Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

Ukończ jeszcze raz epilog. Jeśli nadal nie wpadnie to według pstrophies.org ponowna instalacja gry powinna pomóc. Trofea w tej grze mogą się losowo glitchować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Nie liczę na wiele, ale zapytam.

Są tu osoby, albo osoba, która chciałaby wbić pucharki z dodatku coop? Głównie chodzi o crushing na 3 gwiazdki. Wymaga to trochę grania i samozaparcia, także weźcie to pod uwagę.

 

Jak ktoś będzie chętny to niech pisze na PSN do mnie: Patrickosan.

 

Jak będzie ekipa to się ustawimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy gracz szuka osob do multi pograc na luzie wiek 27 nick Hiirek zapraszam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem.

Otóż jestem w rozdziale 9/10 i podczas ucieczki, kiedy zeskakuje z jednej skały gra się wysypuję błędem - ce-34878-0. Notorycznie, za każdym razem. (zainstalowana aktualizacja 1.21)

 

Ktoś wie jak temu zaradzić lub miał podobny problem ?

 

EDIT:

Rozwiązane. Zmiana języka na ENG pomogła.

 

Edytowane przez badboy8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszałeś ten problem do Sony? Chyba warto by było. Niech coś przygotują w kolejnym patchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do obeznanych: czy Uncharted 4 można grać w 3d na ps3 lub ps4? Mam do wzięcia wersję na ps4 zafoliowana za bardzo małe pieniądze - jeśli nie jestem fanem tego typu gier (niewiele czasu na jedno posiedzenie) to czy mimo wszystko warto ten tytuł mieć w kolekcji? Czy poprzednie części warto ograć, żeby widzieć o co chodzi w czwartej części?

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 4 na PS3? Coś Ci się pomieszalo chyba :) 3D nie ma, chyba że możesz spróbować funkcji wbudowanej w telewizor jeśli takową posiadasz, ale sama gra nie ma 3d.

 

Jeśli chodzi o ciągłość, to tak, warto ograć poprzednie części, ale nie jest to jakimś musem. W U4 historia i tak jest wyssana z palca i zrobiona już na siłę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest z dźwiękiem w tej grze? Ustawione mam tv 2.0 głośniki blisko siebie a rozmów prawie nie słychać choć muzyka i efekty są głośne. Ściszyłem wszystko trochę dialogi dałem na maxa. Połowy co gadają to nie słychać. Tv zawsze mam głośność na max 8 a w tej grze na 9 ledwo co słychać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już drugi starożytny temat, który odkopuję. Leżało mi to uncharted na półce już kupę czasu, ale się nie zabierałem, bo jakoś nie mogłem się wziąć za kupienie albo zdobycie w innej formie uncharted 3, grałem tylko w 1 i 2 i nie chciałem przechodzić do finału historii bez znania jej środka.

No ale w końcu już z braku towaru odpaliłem i okazało się, że nieznajomość trójki mi nie zaszkodziła :24_stuck_out_tongue:

Makabrycznie cudowna gra. Jak dla mnie najlepsze uncharted. Lokacje, które odwiedzamy i historia piratów,  którą śledzimy absolutnie genialna. Bardzo fajna też historia Nathana, która jest pokazana w grze (we wcześniejszych częściach sam Nathan oczywiście był spoko, ale to co się jemu działo przy okazji to nie było nic specjalnego).

No i fantasyczny epilog, będący doskonałym zwieńczeniem doskonałej serii.

Dzięki Naughty Dog za kilkadziesiąt godzin świetnej zabawy.

Nie będę się rozpisywał więcej, bo już chyba wszyscy na świecie to ograli :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, xavris napisał:

No to już drugi starożytny temat, który odkopuję.

 

Amator.... co ty wiesz o starozytnosci.... :24_stuck_out_tongue::24_stuck_out_tongue: (wykopaliska ktore prowadze to gry z zeszlej dekady). 

 

11 minut temu, xavris napisał:

Nie będę się rozpisywał więcej, bo już chyba wszyscy na świecie to ograli :)

 

 

Zdziwilbys sie ilu nie gralo i ilu jeszcze zagra.

 

Ja akurat ogralem, tyle ze odswiezylem wczesniej cala trylogie (a 2ke i 3ke przechodzilem rownolegle na PS3 i PS4 zeby porownac remaster do oryginalu) i 4ka no jest dobra, momentami nawet bardzo ale jakos wiecej radosci dawaly mi starsze odslony.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×