Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Głównym efektem WOW było to że to są czasy 1 wojny światowej, słowo klucz które przyciągnęło ludzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, townshend napisał:

Pomógłby ktoś przy:

 

Stara szkoła kaliber .45
Zabij 45 wrogów przy pomocy pistoletu M1911 w grze online
    40-silver.png

 

Saper
Dostarcz 5 bomb w trybie Unicestwienie

 

?

 

A na czym ma polegać ta pomoc? trzeba to zrobić samemu, ewentualnie zgarać ze znajomymi w unicestwienie, wtedy będzie ciut łatwiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o ustawkę na pustym serwerze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minut temu, cykor napisał:

A na czym ma polegać ta pomoc? trzeba to zrobić samemu, ewentualnie zgarać ze znajomymi w unicestwienie, wtedy będzie ciut łatwiej. 

 

Z 'saperem' problem był taki, że mało osób w ten tryb gra. Ale jakoś się doczekałem i trofeum wpadło.

 

Gorzej będzie z poniższym. Jeśli ktoś ma już odblokowany M1911 i ma chwilę czasu to zapraszam.

 

Stara szkoła kaliber .45
Zabij 45 wrogów przy pomocy pistoletu M1911 w grze online

Dość czasochłonne trofeum jeśli chcemy zrobić je samemu, ponieważ pistolet nie jest dostępny od razu, tylko musimy go odblokować. Żeby uzyskać dostęp do pistoletu M1911 potrzeba 34 000 pkt. do odblokowania i trzeba zabijać tylko z broni krótkiej, obojętnie jaką klasą. Drugi sposób jest dużo łatwiejszy, a mowa tu o ustawce - potrzeba 4 znajomych i jeden znajomy który ma już ten pistolet odblokowany, więc robimy tak - wchodzimy na pusty serwer, zabijamy znajomego, który posiada wymaganą broń i zabieramy mu ją. Teraz, jak już mamy pistolet stoimy blisko respawnu kumpla z przeciwnej drużyny i zabijamy go oraz jego towarzysza. Po zabiciu 45 razy, pucharek zawita na naszym koncie. Pamiętaj żeby wziąć klasę wsparcia, ponieważ ma on małą paczkę amunicji - zawsze jak zabraknie amunicji rzucamy sobie na ziemię i doładowujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 4™ Drugie uderzenie

 

 

Ryzykowny numer
Zabij wroga z flagą, samemu niosąc flagę w PFL

 

 

Ślepy bombardier
Zabij w rundzie 5 wrogów przy pomocy pojazdów latających na mapie Zatoka Omańska

 

Piszcie jak tego nie macie, to zrobimy to wspólnie. Obecnie jest to najmniej popularny tryb/mapa w grze. Serwery liczą po 1-2 osoby... a potrzeba 4.

 

Edytowane przez townshend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś spotkał się z czymś takim?

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Labeo2015 napisał:

Czy ktoś spotkał się z czymś takim?

 

 

 

 

 

Tak, w jakiejś odsłonie CODa na PS3, ale żeby w BF4 takie rzeczy...Cytując klasyka gościu jedzie na haksach. Polecam zgłosić, już za sam emblemat. 

 

Zastanawia mnie jaką ludzie czerpią przyjemność z takiego grania...

Edytowane przez Oranje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie są żadne haxy, to jest błąd gry. Czasem mi się to zdarzało,  czasem spotykałem takich typów. Kiedyś ktoś mi napisał że zabijam i mnie nie widać. Nie grałem na żadnychkodach czy haxach, po prostu dolaczylem do serwera, trochę się zdziwiłem że udało mi się zrobić dużego killstreaka, ale to ewidentnie jakiś problem po stronie kodu gry, a nie kombinowanie gracza.

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, okoni napisał:

To nie są żadne haxy, to jest błąd gry. Czasem mi się to zdarzało,  czasem spotykałem takich typów. Kiedyś ktoś mi napisał że zabijam i mnie nie widać. Nie grałem na żadnychkodach czy haxach, po prostu dolaczylem do serwera, trochę się zdziwiłem że udało mi się zrobić dużego killstreaka, ale to ewidentnie jakiś problem po stronie kodu gry, a nie kombinowanie gracza.

 

Zwracam honor w takim razie. Poprostu nigdy nie miałem takiej sytuacji, stąd taki osąd z mojej strony. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grają w to jeszcze ludzie? Dużo osób na serwerach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, mike1422 napisał:

Grają w to jeszcze ludzie? Dużo osób na serwerach?

tak grają, mam jeszcze paru znajomych co chętnie wracają do bf'a 4, nie każdy jest zachwycony jedynką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, manoszek napisał:

tak grają, mam jeszcze paru znajomych co chętnie wracają do bf'a 4, nie każdy jest zachwycony jedynką.

Ja chyba wrócę do 4ki, tam jest zajebisty trym hardcore przy którym naprawdę dobrze się bawiłem.

W 1ce wyszukiwanie serwerów hardcore to jakiś żart...no i nie jest ten tryb tak dobry jak w 4ce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.11.2017 o 19:32, mike1422 napisał:

Grają w to jeszcze ludzie? Dużo osób na serwerach?

wróciłem od kilku tygodni i ludzi naprawdę dużo,  sporo polskich serwerów, serwery zapełnione nawet na mapach z dodatków, powiem więcej organizowanych jest sporo klanówek, oczywiście for fun, polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, KrisPora_PL napisał:

wróciłem od kilku tygodni i ludzi naprawdę dużo,  sporo polskich serwerów, serwery zapełnione nawet na mapach z dodatków, powiem więcej organizowanych jest sporo klanówek, oczywiście for fun, polecam

 

Też czasem zagram (dodam, że kupiłem bf4 po premierze bf1) dla mnie bardziej pociągający jest battlefield 1 niemniej najdzie mnie też ochota na czwórkę to zagram ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grają.

  7,268 aktywnych graczy na PS4 dziś o 5:00 rano wg battlefieldtracker
Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Koleś który podjebał mi płaszcz i nikt go nie widział. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, okoni napisał:

 

 

Koleś który podjebał mi płaszcz i nikt go nie widział. 

A to cziter pierd***** :kanalie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale nie wierzę że są takie czity, to raczej musiał być jakiś błąd gry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złota łopata dla Okonia.
Ja po jednym takim zgodnie już bym z meczu wyszedł. Plus piękny łyżwiarz figurowy ;)

Obadam o co chodzi z tą niewidzialnością, bo to że to jest wina gry to biorę jako pewnik.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam właśnie, że to niby są jakieś specjalne kamuflaże od Dice i są dwie możliwości na ich zdobycie. Sporo osób o tym pieprzy, tylko nikt nie mówi o szczegółach. Hm, nie wiem co sądzić, w bfa gram teraz okazjonalnie, nie siedzę w tym jak kiedyś, też mi się wydaje, że to jednak błąd gry, wątpię aby Dice dało graczom taki prezent. Bo jeśli takie coś byłoby do zdobycia, to by z tym połowa serwera biegała. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.07.2018 o 09:15, okoni napisał:

Czytam właśnie, że to niby są jakieś specjalne kamuflaże od Dice i są dwie możliwości na ich zdobycie. Sporo osób o tym pieprzy, tylko nikt nie mówi o szczegółach. Hm, nie wiem co sądzić, w bfa gram teraz okazjonalnie, nie siedzę w tym jak kiedyś, też mi się wydaje, że to jednak błąd gry, wątpię aby Dice dało graczom taki prezent. Bo jeśli takie coś byłoby do zdobycia, to by z tym połowa serwera biegała. 

To camo od DICE sprawia że nie świecimy się na termo, a nie daje niewidzialność :D 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×