Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wersję PL, zmieniłem w menu konsoli na ang. i jest po angielsku. 

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zmieniles jezyk calego interfejsu tak?

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, czy jak włącze inną grę to będzie się 'instalowało' i sciagalo dalej po 6,6 GB ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei wpisuję kod w PS Store i nie dzieje się NIC, ekran wraca do menu głównego. Próbowałem kilka razy i za każdym razem to samo. Ktoś ma podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie spokojnie. Wpisanie kodu to dopiero pierwszy krok masakry z próbą pobrania BF4 cyfrowo. Mi udało się wpisać około 15:00 kod i zaskoczyło za pierwszym razem. Ale dodanie tej wersji cyfrowej za 39 złotych do koszyka, a następnie dodanie funduszy do portfela i potwierdzenie zakupu było już konkretnym problemem. Skończyło się tym, że mi na karcie dwa razy zablokowało 39 złotych. Mam nadzieję, że jedną blokadę oddadzą. Tak więc uważajcie, by Wam też nie pobrało kasy z karty kilka razy (dzieje się tak właśnie gdy wywala z PS Store do menu konsoli). Dopiero jakieś 30 minut temu udało mi się potwierdzić zakup i BF4 pojawił się w bibliotece ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 6gb to singiel. Zeby zagrac w multi trzeba pobrac calosc.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sciagnelo 6 GB singla a jakies dziadostwo sie instaluje i tylko 1 misje moge zagrac ale grafika jest obledna i 60 fps miodzio <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@t0bson

Mam dokładanie to samo :/

 

Mam dokładnie to samo, czyli po wpisaniu kodu na obnizke BF4  konsola PS4 wraca mi do menu glownego :sad:

BF4 discount jest niedostepny

Edytowane przez mierniczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realizacja kodów i zakupy w pss zostały celowo zablokowane przez sony, by psn dzialal jako tako, by mozna bylo sie zalogować, pobrac latki, by grac w multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy ktoś z was zrobił już upgrade do wersji PS4 i miał okazję trochę pograć? Mi udało się wczoraj kupić tego upgrade i przez noc pobrało mi te 36,4 gb tylko co zauważyłem relatywnie często gra się wysypuje... i teraz zastanawiam się czy to jest normalne, bo BF3 na ps3 też dość często się rozkraczał, szczególnie na początku, czy może jest to jakaś przypadłość tych wersji upgrade'owanych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy ktoś z was zrobił już upgrade do wersji PS4 i miał okazję trochę pograć? Mi udało się wczoraj kupić tego upgrade i przez noc pobrało mi te 36,4 gb tylko co zauważyłem relatywnie często gra się wysypuje... i teraz zastanawiam się czy to jest normalne, bo BF3 na ps3 też dość często się rozkraczał, szczególnie na początku, czy może jest to jakaś przypadłość tych wersji upgrade'owanych?

Już ściągnąłem i gra się miodzio ! :) Co prawda pobierało się 8,5h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja ròwnież nie mogę wklepać kodu. W PS4 dzieje się podobnie jak u przedmówców a wklepując w systemie PS3 pokazuje mi jakiś error jakby kod był zły, chociarz chwilę wcześniej zdrapkę za 100 zł w ps3 mi łyknęło. Zaczynam się martwić że kod mam jakiś wadliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja ròwnież nie mogę wklepać kodu. W PS4 dzieje się podobnie jak u przedmówców a wklepując w systemie PS3 pokazuje mi jakiś error jakby kod był zły, chociarz chwilę wcześniej zdrapkę za 100 zł w ps3 mi łyknęło. Zaczynam się martwić że kod mam jakiś wadliwy.

Sony zablokowało zakupy na PSS, żeby każdy mógł pobrać aktualizacje i inne duperelki bo sieć padała

@w sumie to coś im się wyjebało a nie zablokowali :)

http://blog.eu.playstation.com/2013/11/29/playstation-network-announcement/

Edytowane przez zyggi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja ròwnież nie mogę wklepać kodu. W PS4 dzieje się podobnie jak u przedmówców a wklepując w systemie PS3 pokazuje mi jakiś error jakby kod był zły, chociarz chwilę wcześniej zdrapkę za 100 zł w ps3 mi łyknęło. Zaczynam się martwić że kod mam jakiś wadliwy.

mnie to samo się stało,i wszedłem na konto przez laptopa,i kod zadziałał,pokazało mi że mam gre w multimediach,wszedłem na strone z grami i pokazała sie wersja za 279,i obok,wcześniej zablokowana,wersja za 39zł,w kampanie już mogę grać ale po godzinie ściągania mam około 35% online,a net 60 Mb,także wolno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobujcie wpisac kod poprzez WWW.

Ja tak zrobilem i juz te 37 giga sciaga mi sie na PS4 (za 39zlotych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisując przez www pokazuje że wpisany kod jest incorrect or no longer valid. Nie machnęłem się przy wpisywaniu i swoją kopię sam odfoliowałem. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam taki komunikat, chyba trzeba czekać aż to ogarną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mam pytanko, czy ktoś z was zrobił już upgrade do wersji PS4 i miał okazję trochę pograć? Mi udało się wczoraj kupić tego upgrade i przez noc pobrało mi te 36,4 gb tylko co zauważyłem relatywnie często gra się wysypuje... i teraz zastanawiam się czy to jest normalne, bo BF3 na ps3 też dość często się rozkraczał, szczególnie na początku, czy może jest to jakaś przypadłość tych wersji upgrade'owanych?

Mi sie pobierało 6 godzin. Ale gra bajka w porównaniu do ps3, wreszcie widze przeciwników a nie skały itp :biggrin:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie i prosiłbym bardzo o odpowiedź. Często w BF4 na PS4 jest lekkie rozmycie na ekranie czy zauważyliście coś takiego u siebie? Nie wygląda to na winę konsoli , tylko czasem długo to trwa czy to od jakiegoś huknięcia większego na mapie czy co? Albo w opcjach TV muszę pogrzebać. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie i prosiłbym bardzo o odpowiedź. Często w BF4 na PS4 jest lekkie rozmycie na ekranie czy zauważyliście coś takiego u siebie? Nie wygląda to na winę konsoli , tylko czasem długo to trwa czy to od jakiegoś huknięcia większego na mapie czy co? Albo w opcjach TV muszę pogrzebać. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Gdy jesteś przygwożdżony tak jest ;) To żadna wina gry ani konsoli ani telewizora ;P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak, niby jest napisane, że kampania pobrana w 100 procentach, a i tak da się tylko pierwszą misję przejść :) 13 GB za mną. Kontynuacja targania cyfrowego BF4 jutro. Pewnie też nie będzie łatwo, bo prędkość targania u mnie jakaś 3 razy niższa, niż  normalnie. 

 

@crash5 - to jeden z tych efektów, który sprawia, że masz grę odczuwać bardziej realistycznie ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj cały wieczór i kilka spostrzeżeń tak na szybko.

Przy szybkich akcjach mam jakby rozmycie na ekranie (szybko się obrócę lub jest duże zamieszanie wokoło, coś ala wada wzroku, jakby grafa nie wyrabiała). Napiszcie czy coś podobnego mieliście.

Grafika rewelacyjna, nie grałem na kompie, więc przesiadka z PS3 zrobiła duże wrażenie.

Conquest 64 osobowy miażdży (cały czas się coś na mapce dzieje, nie trzeba się szukać, na niektórych mapach 6 flag. Przez 5 h grania, gra dwa razy się wysypała, wskazując jakieś błędy.

Oczywiście musieli zmienić sterowanie. W opcji weteran celuje i strzela się klawiszami L2-R2, co przez pierwsze 2h grania było irytujące jak zamiast strzelać wyrzucałem granat. Z czasem chyba na plus spotowanie na R1- bardziej dostępne według mnie.

Włączyłem kampanie jak wysypało się PSN- grafika miażdzy, długo nie pograłem więc ciężko coś więcej napisać. 

Jeżeli chodzi o instalacje to zapłaciłem przez kompa 39zł i miałem wszystko do ściągnięcia na PS4. Najpierw ok 6 GB, póżniej reszta w sumie ok 6 h przy transferze 50 Mb.

Zauważyłem również zanikający sinusoidalnie dźwięk (jest parę sekund, później go nie ma i tak przez całą rundę).

Edytowane przez noka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×