Skocz do zawartości
crash5

Call Of Duty: Ghosts

Rekomendowane odpowiedzi

Kontynuując wątek z poprzedniego tematu: ludzie na gafie potwierdzili, że 9vs9 jest dostępne tylko w trybie Ground War - tam mamy do wyboru dominację i zwykły dm. 

 

Różnica w grafice SP przed i po patchu podnoszącym rozdzielczość do FHD:

 

http://24.media.tumblr.com/a87564e27a3913f956ec7e1ca552d858/tumblr_mwd6xostM91s4jc2do1_1280.jpg

 

http://31.media.tumblr.com/488a1c8b91252a8c8d71f941e15a0933/tumblr_mwd6xostM91s4jc2do2_1280.jpg

 

Grafika w multi:

 

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1074413_542786569140255_1190188808_o.jpg

 

Porównanie PS3 vs PS4:

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ta gra jest paskudna, nawet wersja na ps4 nie robi najmniejszego wrażenia przez te wyprane kolory, zdaje mi się jakby MW2 na ps3 było od tego ładniejsze... Odkąd w IW nie ma gości z respawna, zostali tam kompletni amatorzy bez pomysłu, może 3arc podratuje za rok trochę markę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie kwestii technicznej może ktoś coś wie na ten temat: Dostałem CoD Ghost od kolegi z Irlandii wraz z kodem do zakupu cyfrowej wersji na ps4. Moje główne konto zarejstrowane jest na Polskę chciałbym sie dowiedzieć czy nie ma jakichś ograniczeń regionalnych tzn. czy po wklepaniu kodu na polskim storze nię bedzie jakichś problemów że płyta jest z Irlandii. Na ulotce pisało że cyfrowa wersja to koszt 10 funtów albo 10 dolarów już nie pamiętam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty Ghosts najlepiej sprzedającą się gra na PS 4 w US :whistling: :

 

1. Call of Duty: Ghosts – 703,638
2. Battlefield 4 – 396,187
3. Killzone: Shadow Fall – 355,148
4. Assassin’s Creed IV: Black Flag – 345,176
5. Madden NFL 25 – 133,176
6. NBA 2K14 – 111,674
7. Knack – 102,749
8. Need for Speed Rivals – 94,157"

 

http://www.charlieintel.com/2013/11/19/call-of-duty-ghosts-best-selling-game-on-ps4/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^ To chyba normalne, hamburgery nie potrzebują czegoś gdzie trzeba myśleć, im wystarczy że biegają i jak widzą przeciwnika to padają, jak szmata to wycierania podłogi - bo w tej grze tak wyglądają VSusy. Co krok to jakiś kafel leży i "szczela"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

embargo zniesione i mamy pierwsze porównania: PS4 vs X720

 

GHOSTXBvsPS_3_zpsb3735c93.gif

 

GHOSTXBvsPS_2_zpsbb7dad00.gif

 

GHOSTXBvsPS_1_zpsed0e721c.gif

 

GHOSTXBvsPS_4_zps2b57e2b0.gif

 

szykuje się niezły shitstorm..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo nie wiadomo co jest do czego porownane ;) To raz. A dwa - ze tez ludzie zwracaja uwage na takie pierdoły?! Serio to takie istotne ktory pixel lepiej wyglada? Dla mnie w grze liczy sie grywalnosc, frajda jaka sprawia mi granie, a nie to ze na konkurencyjnej konsoli wyglada gorzej/lepiej … <facepalm>

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie są przypadkiem znowu screeny z tych nieupatchowanych wersji w mniejszej rozdziałce?

 

Zresztą już pomijając to - CoD jest ostatnią grą, która powinna służyć za wyznacznik czegokolwiek. Trzeba poczekać na pierwsze starcia poważnych excklusivów, wtedy da się powiedzieć więcej.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie wiesz w jakiej rozdziałce chodzi COD na PS4, a w jakiej na X1 to faktycznie masz prawo się pogubić - to raz. Tak, ludzie zwracają uwagę na takie pierdoły, jak grafika - to dwa. Jeśli dokładnie ta sama gra (ergo gameplay, tudzież "frajda" z samej gry są takie same) to dość logicznym jest, że potencjalny nabywca woli doświadczać tej frajdy w lepszej oprawie graficznej, niż w gorszej... 

 

Facepalm-e1369424167630.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie co lepsze: 1080p z framedropami, czy 720p w stalych 60FPS? Chociaz z najnowszych doniesiew wynika, ze paradoksalnie wersja na PS4 przycina bo.... chodzi za szybko (!) co w polaczeniu z limitem 60Hz wyswietlaczy powoduje taki a nie inny efekt:

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-whats-fixed-and-whats-not-in-the-cod-ghosts-ps4-patch

 

 

PS. Zabawne jak przez ostatnie 7 lat uzytkownicy PS3 otrzymujac gorsze wersje gier zapierali sie rekami i nogami mowiac "grafika to nie wszystko!", "to wciaz ta sama gra!", "gra i tak sprawia taka sama frajde" itd., a teraz, gdy sytuacja sie odwrocila dopiero wychodzi na jaw, jak bardzo zal im d**e sciskal przez te 7 lat... Az mi wstyd byc jednym a nich/was.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia zbyt wielu klatek to nie problem. Wystarczy patch, gdzie zablokują klatki albo dodadzą V-sync :) Do premiery w EU pewnie wszystko będzie połatane.

To teraz czekamy na patch 1080p do BF4 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie wiesz w jakiej rozdziałce chodzi COD na PS4, a w jakiej na X1 to faktycznie masz prawo się pogubić - to raz. Tak, ludzie zwracają uwagę na takie pierdoły, jak grafika - to dwa. Jeśli dokładnie ta sama gra (ergo gameplay, tudzież "frajda" z samej gry są takie same) to dość logicznym jest, że potencjalny nabywca woli doświadczać tej frajdy w lepszej oprawie graficznej, niż w gorszej... 

 

 

 

Zmylił mnie ten shitstorm. Chyba raczej będziemy celebrować pewnego rodzaju zwycięstwo? Różnica nie może być aż tak duża...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dość, że niewyraźnie mówię to piszę na "skróty" - przyznaję się bez bicia :D

Dlatego tak przeżywam (mając wywaloną lachę na COD), gdyż po E3 pisałem, jak byłoby miło po tylu latach oglądania porównań PS3vsX360 i za każdym razem dostawania po dupie przy multiplatformach, poczuć wreszcie, jak to jest po drugiej stronie barykady :D

A tu sru 1080p > 720p, nie dali locka na 60fps - dają sie odczuć spadki (!!) animacji 

 

010913-shows-real-husbands-hollywood-OLI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zmienic na jezyk polski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie na pudełku mam PL a gra jest ANG jak na to zaradzić żeby była PL ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

U mnie te same problemy z napisami pl :/ Na pudełku że gra z polskimi napisami a wszystko po angielsku .... w menu konsoli ustawiony język pl ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakies rozwiązanie ? Bo mam to samo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś bu chciał popykac w multi na 4 to dodawać

psnid: strusiu44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Cod Ghost na PS4 ma polskie napisy , nawet wyraźnie na pudelku z grą jest napisane że gra z polskimi napisami poza tym na stronie wydawcy jest notka że w fazie produkcyjnej zostały pomylone wersje językowe.

Edytowane przez Hellsing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×