Skocz do zawartości
szymon22182019a

Medal Of Honor Airborne

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwisz się? Ta gra jest stara jak świat, wyszła w 2007 r. Ma rewelacyjny singiel, moim zdaniem numer 2 po CoD WaW w klimacie II wojny światowej, ale niestety nie ma systemu trofeów. Te dwa elementy (brak trofeów online + ponad 6-letnia już gra) daje taki a nie inny efekt, że serwery świecą pustkami. Aż dziwię się, że EA ze swoimi skłonnościami do ciągłego zamykania serwerów wszędzie gdzie tylko się da jeszcze trzyma multi w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem że gra jest stara :) ale to nie przekreśla jej. Singl jest mega zdałem tą grę 5 razy. Najlepszy zaraz po MoH AA. A co odnośnie multi, wiem że serwów nimo :) moje pytanie a zarazem cel był trochę inny by zrzeszyć ludzi którzy posiadają  MoH A. Tak swoją drogą, oczywiście jest to moja subiektywna ocena, cod 5 był dobry ba nawet  powiedział bym że zajebisty ale do MoH A nie ma co startować  :)

 

Dzięki Kolego.  

 

Pozdrawiam

 

 

Ps. Może Kiedyś znajdą się Ludzie którzy też będą chcieli popykać w MoH A Jak by co jestem za !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak w ogóle wygląda multi w tej grze? Jest jakiś tryb kooperacji jak w CoD WaW, czy tylko rywalizacja?

Ja singiel bardzo dobrze wspominam, jak na tamte czasy gra miała bardzo fajny system ulepszania broni w oparciu o headshooty, multikille i meele kille co przekładało się na konkretne medale w misjach. Pamiętam jak z uporem maniaka męczyłem wszystkie misje na 5 gwiazdek na każdym poziomie trudności  :) Ostatniego checkpointu na Der Flaktrum na najwyższym poziomie trudności nigdy nie przeszedłem. Nazi Storm Elite na tym poziomie były niemal niezniszczalne i trochę było ich za dużo :) No i ta charakterystyczna dla ówczesnych MoH-ów muzyka. Naprawdę piękna gra, ale jak dla mnie zamknęła pewną epoką. Tą nową otworzyło CoD WaW, już bez apteczek, z lepszą grafiką, z większym realizmem gry, na nowych frontach bardzo słabo do tej pory eksploatowanych w grach o II wojnie światowej (Daleki Wschód i Związek Radziecki).

Obie sobie cenię niezwykle wysoko i obie należą do moich ulubionych, ale mimo wszystko WaW będzie zawsze dla mnie numerem 1  :) Kwestia gustu  ;)

Fajnie, że założyłeś ten temat, bo może znajdą się jeszcze jacyś inni fani tej gry. Może jak kiedyś wypali ten patent Sony ze wsparciem trofeów dla starszych gier na PS3 jej pozbawionych więcej osób skusi się na MoH Airborne, a naprawdę warto  :thumbsup:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie MOHA rulez :) Gra dała mi wiele godzin zabaway w singlu i na multi. Generalnie z tego co pamiętam było to moje pierwsze spotkanie z trybem online -multi na PS3 i od razu zauroczyłem się tym (dla mnie nowym ) trybem gry. Jako entuzjasta historii II WŚ również wysoko cenię Sobie CODa WAW ,tu też singiel i multi na wysokim poziomie .Idealna przesiadka z wyeksplatowanego MOHA . W międzyczasie jeszcze "puknąłem"  BiA Hell's Higway .Ale tu tylko singiel ,( z notą przyzwoity) bo multi to totalny crap . Wracając do MOHA to też byłem zdumiony ,że serwey wciąż czynne ,ponieważ ponad rok temu gdzieś obiła mi sie o uszy informacja o ich zamknięciu. A tu patrzę a znajmy z Mexyku z dawnych wspólnych potyczek cały czas gra. Z tego co zaobserwowałem jak odpaliłem multi kilka mięsię cy temu .To faktycznie grali mocni zapaleńcy i wymiatacze. Serwery były tylko nierankingowe. I wszystkie iformacje w grze o ilości frendsów ,dostęnych graczy ,gier itp. jakies pokiełbasione . Ale grać się dało ;)

BTW jak zebrałaby się jakaś grupka zapaleńców na małą potyczkę  to należę hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebowałem małej przerwy od Dark Souls 2, więc w końcu nadrobiłem Airborne za dwie dyszki.

 

Całkiem fajna gra, z ciekawymi rozwiązaniami (które niestety do serii już nie wróciły) ale jednocześnie jedną nogą stojąca w poprzedniej generacji (w tej poprzedniej poprzedniej :P).

 

Na plus: niezły, Medalowy klimat; muzyka (chociaż niepotrzebnie do oryginalnego soundtracka nawrzucali kawałków z innych części, które atmosferą i tempem niespecjalnie tu pasują); dobry level design; swoboda, gunplay, ulepszenia broni.

 

Na minus: przeciwnicy z nadprzyrodzonymi mocami (potrafiący perfekcyjnie przycelować z drugiego końca mapy i biorący na klatę cały magazynek z BARa); spieprzony system checkpointów; kwiatki pokroju nieskończonych fal wrogów respiących się w zamkniętym pomieszczeniu; króciutki czas gry - jakieś 5h, ale wliczając backtracking po śmierci; miejscami tragiczny framerate na PS3; przegięcie z patetycznością - z gry można wywnioskować, że cała II wś opierała się na działaniach dzielnych Amerykanów, w poprzedniczkach mimo wszystko nie jechali tak ostro z tym motywem.

 

Minusów uzbierało się więcej, ale to mimo wszystko klimatyczny i fajny tytuł, mimo dziwactw i niedoróbek. Szkoda, że EA potem całkowicie zarżnęło serię. Zrobić DŁUŻSZY, porządnie dopracowany tytuł, ze swobodą w stylu Airborne i byłby Medal idealny. Modern łorfer mi już się przejadło.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×