyciskiem?

Mam nadzieje, ze ktos znajdzie chwile i napisze mi cos niecos :)

 W tej grze masz mocno rozbudowany trening, polecam go przejsc calego zanim zaczniesz grac do tego dokladny opis całej klawiszologi.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos chetny do pogrania fifa 14 ps3 ?

jak cos nik Janica92

 

p.s przy okazji potrzebuje 2  trofiki zrobic z 2 osoba ( tyle mi brakuje do platynki) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×