Skocz do zawartości
crash5

Call Of Duty: Ghosts

Rekomendowane odpowiedzi

i co to jest? sam jezyk pl? czy kod na cala gre pl? i potrzebujesz plyty w srodku?

Jest to cała gra z psn.Na kod czekałem 2 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez 8 godzin jak gram nie spotkałem nikogo z shotgunem. Poważnie, nawet zacząłem się zastanawiać czy są w tej grze dostępne.

Bo ludzie wolą kampic, smutna prawda a mapy w ghoscie na to pozwalają. Ja tam uwielbiam wkurzac ludzi sprinterem z shotgunem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, każda sztuka nie posiada języka PL czy tylko niektóre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można to chciałbym się dowiedzieć od kogoś kto już troche pograł w tego Ghosta i jak on sie miewa w porównaniu do BO2? Jakie są największe wady tej części, a jakie ciekawe plusy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlugo czekales?

ja wyslalem do nich skan paragonu wczoraj i nic nie ma jeszcze

czekałem i nic, w końcu zadzwoniłem i dostałem w 5 min kod

 

Jak można to chciałbym się dowiedzieć od kogoś kto już troche pograł w tego Ghosta i jak on sie miewa w porównaniu do BO2? Jakie są największe wady tej części, a jakie ciekawe plusy ?

W Ghosts jest kamperstwo do potęgi, brak zróżnicowanych broni i za dużo za dużych map. Natomiast gra się bardzo płynnie i trzeba się przyzwyczaić od nowa do nowego stylu gry. To już nie są stare części MW czy BO. Jest trochę inaczej. Mam nadzieję że w nowych paczkach map będą mniejsze tereny a patchem poprawią zróżnicowanie i za duży damage broni.

Ja po 10h w multi dopiero przestaje lamić i kurwić na kamperów. Zaczynam się adaptować na nowo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodajcie mnie to popykamy w polskim gronie wlasnie kupilem Ghosta :) ehh bedzie trzeba nowe Sniperki ogarnac ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem juz z dzien i powiem tak, MW3<GHOSTS>MW2, BO1 i BO2 nie wspominam. Oczywiscie to jest "gowno", jako gra turniejowa tez taka sobie (przez mapy), za duzo zakamarkow i za duze. Jednak to czysty COD i naprawde ok sie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy nie rozumiem "wykresu" - że niby Ghost lepszy niż BO1? Jeśli tak, to dobry żart z rana ;)

 

Ghost nie jest gównem jako gra turniejowa. Jest gównem jako gra w ogóle i jako CoD, sołri. Gra mnie powaliła nawet mimo mojego negatywnego stosunku do BO2, a to osiągnięcie niebywałe.

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy nie rozumiem "wykresu" - że niby Ghost lepszy niż BO1? Jeśli tak, to dobry żart z rana ;)

 

Ghost nie jest gównem jako gra turniejowa. Jest gównem jako gra w ogóle i jako CoD, sołri. Gra mnie powaliła nawet mimo mojego negatywnego stosunku do BO2, a to osiągnięcie niebywałe.

 

Powinieneś zagrać na PS4. Przypuszczam, że twój negatywny stosunek ma w większości swoje korzenie w kiepskiej wersji na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie Call of Duty po 4 sa tragiczne. Ghosts uwazam jedynie za "male" podobienstwo do counter strike'a. Tu nie wazne co jest lepsze, czy MW2, 3, BO. Dzisiejsze fpsy polegaja tylko na jaki kto ma prestiz, K.D lub odznake. Czasy counter strike'a juz sie skonczyly, niestety :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzwoniłem do LEM w sprawie kodu do pobrania Ghosts PL, gość powiedział że brakuje im kodów i zamówili nową pule i trzeba czekać. Niby dziś popołudniu max jutro kod mam dostać. Powiedzcie mi ... płytka jest potrzebna do odpalenia gry po jej pobraniu ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powinieneś zagrać na PS4. Przypuszczam, że twój negatywny stosunek ma w większości swoje korzenie w kiepskiej wersji na PS3.
Nie ma, bo ja nie oceniam kwestii technicznych, ani grafiki. Ta gra ma tragiczne multi, źle zbalansowane, beznadziejnie zaprojektowane, promujące tylko jeden styl gry - nijak pasujący do dużych map.

Singiel jest za to mega odtworczy i nudny.

Jeśli Ghost na PS4 jest jakimś cudem zupełnie inną grą, to zwracam honor. Jednak z tego co wiem - nie jest, a na pewno nie do tego stopnia, bym mógł go uznać za jedną z lepszych odsłon.

Jeśli się Wam faktycznie podoba, to... zazdroszczę :p Szczerze, bo ja się zawiodłem bardziej niż na BO2.

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, bo ja nie oceniam kwestii technicznych, ani grafiki. Ta gra ma tragiczne multi, źle zbalansowane, beznadziejnie zaprojektowane, promujące tylko jeden styl gry - nijak pasujący do dużych map. Singiel jest za to mega odtworczy i nudny. Jeśli Ghost na PS4 jest jakimś cudem zupełnie inną grą, to zwracam honor. Jednak z tego co wiem - nie jest, a na pewno nie do tego stopnia, bym mógł go uznać za jedną z lepszych odsłon. Jeśli się Wam faktycznie podoba, to... zazdroszczę :P Szczerze, bo ja się zawiodłem bardziej niż na BO2.

 

 

Cóż, nie będziemy się spierać, bo to nie ma sensu :) Każdy CoD inaczej siada w gusta. W każdym razie im więcej opinii tym lepiej. Przydadzą się niezdecydowanym. O ile w multi można mieć zastrzeżenia do TDM, tak są jeszcze inne tryby, a w nich camperów nie ma (np. wspomniany wcześniej Cranked). Wcale nie uważam też żeby był źle zbalansowany. Wręcz przeciwnie! Na dobre perki trzeba zapracować, ciężko ugrać wysokie KS, a jak już to nie ma przegięcia tylko 3, 4 fraglesy max wpadną (ugrywałem wczoraj Maniaca i Hinda i tak średnio wypadało). Bardzo często na tablicy wyników są podobne rezultaty, a żeby wykręcić 1 miejsce walczy się o każdego fraga. Jak na mój gust to jest właśnie dobry balans rozgrywki. Poza tym nie ma sytuacji jak w poprzednich częściach. Narucham sobie streaka w jakimś kącie, wezwę choppera a ten tak będzie kosił, że już do końca gry nie muszę nic robić. Tutaj tak nie ma. I słowo na temat dźwięku. Wprowadzili nową technologię rozchodzenia się dźwięku i to czuć. Przy wybraniu perka ninja (nie pamiętam nazwy, wiecie o co chodzi), i drugiego perka podwyższającego dźwięki wydawane przez innych graczy, gra nabiera na słuchawkach nowego wymiaru. Wiem co mówię, bo w poprzednich odsłonach grałem na słuchawkach 7.1 z podbiciem kroków a i tak nie było tak dobrego efektu dźwiękowego ja w Ghost i to nawet na zwykłych Fatal1ty.

 

 

Zaś co do singla, którego właśnie ogrywam (z braku PSN), to jestem zauroczony. Początek wgniótł mnie w fotel, a teraz akcja nabrała fajnej tajemniczości i ciekawie się zapowiada. Dużo fajnych akcji, psina też spoko. Bardzo dobra grafika. I tutaj mała dygresja. Pierwszy raz w historii mojej growej, spotykam się z idealnie okrągłymi kółkami. Jakkolwiek to brzmi :P Czekałem i czekałem wiele generacji, ale dopiero w Codzie zastosowano technologię SubD, pozwalającą na idealnie okrągłe krzywizny.

 

A, i nie zapominajmy o Extinction. Dobry tryb.

Są jeszcze Squads gdzie można poćwiczyć z wcale nie głupimi botami.

 

Ogólnie jak zawsze gra napakowana farszem, która starczy na kilka miesięcy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt roznica pomiedzy gra na PS3 a PS4 jest naprawde spora!

czytalem wczesniej i wszyscy pisali, ze roznica mala.

Ale sam sie przekonalem i jestem w miare zadowolony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic, będę mieć ps4 to się przekonam tak czy siak:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam na jaki aders mam wysłac zapytanie w sprawie cod ghosts polskie napisy czy na ten adres email pomoc@lem.pl ?

Z góry dziekuje za odp i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze rozumiem - kupuję grę teoretycznie w polskiej wersji językowej, dostaję wersję angielską. Wysyłam maila pod w/w adres z dowodem zakupu, dostaję kod do pobrania pełnej gry z językiem polskim. Co w takim razie z płytą? Muszę ją mieć w napędzie, czy faktycznie mogę ją opchnąć na allegro? : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co wysylam im paragon? ;) Jakie sa warunki uzyskania kodu ?

Warunkiem jest wysłanie skanu dowodu zakupu. Ja właśnie otrzymałem swój kod.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także otrzymałem kod. I teraz pytanie, czy jak stworze nowy profil i z niego pobiore grę, to bede mogl grać ze swojego glownego, a ten potem sprzedać tak jak to sie robiło na PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra grafika. I tutaj mała dygresja. Pierwszy raz w historii mojej growej, spotykam się z idealnie okrągłymi kółkami. Jakkolwiek to brzmi :P Czekałem i czekałem wiele generacji, ale dopiero w Codzie zastosowano technologię SubD, pozwalającą na idealnie okrągłe krzywizny.

Z calym szacunkiem, ale albo grales w inna gre, albo masz meg male wymagania co do wygladu gry. Pomimo nex gena i 1080p, Ghosts wyglada jak gra z poczatkow PS3. A co do idealnych okregow, to chyba rowniez grales w inna gre, lub inaczej postrzegasz okrag.

 

cod1.jpg

 

cod2.jpg

 

cod3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×