Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ...moze ktos wytlumaczyc o co chodzi z serwerami na "podboj" jesli wybieram z wyszukiwarki to sa same

puste albo w ogule nie znajduje zadnych ...moge sie tylko podlaczyc przez "szybko gre"

Jest lipa czy to cos u mnie ?

Thx

W wyszukiwarce zaznacz "Duży podbój".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa wam poprawnie BL i statystyki ? W grze mam już 15lvl, a na BL ciągle 1lvl :/ Trzeba staty jakoś zsynchronizować ?

 

 

 

 

E: już nieaktualne :) wystarczyło przełączyć żołnierza z PS3 na PS4 :P

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.eurogamer.pl/articles/digitalfoundry-kontra-next-genowy-battlefield-4

 

Odnośnie SP:  

 

"We wszystkich innych scenach PS4 wyświetla 10 klatek animacji więcej; poczynając od dokowania na dżdżystej, spowitej w ogniu walki singapurskiej plaży, po scenę rozerwania w pół lotniskowca. W najintensywniejszych momentach - jak choćby wtedy, gdy na ekranie wyświetlane są efekty przezroczystości towarzyszące potężnym eksplozjom na Baku - Xbox One traci 16 klatek animacji względem wersji na PS4. Nie ulega wątpliwości, że konsola Sony ma ogromna przewagę pod względem płynności animacji i kontroli nad grą - tyle że nie przekłada się ona w satysfakcjonujący sposób na tryb multiplayer."

 

Przepaść w natywnej rozdzielczości - 900p na PS4 w stosunku do 720p na Xbox One - daje o sobie znać nawet pomimo wyeliminowania wyostrzającego filtru eksponującego aliasing. Krótko mówiąc, na obu konsolach nowej generacji użyte zasoby i efekty są takie same, ale ze względu na większą liczbę pikseli na ekranie, wersja na PS4 unika problemów z rozpraszającym uwagę migotaniem krawędzi i cienkich obiektów, które wpływają na rozgrywkę na sprzęcie Microsoftu.

 

Decydującym czynnikiem jest wyraźna przewaga PS4 pod względem wydajności - 10 klatek animacji na przestrzeni przeważającej części kampanii. Rozczarowanie mija, gdy okazuje się, że żadna z konsol nie jest w stanie utrzymać 60 klatek na sekundę na dużych mapach w trybie „Podboju”, będącego kwintesencją zabawy w Battlefieldzie. Mimo to jednogłośnie polecamy wersję na PS4 i chociaż obie konsole cierpią z powodu błędów, którymi twórcy stanowczo powinni się zająć, to przynajmniej płynne aktualizacje dokonywane za kulisami rozgrywki powinny nieco złagodzić problem okresu dziecięcego Battlefielda 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem jakiś plik z DLC 1,1 MB i dalej nic nie można zrobić, serwery mam dostępne natomiast jak chcę na nie wejść mam opcje kup DLC?


Na PS Store pojawił się plik 1,1MB DLC CR

Edytowane przez noka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to samo, mam premium, a to wola o zakup premium. Chore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez pobralem ten plik 1,1mb i byl napos, ze odblokowano zawartosc bla bla bla i ze dodatek bedzie gotowy do pobrania w grudniu. Grac oczywiscie nie mozna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

O ile kupno samych gier dla mnie nie ma obecnie sensu o tyle jestem ciekawy jak to bedzie z PREMIUM na 2 konsolach PS4.

 

Co o tym sądzicie?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam kupno tej gry dla singla, wszystko zmierzało ku temu że wkońcu zmieni się miejsce akcji, a tu mi się gra skończyła.... :(. Myślę że powinni sobie odpuscić kampanie robiną na siłę i skupić się całkowicie na multi. Można by też utworzyć jakąś osobną serię z naciskiem na single, a multi zostawić w BF-ie. Kampania z trójki zdecydowanie bardziej mi się podobała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam tez sie strasznie wolno pobiera china rising? (Pozostalo 10h)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam tez sie strasznie wolno pobiera china rising? (Pozostalo 10h)

Mi pobiera szybko zacząłem 5 min temu zostało 12 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem , że wywalanie z środka idącej świetnie gry i pokazanie numeru błędu to chyba nie jest wina konsoli? Zbyt często się to zdarza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wina gry. A konsola jest tak madra ze sie juz nie wiesza tylko wywala blad.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 raz zaczynam kampanię bo znowu mi save znikną ... masakra jakaś z tymi błędami w nowym BF :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko,czy ten kod na przejście na ps4 jest przypisany do konta czy konsoli,bo jutro kupuje ps4 i chciałbym założyć nowe kone,a kod wpisałem już na starym(aktualnym) koncie.dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko,czy ten kod na przejście na ps4 jest przypisany do konta czy konsoli,bo jutro kupuje ps4 i chciałbym założyć nowe kone,a kod wpisałem już na starym(aktualnym) koncie.dzięki za odp.

Kod jest przypisany do konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie już grać w DLC CR, bo u mnie dalej nic po ściągnięciu tego pliku z PS Store. Jest wogóle jakiś patch na PS4? Mam premium i dalej dupa


Wam tez sie strasznie wolno pobiera china rising? (Pozostalo 10h)

Jak pobrać dodatek? Mam jedynie jakiś niewielki pliczek.

Edytowane przez noka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem to funkcja "wygładzanie danych sieciowych" nie ma nic wspólnego z jakością wyświetlanego obrazu.
Ktoś może to zweryfikować, np. screeny na różnych ustawieniach? Albo może coś takiego już ktoś zrobił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez wam szarpie obrazem jak gracie duzy podboj w innych  trybach tego nie mam 

tak szczegolnie jak w pojazdach jestem. Mega wkur****

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez wam szarpie obrazem jak gracie duzy podboj w innych  trybach tego nie mam 

 

Zależy kto szarpie. Jak żona to ok. Gorzej jak zamówiona wcześniej dziwka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi w Javelinie? moje wszysktie po namierzeniu leca w kosmos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jak chcę zmienić nicka na ps4,a wpisałem kod na ps3 na innym koncie to nie mogę?thx za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi w Javelinie? moje wszysktie po namierzeniu leca w kosmos.

musisz trzymać lock, chyba że cel jest namierzony przez soflam, pld czy co tam innego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×