Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Dilerus napisał:

E tam, tak naprawdę trudny na miażdżącym jest tylko 20 rozdział.

 

PS. DS 2 przeszedłeś to i to dasz radę :24_stuck_out_tongue:

Panie to jest pierdoylnięte, kto krwa wpadł na taki zjebany poziom trudności... mówiłeś o jakiś czitach ? jak sobie ustawie teraz na łatwiejszy poziom i przejde do konca to będę mógł powtorzyć te poziomy znowu na miażdzącym z cheetami i zaliczy mi trofiki ?  Nioh i Ds2 przy tym to spacerek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja o czitach nie mówiłem, ja przeszedłem to prawilnie za pierwszym podejściem :) A z którym etapem masz problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Dilerus napisał:

Ja o czitach nie mówiłem, ja przeszedłem to prawilnie za pierwszym podejściem :) A z którym etapem masz problem?

Chyba na łatwym przeszedłeś... mam problem z poziomem 20 :) Gram na najwyższym :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mówiłem, że 20 jest najtrudniejszy :) Ja to zrobiłem tak, że najpierw wybijałem pierwszą falę do momentu pojawienia się typków z minigunami, w międzyczasie podniosłem granaty i wycofywałem się na skałki na których zaczyna się to starcie, po jakimś czasie tych dwóch gości podchodzi tam bliżej, do lewej burty statku, rzucasz granaty w ich stronę i ewentualnie wykańczasz ich headshotami jak zgubią hełmy, a reszta to już pikuś jeśli ktoś Ci jeszcze tam zostanie do zabicia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu przeszedłem na najwyższym... mogę iść spać wkonću :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty. Teraz platyna to w zasadzie formalność, jeszcze tylko mały speedrun, ale z nim nie ma już większego problemu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dilerus napisał:

Graty. Teraz platyna to w zasadzie formalność, jeszcze tylko mały speedrun, ale z nim nie ma już większego problemu.

Jezeli tak mówisz to jestem ucieszony tym faktem, moja pierwsza platynka będzię :22_stuck_out_tongue_winking_eye: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem od początku na najniższym... chciałem zrobić speed run do trofika aby przejść gre w mniej niz 6 godzin... mi to zajęło  6h i 5m... o 5 minut za długo myślałem że mnie coś strzeli wczoraj... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj grałem od początku na najniższym... chciałem zrobić speed run do trofika aby przejść gre w mniej niz 6 godzin... mi to zajęło  6h i 5m... o 5 minut za długo myślałem że mnie coś strzeli wczoraj... 

Z ciekawości przy speed run pomija sie rozumiem cut scenki i po prostu brnie do przodu najszybciej jak to możliwe?

Hmmm a nie ma jakis modyfikatorow ktore mogą to ułatwić?

W dwójce był one shot kill, w 4 co nie pamietam co dali, wiem ze jest bullet time.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak, przede wszystkim należy pomijać cutscenki, znać rozwiązania zagadek oraz przebiegać przez poszczególne lokacje (nawet niektóre starcia da się po prostu przebiec). Z modyfikatorów wybiera się Infinite Ammo + Baroka.44 (co daje nam one shot kill). Ja skończyłem to bez większej spiny w okolicach 5h, ale na yt widziałem, że da się nawet poniżej 4h to zrobić. Można też po drodze zrobić sobie kilka manual save'ów, które w razie potrzeby można wczytać bez potrzeby zaczynania gry od nowa.

Edytowane przez Dilerus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic będę próbował ponownie... przynajmniej przyswoje sobie fabułe xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No załatali z tego co wiem, w którymś patch'u, ale zawsze możesz po prostu nie patch'ować gry. 

 

Mimo wszystko jakby ktoś mnie pytał o zdanie (a wiem, że nikt nie pyta) to polecam zrobić tego speedrun'a jak należy chociaż dla minimum satysfakcji z tej platyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam problem z etapem w Jungli - jest to chyba rozdział 13 i stąd pytanie.... Aby zaliczyć trofkę za przejście na poziomie miażdżącym:

a) Trzeba przejść całą grę tak jak nakazuje fabuła - kolejno od 1 rozdziału do ostatniego,

b) Czy można skakać po rozdziałach - np. z 13 sobie nie radzę to wczytam poziom 14 na miażdzącym, później 15, 16 i do końca a 13 sobie zostawię na "deser" - wleci wtedy pucharek? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie tak, na pstrophies był taki post, koleś ominął jeden rozdział i zrobił go na normal, po przejściu reszty odpalił ten rozdział na crushing i potem epilog na crushing i trofka wpadła.

Od tego czasu było kilka patchy, nie powinno mieć to wpływu ale zawsze jest ryzyko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

 

A czy ktoś potrafi mi odpowiedzieć dlaczego nie mam do wyboru takiej opcji w menu? Całą grę przeszedłem, po rozdziałach mogę skakać ale tego nie mam...

 

EDIT - nie mam też dodatków czyli opcji wykupienia modyfikatorów... co jest grane? :|edit

 

uncharted.png.1eda38614cd93346e3b0c71b82a675ab.png

Edytowane przez Mazzior
d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo zostanie wydany kolejny update. Mam nadzieję, że w multi pojawi się nowa mapka, bo chociaż teraz jest ich już całkiem dużo (niebo a ziemia w porównaniu do sytuacji z premiery) to i tak mi się przejadły :blush: Gra została ostatnio całkiem nieźle zbalansowana, nie ma już raczej wyraźnie przegiętych broni (jak niegdyś Arrowhead), więc gra się przyjemnie. Szkoda tylko, że jednocześnie sknocili dodatki do personalizacji - dodając niepotrzebne wariacje kolorów dla każdej skórki, przez co kupując skrzynie z dodatkami (za artefakty) ciągle trafiają się nam jakieś beznadziejne kolory, zamiast nowych kostiumów, nakryć głowy etc. Wyraźny skok na kasę (żeby kupić strój na jakim nam zależy musimy wydać realną kasę, nie ma co liczyć, że wypadnie ze skrzyni).

Nie mniej jednak najważniejsze, że gra jest już w miarę uczciwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za post pod postem, ale zauważył ktoś nową mapę (z ostatniego update) w multi?  Chwalą się nią wśród nowości a jeszcze na nią nie trafiłem. Nie ma jej także przy wyborze prywatnej gry :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam problem pojawił się nowy patch i przy jakiś 80% staje i wywala nie można pobrać zawartości. Czasami wcześniej to wywala.

Czytałem iż problem z siecią ale jest cały czas tylko z tym patchem. Sieć ustawiłem z odpowiednimi DNS i nadal nic. 

Co radzicie instalacja gry od nowa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, yahooo8 napisał:

Hej, mam problem pojawił się nowy patch i przy jakiś 80% staje i wywala nie można pobrać zawartości. Czasami wcześniej to wywala.

Czytałem iż problem z siecią ale jest cały czas tylko z tym patchem. Sieć ustawiłem z odpowiednimi DNS i nadal nic. 

Co radzicie instalacja gry od nowa ?

 

Od wczoraj u mnie tak samo (za hooy nie mogę tego pobrać, wywala błąd...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zarowno aktualizacja do U4 jak i Deusa pobrala mi sie bez problemu - ta do U4 byla wolna jak ja piorkuje, i przez dlugi czas nie pokazywala ile jest do pobrania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 5.04.2017 o 15:10, DigitalMan_PL napisał:

 

Od wczoraj u mnie tak samo (za hooy nie mogę tego pobrać, wywala błąd...)

Odinstalowałem grę zupełnie zostawiając tylko save. Zainstalowałem od nowa i od razu się zainstalowało z nowym patchem i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem grę na Miażdzącym, nie wpadło mi trofeum więc z ciekawości zajrzałem do menu poszczególnych etapów i zauważyłem, że jeden poziom jest ukończony na wymagającym (nie mam pojęcia dlaczego, był to rozdział 9). Przeszedłem go ponownie i trofeum nadal nie wpadło. 

 

Jest to jakiś znany bug czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×