Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

O 30.12.2016 o 15:17, Frog__PL napisał:

Nie wiem jak na Miazdzacym ale gram obecnie na WYSOKIM i dzis z 2h w kolko 19i20 fale ogarnialem z randomami....Ciezko jest bo mniej strzalow wystarczy zeby nas obalic...Tzn najtrudniej jest jak sa fale NA CZAS :/ Szczegolnie OBLEZENIA. Wtedy nie mozna taktycznie sie wycofac na bezpieczne pozycje i wrocic bo nie ma na to czasu :/ Nie wiem chyba nie dam rady do konca dojsc jak mi sie przypomni jak bylo na srednim...No ale nic 20juz za mna i jedziem dalej dzis w nocy w oczekiwaniu na ostatnia gale MMA UFC 207 ;>, zobaczymy do ilu da rade...

 

EDIT: Juz 45fal za mna na WYSOKIM... Kurde trudno jest...Ale tak naprawde boje sie tych dwoch ostatnich fal bo one sa serio nie chude ;)

No i POZIOM WYSOKI ZAKONCZONY ;> Tak jak podejrzewalem, ostatnie 3 fale byly  Faken Trudne ;> Ale sie udalo...Nie wiem czy bede podchodzil do Miazdzacego...Myslalem ze dostane jakies odznaczenie dodatkowe za wyzsze poziomy ale tylko za zdobycie wszystkich gwiazd daja....Co jest kurde mega facking trudne...

Widzieliscie moze juz jakas osobe z oznaczeniem przejscia fal na Hardcorze ???

Dla mnie zawsze najgorszą falą to zbieranie tych nieszczęsnych skarbów, nie polecam podnosić kompanów jeśli zostało tylko kilka skarbów do zgarnięcia, bo jest to strata cennych sekund, a jak wiadomo po skończonej fali towarzysz się odradza.

 

Pierwszy perk który się przydaje to Regeneracja Zdrowia (Quick Healer) to oczywiste.

Jeśli chodzi o drugi perk to polecam Podnieś i Załaduj (Lock and Load) za każde trafienie w głowę nabój wraca magicznie do magazynka, więc mamy tak jakby nieskończoną ilość naboi w magazynku o ile trafiamy w głowę, ten perk cholernie się przydaje na Watażków :1_grinning:

Drugi perk to Radar (Enhanced Radar) dzięki któremu pokazuje nam cały czas pozycje przeciwnika na mapie (szczególnie przydatne w więzieniu w którym to trzeba gonić wrogie AI żeby wyrobić czas na 3 gwiazdki)

I ostatni który według mnie jest najbardziej potrzebny to Gladiator (Prizefighter) dzięki któremu możemy jednym strzałem z pięści zabić wrogie AI o ile nie ma na sobie pancerza.

Mozna tutaj też uwzględnić perk który daje nam szybsze bieganie (Speedy G) ale on przydaje się tylko jeśli są skarby do zbierania, choć nie zawsze o ile ma się skład 3 osobowy.

 

Największy ból pupy na wysokim poziomie trudności lub wyższym to goście którzy są opancerzeni, nie wspominając już o obmacywaczach opancerzonych (tzw. biegających fabrykach gwałtów)

 

Przedmioty mistyczne, tutaj tylko dwa się przydają (moim zdaniem):

- El Dorado (Wrath of El Dorado) przydaje się na większe skupiska wrogów, wtedy gdy już jest ich naprawdę dużo i jeden z naszych kompanów leży i trzeba go podnieść.

- Wieczność Indry ( Indra's Eternity) przydaję się BARDZO na Watażków, dzięki któremu można zwolnić bossa gdy jest ogłuszony i napakować mu pokaźna liczę naboi w głowę.

 

Edit po raz któryś, jeszcze nikogo z ranga po hardcorze nie widziałem :)

 

 

O to dlaczego niektóre z tych perków się przydają :)

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, DizzY-WolF napisał:

 

Edit po raz któryś, jeszcze nikogo z ranga po hardcorze nie widziałem :)

 

 

Bo hardcore jeszcze nie jest uruchomiony.

 

W necie można już zobaczyć filmiki jak goście  pokonują wszystkie fale SOLO  na 3 gwiazdki  oczywiście poziom Crushing. Przechodzenie samemu nie jest takie trudne jedynie to walka o czas  sprawia problemy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, eaglecode napisał:

Bo hardcore jeszcze nie jest uruchomiony.

 

W necie można już zobaczyć filmiki jak goście  pokonują wszystkie fale SOLO  na 3 gwiazdki  oczywiście poziom Crushing. Przechodzenie samemu nie jest takie trudne jedynie to walka o czas  sprawia problemy.

 

 

Dzięki, tego nie wiedziałem i chyba jeszcze nie ma daty kiedy zostanie udostępniony, gdyż szukałem i nic takiego nie znalazłem.

 

Widziałem te filmiki i robią wrażenie, ale i tak wydaje mi się że na poziomie łatwym nie da się przejść niektórych map samemu, nie chodzi tu oczywiście o poziom trudności, tylko o to że wrogie AI respi się jak chce i nigdy nie starcza czasu na to żeby wykręcić 3 gwiazdki (przynajmniej ja mam z tym problemy bo brakuje mi kilku sekund na to)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regeneracje Zdrowia i Podnies i Zaladuj uzywam...Kurde no to jak samemu ktos przelazi Solo na 3gwiazdki to musimy dac rade Wolf ! ;> Nie wiecie czy za przejscie fal na Niskim tez dostajemy gwiazdkowe oznaczenie ? Czy tylko Wysoki i Miazdzacy sa te potrojne gwiazdki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakupilem, odpalilem na chwile zeby obadac, spokojnie niespiesznie przechodzac przez lokacje 4h pozniej (z przerwa na kolacje) mialem ukonczone 6 rozdzialow. 

To plus, bo zupelnie nie czulem uplywu czasu. 

Choc mam wrazenie ze ta czesc bardziej skupia na bohaterach i historii. No chyba ze dynamika rozgrywki przypieszy pozniej. 

 

a gram poki co po angielsku i tak na moje to tlumacze sie starali ale gdzie niegdzie niestety moglobyc lepiej (porownujac en dub z pl sub). 

Po polsku tez ogram ot takie zbodzenie... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MagEllan napisał:

Choc mam wrazenie ze ta czesc bardziej skupia na bohaterach i historii. No chyba ze dynamika rozgrywki przypieszy pozniej. 

Przyspieszy zdecydowanie w dalszej części gry, ale nie wpłynie to w żadnym wypadku negatywnie na prowadzoną narrację i ukazywanie relacji między bohaterami, co sam osobiście uważam za duży plus tej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Nie wiem czy było już to pytanie ale sporo jest stron do przeglądnięcia więc z góry przepraszam. Jest możliwość grania ze znajomym online (jeśli on nie ma gry) przez share play ? Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy w pudełku z grą jest cos oprocz płyty? jakies kody z dodatkami itd ? bo nie wiem czy opłaca sie kupowac nówke w mm za ponad 2 stówki czy kupić uzywke za 120 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś kod na skórki do multi, nic więcej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, ckast napisał:

Witam, czy w pudełku z grą jest cos oprocz płyty? jakies kody z dodatkami itd ? bo nie wiem czy opłaca sie kupowac nówke w mm za ponad 2 stówki czy kupić uzywke za 120 :)

bierz uzywke, ja kupilem uzywana i powiem ze na pudle jak przeczytalem co zawiera kod to stwierdzilem ze to nic kompletne. 

Jak pisal kolega powyzej skorki i nic nie znaczace popierdolki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko wczoraj zakupilem ps4 i mysle nad pierwsza gra pod multi jakos battlefield mi nie lezy mysle nad u4 bardzo mi sie podoba polecacie duzo ludzi gra ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam niedawno kupiłem U4 bo było w fajnej promocji na psstore. Multi jeszcze nie odpalałem szczerze mówiąc, ale podobno bardzo fajne z tego co czytałem opinie innych i nadal gra sporo ludzi. Jeżeli interesowałby Cię singiel i multi to jak najbardziej Uncharted 4 warto, bo oba tryby trzymają bardzo dobry poziom i dostarczą ci frajdy na długo. Drugą grą którą mogę polecić, którą w dodatku w tej chwili możesz już kupić bardzo tanio (ok 40-50 zł) to Killzone: Shadow Fall. Dosyć dobry, widowiskowy singiel z bardzo ładną grafiką, no i świetny singiel który także tętni życiem. Gra wychodziła lata temu razem z premierą PS4, a ma tak zajebiste multi że ludzie się w to do dzisiaj z ochotą zagrywają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Hiirek napisał:

Mam pytanko wczoraj zakupilem ps4 i mysle nad pierwsza gra pod multi jakos battlefield mi nie lezy mysle nad u4 bardzo mi sie podoba polecacie duzo ludzi gra ?

 

Kolego takie pytania to raczej kieruj do watku "jaka gre wybrac" - o tutaj: http://ps3forum.pl/topic/79046-jaką-grę-wybrać/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena za nówke sztukę to wydatek 149 zł, jak uważacie warta tej ceny gierka? Dobra poszukałem allegro za 100 zł z wysyłką. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cena za nówke sztukę to wydatek 149 zł, jak uważacie warta tej ceny gierka? Dobra poszukałem allegro za 100 zł z wysyłką. 

Gra zgarnela sporo nagrod goty 2016, wiec chyba jest warta nawet ceny premierowej.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Mandi napisał:

Cena za nówke sztukę to wydatek 149 zł, jak uważacie warta tej ceny gierka? Dobra poszukałem allegro za 100 zł z wysyłką. 

149pln jeszcze bym zaplacil. Choc ogolnie po ograniu tak to bardzo dobra gra jako calosc ale byly w niej rzeczy ktore mi nie lezaly i co smieszne gdzie remaster jedynki wypadal lepiej (a katuje teraz cala trylogie w tym 2 i 3 rownolegle na PS3 i PS4). 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz i się nie zastanawiaj, kawał bardzo dobrej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozegrałem prolog , zapowiada się bardzo ciekawie... jeżeli gra będzie lepsza od U3 to nie sprawię sobie zawodu. 

Wiedziałem,że kiedyś kupię... na premierę nie brałem bo nie jarałem się, aż tak a dla mnie to tytuł obowiązkowy na Playstation.

Teraz na spokojnie sobie ogram, i powiem szczerze multi trochę ruszyłem... przyjemnie się biega i strzela (widowiskowy fps) nie ma miejsca na nudę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest zdecydowanie lepsza niż U3, ale to tylko moje zdanie. Jest tutaj sporo czasu, gdzie głównie eksplorujemy. Z drugiej strony, jest pokaźna grupa osób, które w Uncharted wolą strzelaniny i widowiskowe pościgi/wybuchy. Zależy w której grupie się znajdujesz :) Mi bardzo podszedł sposób, w jaki podana jest najnowsza odsłona przygód Drake'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom miażdzący powinien nazywać się wkurwiający, już prawie pada rozyebałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra jest zdecydowanie lepsza niż U3, ale to tylko moje zdanie. Jest tutaj sporo czasu, gdzie głównie eksplorujemy. Z drugiej strony, jest pokaźna grupa osób, które w Uncharted wolą strzelaniny i widowiskowe pościgi/wybuchy. Zależy w której grupie się znajdujesz Mi bardzo podszedł sposób, w jaki podana jest najnowsza odsłona przygód Drake'a.

Mam tak samo, trójka mi najmniej leżała z całej serii. Do strzelania są lepsze gry tu mnie się podoba klimat a'la indiana jones :) tak samo multi w tej grze mi w ogóle nie leży. Za to klimat i jakość trybu single jest po prostu cudowna :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 2/12/2017 o 02:40, Bartek_Red napisał:

Gra jest zdecydowanie lepsza niż U3, ale to tylko moje zdanie. Jest tutaj sporo czasu, gdzie głównie eksplorujemy. Z drugiej strony, jest pokaźna grupa osób, które w Uncharted wolą strzelaniny i widowiskowe pościgi/wybuchy. Zależy w której grupie się znajdujesz :) Mi bardzo podszedł sposób, w jaki podana jest najnowsza odsłona przygód Drake'a.

 

Nie wiem ale w przeciwienstwie do 1 i 2ki mialem wrazenie ze gameplay wcisnieto w fabule. Nie zeby to jakos koszmarnie psulo rozgrywke ale w jedynce i dwojce mialem wrazenie wiekszego urozmaicenia, w sensie nawet jesli schemat: exploruj, platformuj strzelaj to ze bylo to bardziej spojne, tutaj po prostu czulem ze jest to ostro schematyczne bardziej niz wczesniej. 

Trojke ogrywam po raz kolejny i bawi mnie, jesli mialbym stawiac Uncharted w szeregu to ciezko by bylo. 2ka miala by pierwsze miejsce a potem mialbym problem. 

 

 

26 minut temu, ckast napisał:

Poziom miażdzący powinien nazywać się wkurwiający, już prawie pada rozyebałem...

Pierwsze podejscie? 

Przy drugim mozna "cheatowac" i jechac na modach typu bullet time. 

 

 

18 minut temu, CePeeN napisał:

Mam tak samo, trójka mi najmniej leżała z całej serii. Do strzelania są lepsze gry tu mnie się podoba klimat a'la indiana jones :) tak samo multi w tej grze mi w ogóle nie leży. Za to klimat i jakość trybu single jest po prostu cudowna :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

I jeszcze jedno ogrywajac 3ke teraz rownolegle na PS3 i PS4 stwierdzam ze chyba poprawili reakcje na prawy drazek, na PS3 ciezko bylo mi ustawic czulosc pod siebie, na PS4 gra mi sie dobrze na domyslnych.

 

Na plus dla 4ki brak nadprzyrodzonego mambo jumbo. I uwazam ze to gra bardzo dobra plus ale nie wszystko mi lezalo. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MagEllan napisał:

 

Pierwsze podejscie? 

Przy drugim mozna "cheatowac" i jechac na modach typu bullet time. 

 

Tsaa ubzdurałem sobie że zrobie 100 % i odrazu wziąłem najwyzszy poziom :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, tak naprawdę trudny na miażdżącym jest tylko 20 rozdział.

 

PS. DS 2 przeszedłeś to i to dasz radę :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×