Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

crash5

PS4 Battlefield 4

6761 postów w tym temacie

Głównym efektem WOW było to że to są czasy 1 wojny światowej, słowo klucz które przyciągnęło ludzi. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, townshend napisał:

Pomógłby ktoś przy:

Stara szkoła kaliber .45
Zabij 45 wrogów przy pomocy pistoletu M1911 w grze online
    40-silver.png

Saper
Dostarcz 5 bomb w trybie Unicestwienie

?

A na czym ma polegać ta pomoc? trzeba to zrobić samemu, ewentualnie zgarać ze znajomymi w unicestwienie, wtedy będzie ciut łatwiej. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie chodzi o ustawkę na pustym serwerze ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
42 minut temu, cykor napisał:

A na czym ma polegać ta pomoc? trzeba to zrobić samemu, ewentualnie zgarać ze znajomymi w unicestwienie, wtedy będzie ciut łatwiej. 

Z 'saperem' problem był taki, że mało osób w ten tryb gra. Ale jakoś się doczekałem i trofeum wpadło.

Gorzej będzie z poniższym. Jeśli ktoś ma już odblokowany M1911 i ma chwilę czasu to zapraszam.

Stara szkoła kaliber .45
Zabij 45 wrogów przy pomocy pistoletu M1911 w grze online

Dość czasochłonne trofeum jeśli chcemy zrobić je samemu, ponieważ pistolet nie jest dostępny od razu, tylko musimy go odblokować. Żeby uzyskać dostęp do pistoletu M1911 potrzeba 34 000 pkt. do odblokowania i trzeba zabijać tylko z broni krótkiej, obojętnie jaką klasą. Drugi sposób jest dużo łatwiejszy, a mowa tu o ustawce - potrzeba 4 znajomych i jeden znajomy który ma już ten pistolet odblokowany, więc robimy tak - wchodzimy na pusty serwer, zabijamy znajomego, który posiada wymaganą broń i zabieramy mu ją. Teraz, jak już mamy pistolet stoimy blisko respawnu kumpla z przeciwnej drużyny i zabijamy go oraz jego towarzysza. Po zabiciu 45 razy, pucharek zawita na naszym koncie. Pamiętaj żeby wziąć klasę wsparcia, ponieważ ma on małą paczkę amunicji - zawsze jak zabraknie amunicji rzucamy sobie na ziemię i doładowujemy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Battlefield 4™ Drugie uderzenie

Ryzykowny numer
Zabij wroga z flagą, samemu niosąc flagę w PFL

Ślepy bombardier
Zabij w rundzie 5 wrogów przy pomocy pojazdów latających na mapie Zatoka Omańska

Piszcie jak tego nie macie, to zrobimy to wspólnie. Obecnie jest to najmniej popularny tryb/mapa w grze. Serwery liczą po 1-2 osoby... a potrzeba 4.

Edytowane przez townshend

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ktoś spotkał się z czymś takim?

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

1 godzinę temu, Labeo2015 napisał:

Czy ktoś spotkał się z czymś takim?

Tak, w jakiejś odsłonie CODa na PS3, ale żeby w BF4 takie rzeczy...Cytując klasyka gościu jedzie na haksach. Polecam zgłosić, już za sam emblemat. 

Zastanawia mnie jaką ludzie czerpią przyjemność z takiego grania...

Edytowane przez Oranje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

To nie są żadne haxy, to jest błąd gry. Czasem mi się to zdarzało,  czasem spotykałem takich typów. Kiedyś ktoś mi napisał że zabijam i mnie nie widać. Nie grałem na żadnychkodach czy haxach, po prostu dolaczylem do serwera, trochę się zdziwiłem że udało mi się zrobić dużego killstreaka, ale to ewidentnie jakiś problem po stronie kodu gry, a nie kombinowanie gracza.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, okoni napisał:

To nie są żadne haxy, to jest błąd gry. Czasem mi się to zdarzało,  czasem spotykałem takich typów. Kiedyś ktoś mi napisał że zabijam i mnie nie widać. Nie grałem na żadnychkodach czy haxach, po prostu dolaczylem do serwera, trochę się zdziwiłem że udało mi się zrobić dużego killstreaka, ale to ewidentnie jakiś problem po stronie kodu gry, a nie kombinowanie gracza.

Zwracam honor w takim razie. Poprostu nigdy nie miałem takiej sytuacji, stąd taki osąd z mojej strony. 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.