Skocz do zawartości
crash5

[Online] Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Również chętny do wspólnego grańska! :D Bliżej mi do "niedzielnego" gracza niżeli do jakiegoś hardkorowca, ale czasami rzucę okiem na statystyki czy coś w tym rodzaju. Humor i gra drużynowa na pierwszym miejscu :)

 

ID: budyn_gohan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zablokowali kody i niemoge aktywowac ps+ cholera jasna..

Ale jakby co to PSN ID: fasol_85

Spróbuj z poziomu kompa,a kupiłem ps+na allegro ale jeszcze nie otrzyamłem kodu ale gdyby ktoś był chętny to proszę o zaproszenie do znajomych,chętnie pogram moje psnid:Warga13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie ponakurwiam z rodakami! Psn: Liviusz

Btw, nie umiem latac helikami i innymi frugającymi obiektami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rowniez czekam na wspolne gre PSNID: KOSAmisiu84     (przechodze z PC na czarnulke takze pare dni i bedzie ok z ograniem wszystkiego) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, cofam to co wcześniej napisałem. Sztorm na Paracelach, 64 graczy, Duży Podbój. To jest miazga... Aż momentami trudno opisać to wszystko słowami :) Niestety nie dotrwałem do momentu, aż ten wielki niszczyciel przypływa, ale może next-time... No i faktycznie, serwerów coraz więcej, graczy coraz więcej. W końcu ludzie muszą to 38 GB pobrać, by móc grać.

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby pobrać ta zawartość do grania online musi być włączony BF4 czy wystarczy PS4 w menu ?

Mam 23% i wolno leci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy być w menu lub nawet włączyć konsolę w tryb usypiania i samo się będzie pobierać. Jak jesteś w menu to kliknij na okienku z BF4 "OPTIONS" na padzie i wejdź w "INFORMACJE" . Tam powinien Ci się pojawić status pobierania. Jeśli się nie wyświetla, to odpal BF4, wyłącz i wtedy na pewno już będzie się pobierać. Teraz wieczorem może być ciężko. Polecam zostawić na noc, ew. odpalić jutro rano. Mi dziś na łączu 20 Mb ściągnęło się 30 Gb w 6 godzin bodaj.

 

BTW. Zauważyliście listę map do Chińskiej Nawałnicy w trybie ONLINE podczas filtrowania serwerów? 

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest po prostu mega :O

Dziś grałem w teamie z ruskimi i niespodziewanie bawiłem się jak nigdy! :D Beka była przeogromna :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogram osoby 18+ HS

Czasami leca kuhwy i rozne takie.Ale kultura jest.Gram najczesciej CQ 64 osoby.

PSN:Kaziuowns

Nie musisz potrafic strzelac,wazne zebys dawal info i znal podstawy tej gry jak spotowanie,dawanie ammo itp.

Edytowane przez kazikosky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bardzo często w kogoś strzelam, ten się nie rusza ale i tak mnie zabija,i dalej ma 100%?nie było tak na ps3.

Na marginesie, lubię grać drużynowo, ale rzadko mogę korzystać z hs, samemu to jakieś nie porozumienie, dzieciaki latają wszędzie, ale o innych nie myślą, nie zwracają uwagi co się dzieje obok, także jeśli ktoś dorosły to mój id: poczesaniec1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może miałeś płytę oddaloną pod początku ściągania, pisze że to też może sprawiać problemy, ja do puki nie ściągnął się singiel to płyty nie wkładałem i jest git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, cofam to co wcześniej napisałem. Sztorm na Paracelach, 64 graczy, Duży Podbój. To jest miazga... Aż momentami trudno opisać to wszystko słowami :) Niestety nie dotrwałem do momentu, aż ten wielki niszczyciel przypływa, ale może next-time... No i faktycznie, serwerów coraz więcej, graczy coraz więcej. W końcu ludzie muszą to 38 GB pobrać, by móc grać.

Mi sie wydawało, że 64 graczy to za duża liczba. Jednak teraz twierdzę, że jest w sam raz. Ba, nawet mapy, których nienawidziłem na PS3 (Szanghaj, Strefa) nabrały innego blasku. Na PS3 to była jakas wersja okrojona. A niszczyciel na Sztormie o mało mnie nie zmiażdżył :) Fajna sprawa. I ostatnia rzecz, wreszcie przeciwnicy nie są bezkształtną masą zlewajaca sie z podłożem. Przynajmniej wiem do czego/kogo strzelam ;)  Graficznie skok o dekadę w porównaniu do PS3.

 

PSN: merio_pl

Edytowane przez merio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ma ktoś problem w singlu polega on na tym że gdy mam celownik przy oku poruszam się lekko w lewo lub prawo to celownik tak jakby mi przeskakiwał. 

 

Co do gry online to czekam aż mi się ściągnie te 33 giga i możemy pograć nick na PSN to marekrybnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, jeżeli ktoś będzie chciał popykać w BFka na nowej konsolce to wysyłajcie zaproszenia na: ekwador16

 

Swoją drogą gierka jest niesamowita :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na jaki poziomie macie pingi (kreseczki;)? U mnie wszędzie po jednej kresce i straszne lagi(nie da się grać praktycznie), nie wiem czy to wina ustawień routera(ostatnio zmienałem na nowy) czy gra jest poprostu tak przeciążona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzis chwilke ogralem multi i jest fenomenalne, bylem w szoku ile sie dzieje i jak pieknie to wyglada dlatego troche lamilem, problem mam z tym hs od sony mianowicie nic nie slysze co do mnie mowia nie wiem czym jest to spowodowane no i lagi... zbyt czeste ale dzisiejsza noc przeznaczam na ogrywanie i ogarnianie multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem czy to lagi czy spadki FPS ale jest to irytujące na dużych mapach, dlatego aktualnie grywam najwięcej w TDM.

Jak by ktoś chciał pograć, pośmiać się i pogadać to zapraszam.

PSN: BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zaczynam z BF4 przygode takze jestem poczatkujacy :) ale z mila chęcią zapykam
PSN : arti804

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy jesli chodzi o BF, dlatego mam pytanie czy posiadajac normalna wersje, nie zadne premium nie moge grac w PRZEJECIE FLAGI ? pokazuje mi sie, ze mam cos niesciagniete... z gory dzieki za pomoc !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×