Skocz do zawartości
Patricko

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy mecz jaki właczyłem ,a tam brak piłki :) Znaczy chyba była bo kopali w coś ,ale niewidoczna :D Pomogło wyłaczenie i właczenie gry :)

Jak ktoś chętny na spary to moj psn; DrakoPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak uruchomić demo fifa 14 cały czas wyskakuje błąd aplikacji i coś o licencji?

Edytowane przez marcinos9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się tak.

Przy wyborze składu trzeba dać strzałkę w bok na inny skład i wrócić na swój zaktualizują się formy zawodników (strząłki zielone i czerwone) i łącząc się z graczem nie wybije tego komunikatu o niezgodności składów

 

Dzięki, działa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy fifa 14 ps4 zostanie wprowadzona do jakis internetowych turnieji typu esl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem FIFĘ po wielu latach przerwy, ostatni raz grałem z tego co pamiętam w FIFĘ '98 na PSOne :)

Mam problemy ze zrozumieniem sterowania, jest tego tyle że nie wiem kiedy co używać.

Macie jakieś porady co najlepiej działa przy atakowaniu i obronie oraz jak strzelać żeby trafiać w bramkę.

Nawet na najniższym poziomie trudności mam problem z dojściem do bramki przeciwnika, nie mówiąc już o strzeleniu gola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma na PS4 problem z błędem CE-34878-0 (wywalało mnie po każdym meczu w trybie ultimate team)

Wywaliłem pliki dotyczące FIFA14 (pliki aplikacji czy coś takiego), nie jest dużo tych plików, generalnie zapisane ustawienia i składy kasuje.

Wydaje mi się, że problem robi plik który pobiera aktualne składy.

Nic nie straciłem a gra działa normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Mam pytanie, czy działają w tej Fifie pady podłączone kablem?( w 13 działały tylko ds3) Chcę kupić tą grę by pograć, na jednej kanapie ze znajomymi ale niestety mam jednego ds4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Mam pytanie, czy działają w tej Fifie pady podłączone kablem?( w 13 działały tylko ds3) Chcę kupić tą grę by pograć, na jednej kanapie ze znajomymi ale niestety mam jednego ds4.

Podpinalem DS 3 pod PS 4 ale w menu Playstation wyskakiwała informacja ze jest nieobslugiwany...

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grał ktoś w demo F14 i jaka róznica od pełnej wersji 14?

Ja podpisuję się pod pytaniem, bo demo ograłem już kilkadziesiąt razy.. Dla mnie jest różnica międzi ps3, a ps4 ale chciałbym aby ktokolwiek się wypowiedział kto miał obie wersje.

 

Warto zakupić gdy ktoś miał na ps3? Oraz w trybie Ultimate team dalej są handi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję na PS3 i na PS4. Zagrałem ok 40 meczy na PS4, moim zdaniem obie gry mają te same wady (gameplay) co powoduje, że ludzie grają piłki prostopadłe i wrzutki. Offline w FIFĘ nie gram, a podobno jakieś tryby zostały wycięte. Zresztą przeczytaj recenzję na portalu, moim zdaniem jest rzetelną oceną tej edycji na PS4:

 

http://www.pssite.com/recenzje-828-recenzja__fifa_14__ps4_.html

 

Sam nie wiem co napisać, kupować czy nie. Ja mimo wad nie żałuję, bo gra się nieźle. Owszem trafi się czasem na debila, ale trzeba to przeżyć i grać dalej. Powiem tak: kto zagra na PS4 nie będzie chciał już wracać do PS3.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie doslownie wkurwia** te spalone w tej edycji. to jest juz przesada, do pilki niedobiegam lub nawewt jej niewidze a juz gwizdza sedziowie.dzisiaj za pozno screena zrobilem bo linie doslownie rozowa mialem.masakra z fotokomorkami w oczach.

ale na ps4 te spalone mniej sa wylapywane niz na ps3.na ps3 co chwile offside

Edytowane przez Twarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wlasnie zacząłem zabawę z nową fifą i mam maly problem :shok:  Gram kariere ale za cholere nie wiem gdzie w opcjach moge ustawic zeby pokazywalo mi statystki pilkarzy. Jak chce kogos kupic to nie mam podane ile dany zawodnik ma ogolnie punktow i czy orientujecie sie moze czy idzie to zmienic jakoś ? Tak samo nie mam podane ile przeciwna druzyna ma gwiazdek ehh.

Edytowane przez wrobellito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki bardzo  :) Ale mam rozumiec ze tak juz jest w karierze i koniec kropka ? Bo gralem w poprzednie  edycje i wszystko bylo podane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa Wam multi w fife dzisiaj. Bo mi wyskakuje Server error occured jak chce pograc w sezony??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwery leżą i kwiczą. Za dużo nowych konsol pod choinką ludziska znaleźli chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwery leżą i kwiczą. Za dużo nowych konsol pod choinką ludziska znaleźli chyba.

 

Damn. I po świętach :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obczailiście na jakiej kamerze grać najlepiej? Mi póki co najbardziej podchodzi "tele broadcast", na domyślnym broadcast gra się okropnie, chociaż wygląda zjawiskowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakąś stronę gdzie są wypisane wszystkie kombinacje klawiszy? Np. jakieś pressing itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w jaki sposóbw gracie w obronie ?mnie wszyscy objerzdzają jak amatora i gram tam klasycznie na fuksa...Ma ktoś jakąś podpowiedz dla mnie .?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy pewnie już się przerzucili na obronę taktyczną.

Trudniejszą do opanowania, ale jak już się jej nauczysz to nie przepuścisz obrońcy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Gdyby ktoś chciał pograć w Pro Club, to właśnie jestem na etapie tworzenia składu. Zapraszam, bizzoner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na PS4 można w jakiś sposób wgrać dodatki do Fify? O ile w ogóle są/będą dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×