Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie kombinacji alpelskiej :) Mogę zrobić tak, że kupię battlefielda na PS3 i zrobię przesiadkę na PS4 za 39zł, licząc 150zł wersja PS3+ 39zł upgrade razem 190zł. Nie mam już PS3 tylko czekam na PS4. czy bez instalacji na ps3 mozna tak zrobic? Zawsze to jakieś 50zł w kieszeni, wersja na PS4 kosztuje plus minus 240zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz tak zrobić, ale płytę z wersją z PS3 musisz mieć cały czas w napędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że wersja na PlayStation 4 prawie niczym nie ustępuje tej na PeCety. Niektóre sceny wywołują swoisty opad szczeny, a przy Battlefield 4, Battlefield 3 wygląda jak produkcja na PlayStation 2, seryjnie. Wiem, wiem, zachwyt oprawą wizualną nie jest tutaj najważniejszy, ale chyba wszyscy chcieli ładnej grafiki na nowej generacji, prawda? No to powiem, dostaliśmy ją. Całość chodzi płynnie w 60 klatkach na sekundę i do tego w pełnej rozdzielczości 1080p. Co prawda zauważyłem niekiedy lekkie doczytywanie się tekstur (trawa), ale nie razi to tak bardzo w oczy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całość chodzi płynnie w 60 klatkach na sekundę i do tego w pełnej rozdzielczości 1080p.

 

Chyba 900p :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena Battlefielda na PS3 leci na łep na szyję.

W tesco już 139 zł. Jeżeli komuś nie przeszkadza brak pudełka od PS4 taka kombinacja + upgrade wydaje się finansowo sensowna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upgrade ile ma kosztować?

Gdzieś widziałem info, że wszystkie gry PS4 od EA będą kosztować 219 zł, kombinacja gra z ps3+upgrade jak będzie wyglądała finansowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upgrade ile ma kosztować?

Gdzieś widziałem info, że wszystkie gry PS4 od EA będą kosztować 219 zł, kombinacja gra z ps3+upgrade jak będzie wyglądała finansowo?

Gdzie widziałeś to info ? o cenie za 219.Bo z tego co pamiętam ktoś raz na forum rzucił taka cene bez powiedzenia tego.Nawet z ciekawości pytałem na profilu EA o ceny to przemilczeli temat (co zawsze na każde pytanie mi odpisywali)

Gdyby takie był ceny to spoko i nawet na tą chwile chyba warto wydać 20-30 zł więcej i mieć pudełko od ps4 (nawet gdybyś czasem w co wątpię ;) chciał to sprzedać.No chyba ze przywalą ceny 250-260 wtedy upgrade będzie opłacalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak. Rozpedzilem sie troche.

Tak czy siak, gra wyglada bajecznie.

moglbys wrzocic jakas probke streama na twitcha? Moze juz to zrobiles bo kilka osob chyba cie o to pytalo na forum. Jak tak to daj linka jak nie to trwa to chwile i z pewnoscia ucieszy kilka mordek na forum ;).

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Randomowy stream na twitch:http://www.twitch.tv/chriopez29

Z tego co do teraz zauważyłem to serwery są w tak samo słabym stanie jak na ps3.Czesto gęsto żeby dolaczyc się na serwer trzeba podejmować dwie próby tak samo jak na ps3,do tego gra wywala do menu konsoli z trybu Conquest Large na Battlelog'u napisali że postarają się naprawić tego typu rzeczy do premiery konsoli w Europie.

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moglbys wrzocic jakas probke streama na twitcha? Moze juz to zrobiles bo kilka osob chyba cie o to pytalo na forum. Jak tak to daj linka jak nie to trwa to chwile i z pewnoscia ucieszy kilka mordek na forum ;).

Moglbym, ale na razie przestalem grac. Czekam, az Dice wyda latke (juz oglosili), ktora wyeliminuje crashe i usuwanie sie zapisow gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglbym, ale na razie przestalem grac. Czekam, az Dice wyda latke (juz oglosili), ktora wyeliminuje crashe i usuwanie sie zapisow gry.

W sumie racja, gra moze byc denerwujaca... a moglbys zaladowac streama z jakiejkolwiek gry czy tez nie bardzo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę teraz załadować z Assassin's Creed: Black Flag jakby ktoś chciał, bo właśnie odpalam (dam linka w temacie o AC).

Żeby nie było nie na temat, jak załatają Battlefield 4, wyjdzie z tego naprawdę wyśmienita strzelanka. Mapki są fajnie skonstruowane i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. 

Edytowane przez DawidekFCB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli grałeś w BF4 na PS4 to moglbys opisać jak zachowuje się sprzet/gra podczas gry na Conquest Large w 64 osoby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety,nie grałem jeszcze w tym trybie. Jak już pisałem, na razie odpuściłem sobie Battlefielda 4 ze względu na crashe. Czekam na patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta ze względu na crashe :biggrin: boisz się, że ci konsola wyleci w powietrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko strumieni na Twitch ze na te wszystkie pytania mozna odpowiedziec sobie samemu ogladajac dowolny z nich ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili to chyba najbardziej żywotna gra w multi na PS4 :) Trzeba będzie się zaopatrzyć, ale jakoś w grudniu jak trochę połatają. Może by tak spróbować i trochę pospamować twórców, żeby wzorem IW i Ubi wydali patch 1080p? ;P Myślicie, że to możliwe? Na pewno nie wycisnęli jeszcze wszystkiego z konsoli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak to bedzie z trofeami? Czy bedą sie nakladac wersja ps3 i ps4, czy bedą 2 platyny ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak to bedzie z trofeami? Czy bedą sie nakladac wersja ps3 i ps4, czy bedą 2 platyny ??

2 platyny. Najlepiej sprawdzac na psnprofiles.com ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może by tak spróbować i trochę pospamować twórców, żeby wzorem IW i Ubi wydali patch 1080p? ;P Myślicie, że to możliwe? Na pewno nie wycisnęli jeszcze wszystkiego z konsoli :)

Gra nie trzyma stałych 60 klatek a ty chcesz jeszcze spamować o poprawę rozdzielczości? Po co ci to? I tak nie zauważysz różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie trzyma stałych 60 klatek a ty chcesz jeszcze spamować o poprawę rozdzielczości? Po co ci to? I tak nie zauważysz różnicy.

 

Hmmm... Dziwne, ale jak dzisiaj grałem w AC IV na PS4 (wersja bez "1080p patch") to od razu zauważyłem że to na pewno nie FHD (mam mocny PC, zdążyłem się naoglądać 1920x1080 :)). Sporo leży w kwestii optymalizacji, żaden z devów, którzy wydali tytuły startowe nie pracował przecież od początku na finalnych devkit'ach. Ale nie schodźmy z tematu.

 

Mega spamują tymi DLC. Nie podoba mi się to, jak coś jest wydawane tak szybko i w tak krótkich odstępach czasowych to kojarzy się (przynajmniej dla mnie) z wyciąganiem kasy...

Edytowane przez glugi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×