Skocz do zawartości
Patricko

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dośrodkowujecie piłkę? Gram online i spotykam graczy, którzy potrafią idealnie dośrodkować piłkę prosto na głowę i tak po kilka razy w meczu. L1 + kwadrat? Ktoś napisał w komentarzach do recenzji FIFY, że najlepiej L1 + trójkąt, ale nie wychodzi mi to.

 

Są trzy rodzaje dośrodkowań z samym przyciskiem kwadrat. Jeżeli wciśniesz raz to idzie zwykła górna piłka, jeżeli dwa razy to idzie mocna piła na głowę (nie spadająca), ale trzeba uważać żeby piłkarz do którego chcesz dograć był przed tym który dośrodkowuje, bo piłka jest szybka i może go wyprzedzić zanim zdąży do niej dotrzeć. Trzeci rodzaj to trzy szybkie tapnięcia kwadratu i wtedy idzie mocna piła po ziemi. Bardzo polecam się nauczyć tych dośrodkowań, bo są przydatne w grze online i wpadają po nich super bramki, a czasem nawet jakiś samobój od obrońcy. Ja używam ich kilka razy na mecz i dużo zamieszania potrafię wprowadzić w polu karnym taką mocną piłą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem akcję (w FUT), Aguero na prawej stronie [RST] strzela fałszem, obrónca wstawił nogę między piłkę a nogę Aguero, Aguero kopie, piłka leci idealną trajektorią ale nie... samobój bo ostatni dotknął obrońca, który blokował a po prostu Aguero kopnął w jego nogę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie! ratunku, człowiek wraca z pracy, chce pyknąć meczyk online i wyskakuje takie gówno "We Have Detected your Squad file does not match that of your opponent, and have cancelled the match to prevent unfair play. Should your squad be corrupted or tampered with, you will need to delete your online squad file and re-download." Co to jest ? (wiem co tu jest napisane) gdzie tego szukać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie! ratunku, człowiek wraca z pracy, chce pyknąć meczyk online i wyskakuje takie gówno "We Have Detected your Squad file does not match that of your opponent, and have cancelled the match to prevent unfair play. Should your squad be corrupted or tampered with, you will need to delete your online squad file and re-download." Co to jest ? (wiem co tu jest napisane) gdzie tego szukać ?

Miałem wczoraj to samo, pomogło usunięcie zapisanych składów z ustawień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to ogarnąłem, nie wiedziałem gdzie to znaleźć ale już jest git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to ogarnąłem, nie wiedziałem gdzie to znaleźć ale już jest git.

mozesz mi napisac gdzie mam wejsc zeby to usunac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy żeby grać sezon online trzeba mieć wykupione ps plus, bo doszły mnie słuchy że nie trzeba, jak wygląda sytuacją właśnie zamówiłem konsolę z Fifą.

Edytowane przez mesut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy żeby grać sezon online trzeba mieć wykupione ps plus, bo doszły mnie słuchy że nie trzeba, jak wygląda sytuacją właśnie zamówiłem konsolę z Fifą.

oczywiscie ze musisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za odpowiedź w takim razie jeszczę będę musiał sobie dokupić przy odbiorzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyy to w PS4 trzeba jeszcze płacić, żeby zagrać online?? Pierwsze słyszę ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby grac online w gry musisz miec aktywnego ps plus

Edytowane przez BartasDBC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że niby od kiedy trzeba mieć PS plus aby grać online. Od zawsze online w Playstation był darmowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że niby od kiedy trzeba mieć PS plus aby grać online. Od zawsze online w Playstation był darmowy.

od premiery PS4, jesli chcesz grac online na PS4 musisz miec wykupiony PS+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie. Jak tam Fifa na PS4. Zastanawiam się jak wygląda online względem wersji na PS3. Czy są jakieś różnice w gameplayu czy wszystko sprowadza się do grafiki i kilku nowych animacji ? Grałem w demo ale chciałbym wiedzieć jak to się ma do gry w sieci. Przede wszystkim jak wygląda pressing oraz bramki z wrzutek ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od premiery PS4, jesli chcesz grac online na PS4 musisz miec wykupiony PS+

 

To mnie teraz załamałeś. Czyżby Sony poszło śladami Xboxa?? Ale chodzi o całe online, nawet FUT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodawać jeżeli ktoś by chciał pograć w Fife 14. Dzisiaj zakupione PS4.

btw. jest jakaś łatka żeby mieć Fife po polsku na Ps4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się jeszcze rejestrować gdzieś w EA żeby grać online? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest ta przerwa w PSN? Bo mi się Fifka nie chce na serwery EA zalogować :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wam się nie loguje to zresetujcie grę i po instalujcie wszystko co wam się pokazuje w Powiadomieniach na konsoli, a będzie działać.
Jak ktoś chce to dodawać : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie teraz załamałeś. Czyżby Sony poszło śladami Xboxa?? Ale chodzi o całe online, nawet FUT?

dokladnie, taki mini abonament, jesli nie mam racji to niech ktos mnie poprawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×