Skocz do zawartości
crash5

Call Of Duty: Ghosts

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem fanem serii od pierwszego MW i grałem bardzo dużo w CoDa. Posiadam wersję na PS4 jednak to co oni zrobili z tą grą to jest jakaś żenada teraz harcore jest na normalnym trybie 1 sekunda i cie nie ma. Zero taktyki jakiegoś skradania pu pu pu leżysz, respisz sie, pu pu pu zza pleców i leżysz i tak cały czas. Ogólnie dobrze ze kupiłem wersję z Killzonem Cod leży i sie kurzy. Gówno jakich mało 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Call of Duty Ghosts to gówno! Ale to nie wina wydawcy tylko... GRACZY! Sorry bardzo ale jak wchodzę na hardcore obojętnie do jakiego budynku to albo jest mina i po prostu ginę albo jakiś (przepraszam za słownictwo) pedał siedzi w kontach i czeka aż tylko wejdziesz i Cie zabija i tak jest za każdym razem. Oczywiście zawsze tacy się znajdują... Gram w CoD-a od 4 4 części ale to co tu się wyrabia to jest przegięcie. Chcecie ludzie "kampić" idźcie na Battlefielda! Dziękuję. Ogłoszenie parafialne zakończone ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić wychylenie w grze? Jak odblokować atuty? Mam 14 poziom i nic się nie odblokowało :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak stoisz przy scianie, naciskasz przycisk celowania. Atuty odblokują się co jakiś poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakies rozwiązanie ? Bo mam to samo 

Też mam to samo. Napisałem do sklepu w którym grę kupiłem. Kontaktują się z wydawcą w tej sprawie.

 

Ufff myślałem że tylko u mnie jest jakiś babol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem wczoraj do lem... kazali czekac co zrobić acti. Dla mnie to zenada. W normalnym kraju moglbym zwrocic gre od razu do sklepu. To nie jest produkt za który zaplacilismy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i dalej mozesz zwrocic bezproblemowo ;]

przynajmniej ja przyjalem juz kilka takich kopii i nikomu nie robilem problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Chcecie ludzie "kampić" idźcie na Battlefielda! Dziękuję. 

Marudzisz na kamperów na hardcore?

Edytowane przez duzyBYK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam to samo. Napisałem do sklepu w którym grę kupiłem. Kontaktują się z wydawcą w tej sprawie.

Ufff myślałem że tylko u mnie jest jakiś babol

Wiadomo już coś w sprawie ?

Edytowane przez unknowps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chetni na koopa w extinction? Ale wczoraj nie działał system zaproszeń przyjaciół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy żołnierz, do ktorego odblokowania potrzeba 500 pkt może mieć więcej pkt do atutów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie może ktoś gdzie jest dodatek chromowana lufa? albo jak go zdobyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem

i co to jest? sam jezyk pl? czy kod na cala gre pl? i potrzebujesz plyty w srodku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlugo czekales?

ja wyslalem do nich skan paragonu wczoraj i nic nie ma jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny przekonałem się, że w tej serii, każdą część trzeba wypróbować na własnej skórze nie sugerując się tym co ludzie piszą w necie.

 

Pierwszy raz oderwałem się od niej po 5 godzinach spędzonych oczywiście w multi. Świetnie mi się gra. Czyściutko wszystko wchodzi, zero lagów, ultra płynnie, no bajka. Po drugie wybrałem nowe tryby czyli Cranked i Blitz i oba są wyborne. Cranked chyba zaprojektowany anty camperowsko. Nie uświadczymy tutaj leżących gdzieś cwaniaczków, bo po prostu jak nie zdobędzie fraga w ciągu 25 sekund to wybuchnie :biggrin: Doskonałe. W tym trybie głównie grałem, jest adrenalina, jest zwiększona szybkość, mniejsze mapy, ale takie w sam raz. Miodzio. Blitz przypomina trochę CtF, ale jest trochę jego świeżą wersją.

Podoba mi się system perków i killstreaków. Wydaje się, że w tej grze zdobyć 10 ks to nie lada wyzwanie. 5 to już jest och, ach! Aczkolwiek to co widziałem na niebie i ziemi za 10 nie jest jakoś szczególnie przegięte.

 

Jeśli miałbym się czepiać, to faktycznie ciut obniżyłbym damage broni. Nie podoba mi się też system unlocków no i za wolno leci exp ;)

 

Podsumowując moje pierwsze wrażenie  to Ghost jest dużo lepszy od MW3 a o BO2 lepiej nie mówić... Co czyni go dla mnie i tak najlepszym Codem od lat, czyli od nieodżałowanego BO1.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gusta, gustami ale nie zgodzę się z tym że ghosta jest lepszy od mw3. W ghoscie killstreaki nie istnieją. Bronię hmmm wszystkie podobne do siebie. Ja nie czuję różnicy czy gram szturmowym czy maszynowym tak samo przeciwnicy padają,a shotgun na każdej mapie jest op

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×