Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

Motyw zemsty w Uncharted? Nowy protagonista? Może być ciekawie. No i nie wiadomo czy będzie to Uncharted 4, czy może po prostu Uncharted :). Z jednej strony trochę za wcześnie na reboot serii, z drugiej, kto wie co oni tam nawymyślali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meh, co za zawód, dobrze, że nie fatygowałem się, żeby wstawać o 5. Uncharted i killzone męczone i eksploatowane IP z niewiadomego powodu, każdemu studiu wyszła dobrze jedna gra z serii (w obu przypadkach 2 odsłona), a reszta to mdłe nudnawe shooterki. Znów miałem wygórowane oczekiwania, ale ta generacja się zapowiada nudno na tą chwilę, kotlety, kotlety wszędzie!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo że jestem wielkim fanem Uncharted to jestem trochę zawiedziony że nie skupili się na nowej marce typu The Last of Us - czyli coś ambitniejszego niż strzelanie i wybuchy, jakkolwiek efektowne by one nie były :P. Jestem jedną z niewielu osób której U3 podobało się najbardziej z całej serii, więc jak dla mnie to skończyła się ona najlepiej jak to tylko możliwe. Mam nadzieję że ND jeszcze wyskoczy z nowym IP na next-gen, a te nowe Uncharted to taki jednorazowy wybryk żeby przekonać ludzi do kupna konsoli :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat seria Uncharted ma dużo możliwości, bo lokacji, historycznych postaci czy historycznych skarbów jest nieskończona ilość.

Zawsze można zrobić świeżą historię, ze sprawdzonymi postaciami, ze sprawdzoną mechaniką i piękną grafiką

 

 

czekam na poklatkową anelizę trailera, ale z tego co googlałem (przez co spóźniłem się do pracy) ten napis na końcu to cytat z biblii

 

Ewangelia Łukasza 23:43

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo że jestem wielkim fanem Uncharted to jestem trochę zawiedziony że nie skupili się na nowej marce typu The Last of Us - czyli coś ambitniejszego niż strzelanie i wybuchy, jakkolwiek efektowne by one nie były :P. Jestem jedną z niewielu osób której U3 podobało się najbardziej z całej serii, więc jak dla mnie to skończyła się ona najlepiej jak to tylko możliwe. Mam nadzieję że ND jeszcze wyskoczy z nowym IP na next-gen, a te nowe Uncharted to taki jednorazowy wybryk żeby przekonać ludzi do kupna konsoli :P.

 

A co stoi na przeszkodzie, aby zajęli się obiema seriami i wydawaniem kolejnych części naprzemiennie? Bo chyba nie będziecie wyskakiwać z argumentami, że wtedy któraś z gier będzie mniej dopracowana. Zresztą, generacja jeszcze na dobre się nie zaczęła, studio się rozrosło, pewnie jeszcze rozrośnie, to możliwe, że i całkiem nowe IP stworzą.

Dla mnie bomba. Serio, nie wiem, czego oczekujecie na starcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdą generację zaczynali nowym IP, teraz trochę namieszali wydając TLoU na PS3 a nowe Uncharted na PS4. Zawsze się cieszę jak wychodzi nowa gra od ND, tylko miałem nadzieję że po sukcesie TLoU skupią się na czymś podobnym. Jak wyjdzie to zobaczymy, jeśli naprawdę się tak rozrosną że będą mogli wydawać dwa duże IP naraz to sprzedaję nerkę i kupuję PS4 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem trochę zawiedziony, mogli moce ND przekazać na jakąś nową markę, Sony widocznie woli grać bezpiecznie.

Liczę, że nie tylko grafika będzie na najwyższym poziomie, ale również gameplay.

Jak dostaniemy kolejną grę z piękną grafiką, ale bez rewolucji w rozgrywce będę bardzo zawiedziony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź mało porywająca...gra pewnie będzie jak typowe Uncharted, dużo filmowej akcji i skakania...

 

@up tak samo liczyłem że ND pokaże coś nowego a tutaj lipa...mam nadzieje że ich kolejna gra będzie tym na co czekamy.

Edytowane przez TRaCeGuitar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted to przede wszystkim swietna fabuła, wszystko inne to tylko mniej istotny dodatek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie , ale gdzie jest drake ?

Przecież to oczywiste, że przygotowali ten teaser, byleby mieć co pokazać na konfie. Pewnie produkcja gry jest w jakiejś ekstremalnie wczesnej fazie, więc nawet nie zaczęli prac z Northem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy narzekacie a założę się że każdy z nas zagra w tą pozycję. Nic tylko się cieszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej pewne że każdy zagra ale nie koniecznie na premiere....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak numerka zapewne dlatego, ze seria robi restart na nextgenach .. i byc moze bedzie nowy bohater.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez jaj z tym nowym bohaterem.

To będzie Drejk, starszy, młodszy, po operacji zmiany płci ale musi być Drejk

 

 

ewentualnie zgadzam się na tyłeczek Chloe w 1080p i 60 klatkach na sekundę. Grałbym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie niech bedzie i inny  bohater ale niech bedzie boberek :-) a tak serio to tez mam nadzieje na drejka i jakas fenomenal.a opowiesc w slicznym i kolorowym madagaskarze

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głównym bohaterem będzie Król Julian( dubbingowany przez Jarosława Boberka) w klimatach Uncharted :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej serio, powaga - co Wy macie z tym restartem i nowym bohaterem? Ktoś w ogóle coś takiego oficjalne zasugerował, czy zapowiedział? :P

 

Wszystkie dotychczasowe teasery serii był dość enigmatyczne, to raz. Dwa - w tle mamy ewidentnie głos jakiegoś nowego villaina (co wynika zresztą z jego słów). Trzy - pewnie podtytułu jeszcze nie mają i na dobrą sprawę mieć nie muszą, bo w końcu pierwsza odsłona to oficjalnie Uncharted: Drake's Fortune. Samo "Uncharted" może więc być nowym, pełnym tytułem, a rezygnacja z numerka to raczej marketingowy standard (zważywszy, że to już, nomen-omen, PIĄTA odsłona serii).

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe IP bardzo prawdopodobne, ale niestety nie w 2014 ani nawet w 2015... stawiam że coś takiego ujrzymy nie wcześniej niż w połowie generacji albo u jej schyłku.

 

//A nowy Uncharted nie jest zły, oczywiście pod warunkiem że nie będzie wtórny. Nowa generacja powinna dać troche swobody na nowe rozwiązania i pomysły. Chyba nie chciałbym znowu tego samego w wyższej rozdzielczości.

Edytowane przez piernik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×