Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

W Niemczech przesiadka kosztuje 9.99 euro. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w SCC powalczyłem trochę w singla z Battielfieda 4. Zagrałem pierwsze dwie misje, które świetnie znam z wersji na PS3 (kod zniżkowy na cyfrowy BF4 na PS4 już czeka). Generalnie to grając w BF4 na PS4 odnosiłem wrażenie, że DICE i EA Games robi dużą krzywdę całej serii, wydając BF3 i BF4 na obecną generację. Tutaj nie ma nawet czego porównywać, jeśli chodzi o wizualizację. Z resztą na pewno w necie widzieliście masę filmików, które porównują grafikę w wersji PS3 i PS4, dlatego nie ma się co zbytnio rozpisywać.

 

BF4 na PS4 wygląda znakomicie. Grafika, efekty levolution momentami miażdżą jajka. Na PS3 nie było tego tak bardzo czuć, ale dzięki "czwórce" oprawa audio(jak zwykle świetna)-wizualna robi bardzo duże wrażenie. Każdy z nas, kto ostatnie 12 miesięcy spędził na PS3 grają w BF3, a potem w BF4, po przesiadce na PS4 dozna szoku. To się nazywa next-gen. Tak bardzo potrzebny dla serii Battlefield na konsolach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego powstrzymałem się z zakupem BF4 na PS3. Z wielkim trudem, ale jednak. Filmiki z PS3 kontra PS4 i PC utwierdziły mnie w tym przekonaniu (o becie nie wspomnę nawet...)
Mam tylko nadzieję, że gra stanie się "grywalna" szybciej niż w przypadku BF3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do migracji  z PS3 na PS4 jest dodawany kod ? Widzę że ceny na PS3 poleciały w dół.

W przypadku BF4 kupujesz opcje migracji za 39 zł.Odplasz ps4 wrzucasz BF4 płyte  i ogień :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku BF4 kupujesz opcje migracji za 39 zł.Odplasz ps4 wrzucasz BF4 płyte  i ogień :)

Nie zapominaj, że w międzyczasie trzeba pobrać cyfrową wersję gry w wersji PS4 (40+GB).

Ktoś się napali a przy słabym łączu może być kilka dni pobierania :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj, że w międzyczasie trzeba pobrać cyfrową wersję gry w wersji PS4 (40+GB).

Ktoś się napali a przy słabym łączu może być kilka dni pobierania :biggrin:

 

Dokładnie masz racje :) Pomieli konsole kilka dni i zassa :)

Tak czy siak jeśli komuś nie zależy na pudełku od ps4 to opcja z upgrade jak najbardziej opłacalna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłacalnym rozwiązaniem jest też zakup wersji cyfrowej w usa store, wychodzi koło 180 zł za grę na premierę w wersji cyfrowej a nie 304... Do tego możliwość zrzutki. Jedyny minus to jeśli komuś zależy na wersji pl.

Edytowane przez fenixPeEl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj, że w międzyczasie trzeba pobrać cyfrową wersję gry w wersji PS4 (40+GB).

Ktoś się napali a przy słabym łączu może być kilka dni pobierania :biggrin:

 

 

Wstępnie trzeba pobrać tylko 6.2GB, więc tylko jakieś pól godzinki czekania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi w kolejce pobieranie pokazuje 33,9 GB czyli z 1,5 h (tak realnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi w kolejce pobieranie pokazuje 33,9 GB czyli z 1,5 h (tak realnie)

 

 

Tak, zgadza się, ale żeby zacząć grać wystarczy pobrać 6.2GB ;) Reszta zassysa się podczas gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj, że w międzyczasie trzeba pobrać cyfrową wersję gry w wersji PS4 (40+GB).

Ktoś się napali a przy słabym łączu może być kilka dni pobierania :biggrin:

Weźcie pod uwagę, że europejski PSN na pewno będzie leżał przez pierwsze 2-3 dni od momentu premiery PS4 w Europie, a jest mnóstwo ludzi (w tym ja i sporo z Was), którzy będą ściągać BF4, Ghosts, czy AC za magiczne 39 złotych. Obawiam się, że nawet na mocnych łączach może to trochę potrwać :) Jak to dobrze, że na PS4 można pobierać gry w tle ;)

Edytowane przez blackhawkPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem BF4 na PS3 za 145 PLN w Euro AGD . W środku kod do pobrania wersji cyfrowej na PS4 po obniżonej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zgadza się, ale żeby zacząć grać wystarczy pobrać 6.2GB ;) Reszta zassysa się podczas gry ;)

Pobiera mi się pliczek 6605 MB, a co zresztą (36GB)?. Ktoś pisał, że od razu mu się  pobiera cały plik. Jak sprawdzić czas ile pozostało do końca (jest wogóle taka opcja?)

Jak z plusem- też nie widzę, żebym go miał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się pobiera ;) 3,5gb już poszło ( jest 6,605 ) po tym będzie można grać już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić BF4 Disscount na PSS po wpisaniu kodu będziesz miał dostępność kupna go za 39pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam bf4 na ps3. Dzis kupilem ps4 i probuje zupgradoeowac swojego bfa. Sciagnelo mi jakoes 6,6gb i jakoes 600mb patcha. Jak wchodze do gry, to jest napisane: trwa instalacja gry. W tym czasie mozesz zajrzev na battleloga lub rozpoczac rozgrywke w trybie kampani, kiedy jej instalaxja bedzoe gotowa!

KAMPANIA: 100%

PELNA GRA 29%

i w tym problem, ze chcialem pograc online, ale strasznie wolno mi sie to "instaluje". Jak odpalilem bf4 to bylo 21% pelnej gry. Bylo to 2h temu. Przez 2h aby 8% sie zainstalowalo? :( internet=20mbps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam internet 50mb i się zainstalowało 5% w 1h ...

 

Za bardzo obciążone PSN jest dlatego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh PSN jest turbo obciazane, od godziny 13:30 bawie sie PS4 i w dalszym ciagu wszystkiego nie zrobilem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam bf4 na ps3. Dzis kupilem ps4 i probuje zupgradoeowac swojego bfa. Sciagnelo mi jakoes 6,6gb i jakoes 600mb patcha. Jak wchodze do gry, to jest napisane: trwa instalacja gry. W tym czasie mozesz zajrzev na battleloga lub rozpoczac rozgrywke w trybie kampani, kiedy jej instalaxja bedzoe gotowa!

KAMPANIA: 100%

PELNA GRA 29%

i w tym problem, ze chcialem pograc online, ale strasznie wolno mi sie to "instaluje". Jak odpalilem bf4 to bylo 21% pelnej gry. Bylo to 2h temu. Przez 2h aby 8% sie zainstalowalo? :sad: internet=20mbps

Tak najpierw ściąga się 6,6 GB potem, ciągnie się reszta w tle. U mnie przy necie 50Mb/s trwało to 6 godzin (myślę że tak zamulone jest psn przez premierę konsolki)

 

Znowu zmienili sterowanie w BF4:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też sciagnelo to 6,6 GB i teraz nie widzę ile zostalo, dopiero jak gre odpale. Myslicie ze jak odpale np FIFE to sie bedzie sciagalo czy musze miec wlozonego BF4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zalamany, nie da sie grwc z angielskim dubbingiem, tylko polski jezyk...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak zmienisz język menu na angielski w konsoli?

Dobrze, że napisałeś, trzeba będzie brać z UK w razie czego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×