Skocz do zawartości
Patricko

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Kurewa dosc, trzeci, czy czwarty raz w sezonach online nie moge wygrac meczu od 10-15 razy. Zawsze potem wygrywalem po 8-10 z rzedu i wracalem do 1, czy 2 ligi. Ktory to juz raz sobie mowie skoncz swoja przygode z tym randomem w chuj nie wiem, ale teraz juz koncze z tym produktem EA. Wezme przerwe od pilki na PS czekajac na Pro Evo 15. Nie idzie grac w ten syf od EA, gdzie wiekszosc meczow jest drukowanych.

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie narzekacie na fife online, ja nie gram online tylko karierę Liverpoolem, szlo dość fajnie grało się miło aż nagle zaczynam przegrywać mecz za meczem :) w końcu wkurzony w czasie meczu z Norwitch gdy było już 2 w plecy a mi setki nie wchodziły wyłączyłem konsole bez zapisu i postanowiłem wygrać ten mecz następnym razem xD ale już 9 próba haha i nie da się haha oni zawsze 1 akcje z golem ja cisnę ale nic nie wychodzi.

Co smutne to nie ma gry tylko totalny chaos, 0 funu którego była masa do tego momentu. Co zrobić w singlu? Jest na to jakas rada? Bo nie chce się już grać jeśli zamiast fajnych akcji masz kopanine.

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie czy mogę kogoś się poradzić co do fify 14 na ps3?? potrzebuje zagrac z kumplem na jednym play'aku na dwa pady z kimś online jako przeciwnik..czy jest taka możliwość?? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbijam platynę i potrzebuję kogoś do zagrania kilku meczy w online friendlies. 

 

psn: dext3rr_93

 

Dodatkowo mam jeszcze problem z trofkiem: "Fancy some FUT?" Za żadne skarby nie chce mi wejść jak klikam "Go to FUT" w alertach głównego menu,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , panowie poradzcie jaka taktyka i ustawieniem zagrac realem , bo mam kumpli i bedziemy robic turniej wiec niechce wypasc blado :D oni wszyscy graja realem wiec teraz wazne bedzie ustawienie zespolu , niemam doswiadczenia w grze 1vs1 dlatego prosze o pomoc zeby pozniej makarony sie nie smialy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurewa dosc, trzeci, czy czwarty raz w sezonach online nie moge wygrac meczu od 10-15 razy. Zawsze potem wygrywalem po 8-10 z rzedu i wracalem do 1, czy 2 ligi. Ktory to juz raz sobie mowie skoncz swoja przygode z tym randomem w chuj nie wiem, ale teraz juz koncze z tym produktem EA. Wezme przerwe od pilki na PS czekajac na Pro Evo 15. Nie idzie grac w ten syf od EA, gdzie wiekszosc meczow jest drukowanych.

Naprawdę podziwiam Cię i Twoją wytrwałość, bo narzekasz tutaj od paru miesięcy, a dalej grasz/grałeś :) Są lepsi od Ciebie - dlatego przegrywasz :)

Witam , panowie poradzcie jaka taktyka i ustawieniem zagrac realem , bo mam kumpli i bedziemy robic turniej wiec niechce wypasc blado :biggrin: oni wszyscy graja realem wiec teraz wazne bedzie ustawienie zespolu , niemam doswiadczenia w grze 1vs1 dlatego prosze o pomoc zeby pozniej makarony sie nie smialy :)

4321 może i suwak na defensywę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę podziwiam Cię i Twoją wytrwałość, bo narzekasz tutaj od paru miesięcy, a dalej grasz/grałeś :) Są lepsi od Ciebie - dlatego przegrywasz :)

 

Piachu, odświeżasz post prawie sprzed miesiąca a awakeman już pewnie dawno sprzedał fifę w cholerę %-). Sam się nad tym zastanawiam, żeby trochę kasy wpadło.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu, odświeżasz post prawie sprzed miesiąca a awakeman już pewnie dawno sprzedał fifę w cholerę %-). Sam się nad tym zastanawiam, żeby trochę kasy wpadło.

%))))))))) to nie było tematu z mojej strony ha ha, ja nie sprzedaje :) ale faktycznie pare groszy na nowy tytuł by było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam szybkie pytanie co do trybu menagera. Jak chce zmienić klub w ofertach pracy to zmiana nastąpi od razu czy od przyszłego sezonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam szybkie pytanie co do trybu menagera. Jak chce zmienić klub w ofertach pracy to zmiana nastąpi od razu czy od przyszłego sezonu?

Od razu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , panowie poradzcie jaka taktyka i ustawieniem zagrac realem , bo mam kumpli i bedziemy robic turniej wiec niechce wypasc blado :biggrin: oni wszyscy graja realem wiec teraz wazne bedzie ustawienie zespolu , niemam doswiadczenia w grze 1vs1 dlatego prosze o pomoc zeby pozniej makarony sie nie smialy :)

Popieram 4-2-3-1 . Wg mnie najbardziej zbalansowane ustawienie w tej fifie jeżeli chodzi o proporcje pomiędzy obroną a atakiem. Tylko trzeba umieć wykorzystywać bocznych pomocników, żeby napastnik nie był osamotniony :) Ja lekko modyfikuje to ustawienie, przesuwając bocznych pomocników o 6-7 "pozycji" do przodu.

 

Realem raczej nie grywam, ale wiem że dobrze się nim gra tym ustawieniem. A tak to polecam Bayern i Chelsea:

 

Chelsea

 

Eto

Hazard - Oscar - Willian

Ramires - Matic

Azplicueta - Luiz -  Cahill - Ivanovic

Cech

 

Bayern

 

Mandzukic

Ribery - Muller - Robben

Schweinsteiger - Kroos

Alaba - Dante - Boateng - Lahm

Neur

 

Bayernem łatwiej się bronić niż Chelsea, ale mam wrażenie że w Chelsea przy 4-2-3-1 lepiej wychodzą na pozycje i bardzo dobrze mi się nimi atakuje. No i ja gram na Wysokim pressingu, a nastawienie Neutralne :) Chyba że przegrywam to od 70 minuty włączam Super ofensywny do momentu wyrównania i później z powrotem Neutralny.

Edytowane przez falcon87pl
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jesteś koks ? Bo ja noobek ale mogę pograc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od nie dawna gram w fife . nawet nie wiem gdzie sie to ustawia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach pada dajesz wszystko na ręczne i wyłączasz wszystkie wspomagania

Jak zagramy towarzyski to można ustawić warunki na ręczne i nic nie musisz zmieniać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mial ktos taki problem gdy chcial zagrac sezony "no opponent found, Try choosing a club with a different star level, or loosen your matchmaking and controller setting" ? i wie ocb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba z serwerami coś nie tak, nie mogę zagrać sezonów i futa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba z serwerami coś nie tak, nie mogę zagrać sezonów i futa.

Wyloguj i zaloguj się do PSN, u mnie pomogło
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mial ktos taki problem gdy chcial zagrac sezony "no opponent found, Try choosing a club with a different star level, or loosen your matchmaking and controller setting" ? i wie ocb

Nie dopasowało Ci przeciwnika- mam tak gdy szukam kogoś do manuala na spontanie. Pokombinuj wybierz lepszą/gorszą ekipę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyczyłem przedwczoraj 14 na PS4 i mam również World Cup 2014 - na PS3 takich rzeczy nie miałem, przecież to miał być osobny tytuł/dodatek. Dorzucili za free?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×