Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
crash5

Call Of Duty: Ghosts

Polecane posty

Bryzyt    3

Dobrze, że napisałeś. Całkiem zapomniałem o pobraniu nowego dlc. W trybach gry będzie gdzieś za miesiąc. Powinien być mieszany tryb gry albo dodadzą go wieczorem. Tak to się dzieje zazwyczaj.

magik-thc    3

Już działa wszystko, musiałem wgra c jeszcze raz wersje oznaczoną literka [p]

Edytowano przez magik-thc

Silesiano    0

Witam.

Mam pewien uciążliwy problem, mianowicie wyskakujący w czasie gry błąd "Imagefile4 error". Jest to straszliwie irytujące. Czy ktoś ma/miał podobny problem i czy istnieje jakieś rozwiązanie go?

Bryzyt    3

Wywala mnie z multi. Jest napisane: Utracone połączenie z hostem.. Od rana już dobre 6 razy. Też tak macie?:

kloose    1500

Wywala mnie z multi. Jest napisane: Utracone połączenie z hostem.. Od rana już dobre 6 razy. Też tak macie?:

Nic takiego nie zauważyłem...

kloose    1500

To mnie teraz zmartwiłeś :sad:

Może masz szczęście i łączysz się z jakimiś hostami KSA ;)

A z Twoim połączeniem / providerem jest wszystko ok? Tylko w tej grze Cię wywala?

Możesz spróbować sobie ustawić jakieś inne DNS'y - to też często pomaga...

Bryzyt    3

Dzięki za pomoc. Z DNS'ami to u mnie ciężko. Nie potrafie ich ustawić. Reset reutera pomógł :)

gnom    75

Niestety im blizej premiery AW , ta gra staje sie niegrywalna. System matchmakingu jest zrypany laczy mnie z hiszpanami, lagi sa beznadziejne, czeste zrywanie polaczenia. I tak kazdego roku im blizej nastepnego kotleta tym mniej grywalna aktualna wersja gry. Tylko dedyki moga uratowac rozgrywke

wiktorx84    0

Witam.

Mam pytanie odnośnie języka w grze. Jaki język jest w menu. Czytałem opinie gry w sklepie ultima.pl ze gra jest po angielsku ale potem ściągnie się pacht który doda język polski??

Solid_POL    187

O ile pamiętam menu gry w wersji pudełkowej było w języku angielskim, natomiast po zgłoszeniu problemu dystrybutor wysyłał maila z kodem na elektroniczną wersję gry, a ta już była w języku polskim. Jak ma się sytuacja obecnie niestety nie wiem.

Solid_POL    187

A to przepraszam, trochę inaczej odebrałem Twoje pytanie. Niestety w Ghosts nie gram już od dłuższego czasu, może ktoś inny Ci odpowie. 

Kasza92    4

No tak nie sprecyzowałem. Ile osób średnio gra online w call of duty ghosts na ps4

Wieczorami gra średnio około 10 tysięcy osób. W dzień gdzies 3-4 tysiące, ale to zależy też od pory dnia.

cykor    123

Siema. Jak z pl w ghoscie? Słyszałem ze jakies cyrku byly kiedys? Yo prawda? Kupilem ghosta od kolesia i powiedział ze po polsku miał, jak bede mial plyte to sprawdze.

bva_PS    15

PL w Ghostach jest jako tłumaczenie/napisy, ale były na początku pudełka niby z PL, ale płyta była EN. Wtedy wysylalo się paragon do dystrybutora i dostawales kod PSN do sciągnięcia polskiej wersji w w. Elektronicznej.

hakom    0

Pytanko, wersja gold edition posiada 4 DLC do coda ghost? Juz raczej firma nowego dlc nie bedzie wypuszczała? Tak??

Jacek ps4    2

Rowniez podczepiam sie pod pytanie. Gold edition zawiera wszystkie DLC do gry? Devastation itp? Tam gdzie mozna wbić trofea? Osobne rubryki na psn. Bede wdzieczny za odp kogoś kto sie zna.

Jacek ps4    2

Poszukuje 2 osób do gry na multi w cod. Miłe widziany headset, sesyjki wieczorem. Pomoc w zdobywaniu trofeów, ktoś gra?

Vic3roj    3

Właśnie mam do was takie pytanie, idzie jeszcze znaleźć jakiś meczyk w multi? Jakoś AW bardzo mnie nie przekonało a popykał bym sobie w gierkę która nie kosztuje za wiele :)

Edytowano przez Vic3roj

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.