Skocz do zawartości
crash5

Call Of Duty: Ghosts

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ja niedawno skończyłem grać :-P Multi dobre, przyjemnie się grąło ale ten tryb z obcymi wciągnął mnie na maxa. Bardzo mi brakuje trybu Zombies na PS4 :-D

Jutro (dziś) się budzę (późno, znając życie) , szamka i lecę tłuc obcych ;-)

Pozdrawiam.

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze jakies wspolne granie? Ja obecnie posiadam jedynie demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzają Wam się sporadyczne, kilkusekundowe spadki fpsów? Ja niestety doświadczyłem tego kilka razy, najczęściej chyba na mapie Prison. Czytałem jeszcze przed premierą gry o takim problemie, do tego czasu nic z tym nie zrobili? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzają się na prawie każdej mapce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzają Wam się sporadyczne, kilkusekundowe spadki fpsów? Ja niestety doświadczyłem tego kilka razy, najczęściej chyba na mapie Prison. Czytałem jeszcze przed premierą gry o takim problemie, do tego czasu nic z tym nie zrobili? 

 

Zdarzaja i wk... mnie to, bo czasem czuje się, jakbym gral na jakimś średnim pececie :/

Problem opisalem tu:

http://www.ps3site.pl/forum/topic/80114-ps4-cod-ghosts-multiplayer-niski-frame-rate/

Dodatkowo na profilu supportu Activision na FB:

https://www.facebook.com/ActivisionAssist/posts/657277011012482?comment_id=4804258

Wskazalem im tam temat na forum COD, niby jakas reakcja byla, badanie tematu, dociekanie, ale jak sie przypomnialem niedawno znów:

https://www.facebook.com/ActivisionAssist/posts/10152426926744311?comment_id=10152427424149311

to okazuje sie, ze to chyba jakis bot, ktory zadaje wciaz te same pytania... :/ A tak na serio, to chyba maja to w dupie, a szkoda, bo na poczatku roku takich spadkow FPS nie bylo...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Także posiadam tylko demko i bardzo chętnie pogram. Co do spadków fps to także je mam. I dziwi mnie, że coś takiego w ogóle występuje. Podobnie jak w BF4. Grasz sobie, wszystko płynnie, fajnie śmiga i nagle jebs. Nie wiedzieć czemu.

Musze powiedzieć, że grafika mnie zaskoczyła. Bardzo dobrze wygląda, oczywiście jak na CoD'a. Świetny obraz żyleta dzięki natywnemu 1080p.

Killzone wygląda lepiej, a tam mnie grafika zawiodła, bo się naczytałem, że grafika jest świetna, bla, bla 1080p, 60fps prawie i itp., a jak przetestowałem Multi demko to się zawiodłem. Brak natywnej rozdzielczości, "60 fps" i mega blur. (Wiem, że singiel lepiej się prezentuje. Moje porównanie opieram tylko na wrażeniach z demek Multi)

W skrócie mówiąc. Pozdrawiam :-D

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj psn id to eloszki. Bede za pare dluzszych chwil z headstem. Zaczynam dopiero :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, do gry online wystarczy miec ps plus? Przepustka to na wszystkie dodatki jest ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś wyszedł z propozycją wspólnej gry, to z chęcią dołącze :). Mam w planach dzisiaj skromny stream z Demo, zobaczyć jak to działa i udostępnić na Facebooku :).

Zaraz uruchamiam konsole i wyśle zaproszenie na eloszki. Zaś mój PSN ID to velans, więc można pisać i z chęcią zagram w Demo.

Dzisiaj myślę będę grał przez większość czasu. Od Rocksmith'a powoli opuszki palców zaczynają boleć :biggrin:.

 

Velans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czesc, kupilem skóra wilka, tzw. wolf pack. Okazalo się, ze oprócz wyglądu zwierzaka zmienił się także dźwięk towarzyszący jego poruszaniu - przy pierwszej grze usłyszałem cos niepokojącego, przypominającego jakby stuk kopyt małego źrebaka - miałem wrażenie, ze dochodzil on także wtedy, jak wilk się nie ruszał. Obstawiałem jakiś babol, zresetowalem grę, właczylem skórkę psa, było ok, pozniej znow wilka i jakby lepiej, ale...dziwnie... jakby sjakieś takie stuki... Zajarzylem, ze pies biega z obrożą i to ona głównie hałasuje, gdy on sie porusza w poblizu - wilka w obrozy nikt nie trzyma, wiec tu zdaje się autorzy wymyslili inny dzwiek towarzyszący mu, ale dalej mam wątpliwosc, bo to naprawde niefajnie brzmi. Czy ktoś z forumowiczów także używa skina wilka i ma podobne doświadczenia?

Prawdopodobnie kupiłeś podkutego wilkora.Są tak wielkie ,że można je ujeżdżać.

Edytowane przez MAG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Skąd ściągnąć to demko na PS4? Nigdzie tego nie widzę na PSN.

 

Edit: ok, już znalazłem. :)

Edytowane przez dext3rr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na PSN nie wyświetla i nie mam pojęcia czemu ale spróbuj ściągnać to tak jak ja. Czyli przez przeglądarke link niżej :)


https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/gry/call-of-duty-ghosts-darmowe-demo-multiplayer/cid=EP0002-CUSA00543_00-CODGHOSTSDEMOEU0

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie kupiłeś podkutego wilkora.Są tak wielkie ,że można je ujeżdżać.

Oswoiłem się już z tym czworonogiem wyposażonym w trzewiki do stepowania - można już nie rozwijać tego wątku... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos chetny? Brakuje nam 4 do obcych w demo coda? Id eloszki :) smialo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas tego darmowego weekendu grało mi się bardzo miło. Mógłbym opisać tak samą grę jak i towarzystwo szczególnie z forum :).

Demo multiplayer'a trafiło w mój gust, ale to było prawie pewne. Co ciekawe pograłem również trochę w Extinction, i wrażenia pozytywne. Finalnie licznik przeznaczonych godzin w grze, pod koniec darmowego weekendu wyświetlał u mnie blisko 15h, a sądzę, że był to sam multiplayer, więc trochę pokorzystałem :biggrin:.

Zaś eloszki, djvozny, Wszebor dzięki za wspólną grę ;) i za rozmowy podczas gry :). A tutaj muszę wspomnieć jeszcze o Avo1989, który zazwyczaj taką imprezę tworzył ;). Więc mam nadzieje, że jeszcze nie raz wspólnie posiedzimy przy konsoli :).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz zamowielm pelna wersje. Czekam az Wy to zrobicie! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja także dziękuję za wspólne grę :] Było super

Jakbym był przy kasie i gra była tańsza to chętnie bym ją kupił.

Brakuje mi Nazi Zombies, ale ten tryb Extinction też jest super :biggrin:

 

Pozdrawiam.

 

PS: Jak na razie to sobie przypominam grę w BF4 :P

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz zamowielm pelna wersje. Czekam az Wy to zrobicie! :)

 

Ja na ten czas fundusze bardzo skromnie wydaję :). W tej chwili nie mam dużo do poszarżowania w tej kwestii :biggrin:. I również w planach mam teraz oszczędzanie na PS Vite, która jest aktualnie moim pierwszym growym celem ;). Potem pewnie dojdzie przedłużenie Plusa, czy zainwestowanie w The Elder Scrolls Online. Na forum nie mam czym się chwalić, temat możemy obgadać na jakieś rozmowie w "Imprezie" ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne update do Ghost`a. 2324 mb. 

ja nie wiem co oni tam pakują w te aktualizacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pragnę ogłosić, iż klan ::YaHooLiGaN's po wielu sukcesach na Battlefieldzie, gdzie staliśmy się jednym z najlepszych klanów w europie, powraca na Call of Duty. W związku z tym rozpoczynamy rekrutacje na najnowszą odsłonę CoD'a na PS4!  Jesteśmy ambitnym zespołem, który ma zamiar niedługo występować grając u boku najlepszych klanów w europie w rozgrywkach European Gaming Leagues. Poszukujemy ambitnych graczy, którzy mają już jakieś doświadczenie w grze klanowej, potrafiących grać zespołowo i co najważniejsze dobrze się przy tym bawić! ::YaHooLiGaN's zawsze cechowała determinacja i kultura, na którą stawiamy największy nacisk. Jak każdy klan mamy swoje wymagania, które muszą zostać spełnione:

- Minimum 16 lat

- Headset 

- Nieprzeciętny skill

- Kultura osobista

- Dużo wolnego czasu

- W przypadku przejścia rekrutacj nick HooLiGaN_

 

 

Swoje podania prosimy kierować na nasze forum: http://yahooligans.y0.pl/forum/. Czekamy na Ciebie!! 

 

 

Intro klanu:


  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w COD Ghosts na PS4 mozna włączyc jakos wykres z aktualnie wyświetlaną ilością klatek na sekundę? Chodzi mi o taki "ficzer" jak na tym filmiku:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie, mam bardzo dziwny problem. Nie wiem jakim cudem, ale gdy gram w split screen'a (gram od samego początku odkąd mam tą grę) mam dziwnie powiększony obraz, dotychczas było wszystko w porządku, stało się to po ostatniej aktualizacji. Już wyjaśniam.

 

Obraz mi się tak rozciągnął, że nie jestem w stanie logicznie tego wytłumaczyć. Dla porównania, gdy celuję przez celownik termowizyjny bądź snajperkę to widok zajmuje praktycznie całą powierzchnię podzielonego ekranu, a dotychczas tak nie było, gra się teraz niekomfortowo. Gdy nie jestem podłączony przez split screen to problem znika. Próbowałem zmienić marginesy wyświetlania ale nie pomogło. 

Edytowane przez teamdox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza rzecz jaka spotkala serie Call of Duty w jej historii to glos Snoop Dogg'a jako narratora meczu. ;) mistrzostwo ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko szukam chetnych do trofek ;) w razie czego zapraszac shadow91pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×