Skocz do zawartości
Patricko

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Konsola, czy link? ;)

Obie rzeczy. Ostatnio dosyc spory wysyp tego typu aukcji, gdzie "swiezaki" wystawiaja nowe konsole PS4. Ja osobiscie bym jednak wolal kupic konsole w sklepie(conajwyzej internetowym z jakas renoma) a nie od Mirka z allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka jakby ktoś chciał pograć mój psnid: tomkox
Aktualnie mogę trochę nie mieć czasu ponieważ platynuje fife i zostało mi osiągnięcie związane z virtual pro

Ale chętnie pogram dla odmiany sparingi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wreszcie się zabrałem do zagrania w fifę

jak zwykle lubię karierę zacząć-robię przedsezonowe ruchy,sprzedaję, kupuję,gram mecze przedsezonowe a tu mój nr1 kluczowy zawodnik oznajmia że chce odejść,zarząd się zgadza beze mnie i opuszcza zespół

wyłączyłem grę bo backupu nie miałem a to była już końcówka przedsezonu

ktoś się spotkał z tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Managerach piłkarskich jest to powszechne po prostu nie da się utrzymać zawodnika w klubie na siłę

Jak Ty nie zgodzisz się na odejście to zgodzi się zarząd, jak zarząd się nie zgodzi to zawodnik zacznie strzelać fochy omijać treningi i jego forma padnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to nie jest stricte manager

grałem we wszystkie fify i pierwszy raz taki numer

jasne że byli niezadwoloni,podwyżki,wystawianie do składu ok

ale nie wyjazd w przedsezonie

i do tego CR7 taki numer mi zrobił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nabyłem FIFę drogą wymiany. Zapraszam do wspólnego grania psn: bizzoner :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wreszcie się zabrałem do zagrania w fifę

jak zwykle lubię karierę zacząć-robię przedsezonowe ruchy,sprzedaję, kupuję,gram mecze przedsezonowe a tu mój nr1 kluczowy zawodnik oznajmia że chce odejść,zarząd się zgadza beze mnie i opuszcza zespół

wyłączyłem grę bo backupu nie miałem a to była już końcówka przedsezonu

ktoś się spotkał z tym?

Już na ps3 to miałem w fifie 13 messi a w czternastce mata więc żadna nowość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poradził sobie ktoś z tym problremem ? 

 

"witam ma ktos taki blad CE-34878-0 nie moge grac sezony online "

 

wczoraj gralemnormalnie a dzis przy problie polaczenia sie z przeciwnikem w sezonach online wyskakuje ten blad CE-34878-0 

wykasowalem zapisane sklady tez nic nie daje , 

w Ultimate online normalnie sie laczy jhmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma lagi w Fifie? Tak pytam poprostu bo mi od czasu do czasu przytnie online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wy tez macie blad w sezonach ze nie zgadzaja sie sklady online z przeciwnikiem i nie mozna grac wie ktos jak to naprawic wiem tylko ze trzeba usunac ale to nie dziala bo usnalem i odnowa pobiera i tak w kolko

 

Mam to samo, 4/5 prób zagrania kończy się tym błędem, juz mnie szlag trafia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma lagi w Fifie? Tak pytam poprostu bo mi od czasu do czasu przytnie online.

b. rzadko ale zdarzy sie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przesiadlem sie z FIFA 12 na PS3 i idzie mi troche ciezko, podania prostopadle gora czy dolem sa mniej dokladne tak mi sie wydaje no chyba ze trzeba idealnie podac w czasie itd itpd w 12 bylo zawsze ok latwiej.Strzaly-czy kto mi powie jak tu strzelac tym paskiem bo nie moge wogole wyczuc nacisne delikatnie i pilka leci nad bramka jak w rugby nawet do polowy pasek nie idze a taka petarda w niebo, zmniejszam paski w ustawieniach badz zwiekszam i nie widze roznicy.Gra w obronie ogolnie ok,ale te strzaly w niebo i ich celnosc z asysta lub bez to masakra no i prostopadle podania ktore w 12 mialem elegancko opanowane no ale moze tu jest po prostu trudniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przesiadlem sie z FIFA 12 na PS3 i idzie mi troche ciezko, podania prostopadle gora czy dolem sa mniej dokladne tak mi sie wydaje no chyba ze trzeba idealnie podac w czasie itd itpd w 12 bylo zawsze ok latwiej.Strzaly-czy kto mi powie jak tu strzelac tym paskiem bo nie moge wogole wyczuc nacisne delikatnie i pilka leci nad bramka jak w rugby nawet do polowy pasek nie idze a taka petarda w niebo, zmniejszam paski w ustawieniach badz zwiekszam i nie widze roznicy.Gra w obronie ogolnie ok,ale te strzaly w niebo i ich celnosc z asysta lub bez to masakra no i prostopadle podania ktore w 12 mialem elegancko opanowane no ale moze tu jest po prostu trudniej.

A nie masz czasem ustawionych strzałów i podań na manualne, zamiast asysty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się bronicie przy rzutach rożnych? 3/4 bramek tracę po nich.  L2 + kwadat czy kółko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się bronicie przy rzutach rożnych? 3/4 bramek tracę po nich.  L2 + kwadat czy kółko?

Trzymam na chwilkę trójkąt zeby bramkarz troszke wyszedl i puszczam jak widze ze pilka leci daleko. A najczesciej wybijam kolkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak odbieracie skutecznie piłkę ? :D masakra co robi ze mną CPU na poziomie legendarnym... może z 15% mam posiadania przez cały mecz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie masz czasem ustawionych strzałów i podań na manualne, zamiast asysty?

probuje i tak i tak i nie widze zbytnio roznicy,juz mnie to troche frustruje wychodze sam na sam leciutko nacisne a pilka ponad bramke tak samo z dystansu,a  co do obrony to gram na starej obronie wiec napieram x plus kwadrat to podlatuje drugi a jesli chodzi o rozne itd to normalnie kwadrat i kierunek od bramki i jest przewaznie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

probuje i tak i tak i nie widze zbytnio roznicy,juz mnie to troche frustruje wychodze sam na sam leciutko nacisne a pilka ponad bramke tak samo z dystansu,a  co do obrony to gram na starej obronie wiec napieram x plus kwadrat to podlatuje drugi a jesli chodzi o rozne itd to normalnie kwadrat i kierunek od bramki i jest przewaznie ok.

 

coś czuję że używasz dośrodkowania do strzału... zobacz w ustawieniach jaki przycisk masz podpisany pod strzał.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś czuję że używasz dośrodkowania do strzału... zobacz w ustawieniach jaki przycisk masz podpisany pod strzał.... 

nie no bez przesady :P zmienilem sobie strzal pod kjwadrat dosrodkowanie pod kolko bo tak zawsze gralem od dzieciaka i tyle ;P no cos trzeba sie meczyc najwyrazniej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no bez przesady :P zmienilem sobie strzal pod kjwadrat dosrodkowanie pod kolko bo tak zawsze gralem od dzieciaka i tyle ;P no cos trzeba sie meczyc najwyrazniej :P

To ja nie wiem jak Ty to robisz ze lekko naciśniesz i piłka leci nad bramką. ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja nie wiem jak Ty to robisz ze lekko naciśniesz i piłka leci nad bramką. ..

tez nie wiem, ogolnie mam tak w karierze slaby zawodnik i cala reszta myslalem ze moze statystyki tak dzialaja ze niecelnie i wogole ale zagralem kilka meczy lepszymi i to samo czy z pierwszej czy idac sam na sam czy z przyjeciem pilki i z dystansu lekko naciskam pasek idzie prawie do polowy tak 1/3 ponad i jeb pilka poza bramke czy to w gore czy bok...a suwak "power bar" jest od tego wlasnie? czego bym nie ustawial mam wrazenie ze nic nie zmienia...wiec trudno sie mowi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, 4/5 prób zagrania kończy się tym błędem, juz mnie szlag trafia.

 

 

Zdarza się tak.

Przy wyborze składu trzeba dać strzałkę w bok na inny skład i wrócić na swój zaktualizują się formy zawodników (strząłki zielone i czerwone) i łącząc się z graczem nie wybije tego komunikatu o niezgodności składów

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×