Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde ale jazda na tym przetrwaniu ;> Trudno jest ! ;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Dilerus napisał:

Dzisiaj wyszedł patch dodający ten nowy tryb.

Wielkie dzięki za pamięć ;) w takim razie trzeba podjechać do kolegi po swoją grę i jak ktoś chętny przetestować ten nowy tryb to wysyłajcie zapro :)

ID - grassek_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Trofea z dodatku można wbić "offline" grając tylko z botami, właśnie sprawdziłem i puchary wchodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Grassek napisał:

Czy gra na najwyższym poziomie trudności stawia spore wyzwanie ?

Jest kilka etapów i końcówka generalnie sprawia, że anus ostro się zaciska, ale nie jest to nic czego nie dałoby się przejść przy odrobinie cierpliwości. Zawsze jest jakaś jedna właściwa droga, którą trzeba odkryć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ktorej wam sie udalo fali dojsc ? Mi narazie do 20tej z randomami....Trzeba na spokojnie poogarniac co do czego jest i obmyslec strategie ze znajomkami i jakos powinno pojsc dalej ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Grassek napisał:

Czy gra na najwyższym poziomie trudności stawia spore wyzwanie ?

Jeśli grasz uczciwie, bez dodatków dostępnych po jednym ukończeniu gry to wg mnie tak, jest wymagająco. Wczoraj, np. prawie 3h spędziłem na przejściu jednej potyczki w rozdziale 13 :38_worried:

Edytowane przez Dilerus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Frog__PL napisał:

Do ktorej wam sie udalo fali dojsc ? Mi narazie do 20tej z randomami....Trzeba na spokojnie poogarniac co do czego jest i obmyslec strategie ze znajomkami i jakos powinno pojsc dalej ;>

Wszystko zależy na jaki, poziomie grasz: niski, średni nie ma sensu nawet komentować, za to wysoki może już stanowić problem szczególnie jeśli gramy z botami a w zasadzie botem bo przyłącza się tylko jeden, natomiast w normalnym trybie jest już trzech graczy. Co do gwiazdek na miażdżącym to dopiero będzie wyzwanie, na pewno bez zgranego teamu się nie obejdzie.

BTW. komuś może wypadły ulepszenia karabinów, bo póki co to mi tylko do pistoletów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj trochę pograłem z siostrzeńcem na średnim i ja pier****.  Mega frajda po każdej ukończonej fali ale udało nam się dojść do 15 fali i ani rusz dalej... To ta fala gdzie trzeba zbierać te "złotka" a z każdej strony atakują i mamy na to 10 minut. Nie wiem jakim cudem jest możliwe granie na wyższych poziomach trudności samemu lub we 2. Może wystarczy obrać jakieś dobre taktyki ale jak narazie 15 fala i nic dalej.

 

Mam pytanko. Jeśli łączę się z kolegą lub gram solo to wybiera się te fale i poziom trudności. A jak jest jeśli wyszukuję grę online i mnie dołącza do kogoś. Jaki wtedy jest poziom trudności i czy mapki też są od pierwszej fali te same czyli ta śnieżna i co 5 się zmienia ?

 

Drugie pytanko. Ilu może grać maksymalnie graczy na przetrwaniu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, wczoraj ukończyłem pierwsze przejście U4 od razu na crushing'u, niesamowite przeżycie, szczególnie po rozdziale 20 nie mogłem opanować drżenia rąk :) Ogólnie całą przygodę odbieram bardzo pozytywnie i naprawdę świetnie się bawiłem przy tej części.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grassek w przetrwanie mozna grac MAX 3graczy.. Ja ostatnio z dwoma nieznajomymi do 46tej fali dotarlismy ;> No to juz powiem ze od 45tej jest NIECHUDO ! Bodajrze 47 albo 48 jest ciezko bo trzeba przetrwac oblezenie na bardzo malym obszarze slabo oslonietym :/ dodatkowo po kazdym zabiuciu robi sie gniew eldorado :/ Takze kurde bedzie ciezko to ogarnac....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Frog__PL napisał:

@Grassek w przetrwanie mozna grac MAX 3graczy.. Ja ostatnio z dwoma nieznajomymi do 46tej fali dotarlismy ;> No to juz powiem ze od 45tej jest NIECHUDO ! Bodajrze 47 albo 48 jest ciezko bo trzeba przetrwac oblezenie na bardzo malym obszarze slabo oslonietym :/ dodatkowo po kazdym zabiuciu robi sie gniew eldorado :/ Takze kurde bedzie ciezko to ogarnac....

Ja to samo ! Ta fala o ktorej mowisz jest hardcorowa. Probowalismy wiele razy i to z typem ktory widac ze juz raz wszystko ukonczyl i nie dalo rady. Ale jest w tym trybie cos co przyciaga na dluzej. Wyslij zapro to razem zagramy + jakis random i przejdziemy to ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 23.12.2016 o 19:23, Grassek napisał:

Ja to samo ! Ta fala o ktorej mowisz jest hardcorowa. Probowalismy wiele razy i to z typem ktory widac ze juz raz wszystko ukonczyl i nie dalo rady. Ale jest w tym trybie cos co przyciaga na dluzej. Wyslij zapro to razem zagramy + jakis random i przejdziemy to ;))

Uff w koncu sie udalo ! Wczoraj w koncu ukonczylem 50fal i to z randomami ! Cholera przycisk Share mi sie pomylil i nie zapisalem video a piekna walka byla w ostatniej fali i to we dwoch ! Kurde zaluje ze sie nie nagralo bo gralem 3h albo lepiej w kolko ta fale. Generalnie trzeba poprostu pomyslec, wiadomo z randomami trudno sie zgrac....

Na ta fale z oblezeniem o ktorej mowilismy @Grassek trzeba jak sie zrobi goraco opuszcic obszar, zrobic rundke i wrocic ;) Wtedy znow zrobi sie pusto na obszarze i bedzie mozna bronic sie ze tak powiem od nowa....Pierwszy atak przewaznie dawalismy rade utrzymac pozycje do jakis 17killi brakujacych, pozniej juz opancerzeni wchodzili na obszar za duzo ich naraz bylo i ja uciekalem a nie ratowalem kompanow.Zrobilem runde, zrobilem po drodze ich wszkrzeszenie i znow na obszar dokonczyc robote.. Dobrze tez zeby kazdy mial Gniew Eldorado bo robi porzadek jak juz sie duzo przeciwnikow zwali na obszar. Takze jak kazdy to bedzie mial chociaz po jednym to juz bedzie git.

A przy ostatniej fali z 3 Watazkami tez trzeba zaopatrywac sie w eldorado, bo generalnie sami watazkowie jeszcze nie sa jacys mega trudni ale zolnierze w kolo utrudniaja sprawe bo albo lowcy cie lapia albo osilki z miniganami sieja zniszczenie takze jak wszyscy sa w kupie to wali eldorado ktory oczysci z zolnierzy i skupiac sie watazkach, walac po lbach najlepiej...A najlepiej jak jedna osoba bedzie miala i kupowala gniew indry i gdy watazka bedzie obalony to gniew walnac i ladowac wszyscy trzej po lbie i padna szybko ;> Generalnie wydawac kase na Eldorado i Indre ! Ja na nic wiecej kasy nie wydawalem, no chyba ze trzeba bylo wskrzeszenie....

To gralem wszystko na poziomie SREDNIM...Pozniej wskoczylem na WYSOKI i przeszlem jakies 15fal i jest trudno...Raczej ciezko bedzie tam dobic do 50tej...Musi byc naprawde zgrana trojka ze sluchawkami i dobrym sprzetem kupiona....

 

Ktos sie orientuje czy dadza jeszcze jakies Misje do przejscia w Co-opie ? Czy tylko te fale w coopie beda....?

Edytowane przez Frog__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to chce jak najszybciej wbić 50 fal na średnim i będe grał na wysokim. Tam jest wyłączona asysta celowania i bardzo dobrze. Tutaj staram się grać na wyłączonej ale wiadomo że jak się fale po raz enty przechodzi i nie da rady to korci żeby włączyć tą asyste a to badziewie jak nie wiem. Ułatwia, bo ułatwia ale czuję się jakbym na czitach grał.

@Frog__PL gratulację za wytrwałość i powodzenia na dalszym etapach. Ja też bym z chęcią zagrał jakieś misje w coopie poza przetrwaniem ;) kto wie może dorzucą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grassek mialem kilka spraw na glowie ale teraz powinienem miec czas  to przysupportuje ci te fale do konca bez czitowania ogarniemy ;> Jeden znajomy tez widze jeszcze nie doszedl do konca takze bedzie trojka ze sluchawkami to powinno dac rade...Ale gram noca ostatnimi czasy...nie wiem czy bywasz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Grassek napisał:

Ja to chce jak najszybciej wbić 50 fal na średnim i będe grał na wysokim. Tam jest wyłączona asysta celowania i bardzo dobrze. Tutaj staram się grać na wyłączonej ale wiadomo że jak się fale po raz enty przechodzi i nie da rady to korci żeby włączyć tą asyste a to badziewie jak nie wiem. Ułatwia, bo ułatwia ale czuję się jakbym na czitach grał.

@Frog__PL gratulację za wytrwałość i powodzenia na dalszym etapach. Ja też bym z chęcią zagrał jakieś misje w coopie poza przetrwaniem ;) kto wie może dorzucą

Najlepiej od razu wskoczyć na wysoki poziom bo lvl wtedy bardzo szybko wbijecie i będzie znacznie łatwiej. Ja jak na razie sam doszedłem do 14 na miażdżącym, grunt to dobrze ustawione dopalacze.  Jedynym problemem to ograniczenia czasowe na mapie :/

Edytowane przez eaglecode

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Frog__PL Do tej pory granie wieczorami/nocami sprowadzało się do tego, że praktycznie na wycoszonym TV bez imprezy, bo 1.5 roczny synek śpi mi często za plecami. Wczoraj znalazłem jakieś słuchawki, jeśli podpasują pod pada to zdecydowanie mogę być częściej późnymi wieczorami także na pewno coś zagramy :)

@eaglecode Nie potrafię sobie wyobrazić tych fal na poziomie miażdżącym. Na średnim nawet z asystą celowania jest pod koniec hardcore a co dopiero 2 poziomy wyżej. No ale kto wie, tak jak mówisz, czym większy lvl postaci, czym więcej dopalaczy tym zdecydowanie łatwiej na polu bitwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grassek widze mamy potomków w tym samym wieku ;). Przez mojego tez wczoraj musialem przerwac dobra passe w PRZETRWANIU  z kumplem heh Na szczescie mam go w drugim pokoju takze nie ma zle.....No ale sluchawki w nocy to podstawa....

No ja teraz bede zaczyna probowac na wyzszym poziomie. 15fal juz za mna jakos poszlo, mam juz 15 Punktow Wyposazenia takze uzbroje sie w dopalacze i zobaczymy dokat czlowiek bedzie w stanie dojsc....

NA poziomie srednim uwazam ze DWIE OSTATNIE FALE sa BARDZO TRUDNE. Reszta w miare do ogarniecia jak sie czlowiek skupi i ma kumatych Compadres...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Frog__PL Mój też ma swój pokój, ale wiadomo jak to jest ;))  Co do przetrwania, mogę śmiało zacząć na wysokim, nawet jeśli nie ukończę na średnim choć wskazane byłoby ukończyć żeby podbić lvl i dobić punkt wyposażenia. Wyśle zapro do znajomych koło popołudnia :)

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz ci wyslalem...Nie wiem czy tu czy gdzies indziej wlasnie ktos pisal ze dobrze zaczac na wysokim troche pograc bo tam duzo wiecej punktow wpada i mozna podbic lvl szybko i potem zaatakowac dalsze fale....I faktycznie jak jechalem te pierwsze 15fal na wysokim to punktow masa leciala na podsumowaniach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, princ18 napisał:

Da sie we 2 na jednej konsoli?

 

NIe da się.  Lipa że poziom miażdżący możliwy jest jedynie z grupą znajomych, nie można wyszukać gry, jak w przypadku innych poziomów. Mam nadzieję że, ND zmieni to w kolejnej aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 28.12.2016 o 17:44, eaglecode napisał:

 

NIe da się.  Lipa że poziom miażdżący możliwy jest jedynie z grupą znajomych, nie można wyszukać gry, jak w przypadku innych poziomów. Mam nadzieję że, ND zmieni to w kolejnej aktualizacji.

Aż taki hardcore jest na tym crushingu, że zblokowali tylko dla znajomych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 29.12.2016 o 22:45, Frost Prime napisał:

Aż taki hardcore jest na tym crushingu, że zblokowali tylko dla znajomych?

Nie wiem jak na Miazdzacym ale gram obecnie na WYSOKIM i dzis z 2h w kolko 19i20 fale ogarnialem z randomami....Ciezko jest bo mniej strzalow wystarczy zeby nas obalic...Tzn najtrudniej jest jak sa fale NA CZAS :/ Szczegolnie OBLEZENIA. Wtedy nie mozna taktycznie sie wycofac na bezpieczne pozycje i wrocic bo nie ma na to czasu :/ Nie wiem chyba nie dam rady do konca dojsc jak mi sie przypomni jak bylo na srednim...No ale nic 20juz za mna i jedziem dalej dzis w nocy w oczekiwaniu na ostatnia gale MMA UFC 207 ;>, zobaczymy do ilu da rade...

 

EDIT: Juz 45fal za mna na WYSOKIM... Kurde trudno jest...Ale tak naprawde boje sie tych dwoch ostatnich fal bo one sa serio nie chude ;)

No i POZIOM WYSOKI ZAKONCZONY ;> Tak jak podejrzewalem, ostatnie 3 fale byly  Faken Trudne ;> Ale sie udalo...Nie wiem czy bede podchodzil do Miazdzacego...Myslalem ze dostane jakies odznaczenie dodatkowe za wyzsze poziomy ale tylko za zdobycie wszystkich gwiazd daja....Co jest kurde mega facking trudne...

Widzieliscie moze juz jakas osobe z oznaczeniem przejscia fal na Hardcorze ???

Edytowane przez Frog__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×