Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Mam to.

W sensie 4312 śmiga mi jak ta lala... tylko bale... co to za knur jest.

Grał ktoś nim?

3 raz go kupiłem, 3 raz pudluje wszystko... wszystko.

Benzema kozak 5 meczy, 8 bramek.

Kante... omg... ta karta jest bardziej dojechana od renato.

Wszędzie jest... szybkość aubolamagi.

Czailem sie na okazje Pogby i zamiast nifa... ktos wystawił ifa... lol.

300k w sekundę mam na plus...

Ake Pograłem i nie wiem czy to if, nif, czy dobry egzemplarz ale wow.

Sent from my SM-G935V using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gra dla idiotow. DLA IDIOTOW.

dlatego wczoraj do trzeciej nad ranem bawiłem się fajnie wymiatając w BF 1

Fife odpalę jak znudzi mi się moje fajne życie i będę chciał sobie spietolić kilka następnych godzin,czy dni

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kurde, albo ja jestem niespełna rozumu albo ta gra ryje beret ale jestem świecie przekonany ze od wczoraj jest jeszcze szybciej niż było zaraz po patchu. Wczoraj naprawdę miałem wrażenie ze gra domyślnie zmieniła ustawienia na szybkie bo to jest niemożliwe żeby piłka tak szybko się przemieszczała. Skoro mogą wprowadzać zmiany do menu "cichaczem" (karty, totw itp niewymagające aktualizacji gry) to czemu nie mogliby ingerować w jej tempo?

Naprawdę od wczoraj jest nienaturalnie szybkie tempo i nie mam w ogóle przyjemności z gry, co mnie trochę martwi.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, F3niX napisał:

To co zawsze robia po patchu Grand :1_grinning: co rok ta sama bajka.

 

ogolnie jeden raz komputer za mnie podal pilke... To mnie tak wkur, ze szok, bo nie nawidze ingerencji AI w moja gre, a tej z roku na rok jest co raz wiecej, jakby dla niepelnosprytnych ta gre robili.

 

zreszta wystarczy poczytac co Jukez pisze, jest to samo, ta gra jest niegrywalna zwlaszcza w FC... Nie wiem czemu oni zawsze musza psuc gre z kolejnym patchem. Bylo ok, oprocz tego input laga, ale teraz jest tragedia. 

 

Gdzie Jukezz pisze ?
Poczytam chetnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 mecze w turnieju rpzegralem na karne i to byly moje jedyne porazki. 3 razy nie powinno nawet do nich dojsc. A raz, zamiast 2 polowek dogrywki zagralismy 1 i od razu byly karne xD co za gowno

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minut temu, EZreal napisał:

 

Gdzie Jukezz pisze ?
Poczytam chetnie

Twitter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie prawej obrony, miałęm tam wrzucić Valencię z Manchester Utd, ale teraz patrzę, on ma 1 gwiazdkę słabszej nogi, masakra, lepiej iść w Darmiana w takim razie? bo potrzebuje obrońcy z United do zgrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 porazka po dogrywce. Ja strzelam po 3 razy sam na sam a chlop mi wale gole po moim roznym, biegnac murzynem wesolo od polowki 1v1. JA PIER*#$, ta gra jest serio duzo gorsza od 16tki. Tam chociaz tylu idiotyzmow nie bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tego rynku to chyba nie można przewidzieć. Wczoraj IF CARRASCO ~120k. Ea robi te haloweenowe jebniete paczki i cena leci na ~100k wieczorem. Myślę sobie kij, kupię 7 sztuk, może za jakiś czas się odbije,przecież ta karta nie dostała odpowiednika scary. Dzisiaj rano cena BIN : 88k.. Ja pier....

To co jutro będzie latać po QS, a w poniedziałek będą ją dawać w gratisie do brązowych kontraktów?! Fuuuuck..

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Mówiłem..... czekać ? to się napalacie na te karty jak Jehowy do pukania do drzwi. Poniedziałek/wtorek najlepiej

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kartami IF jest zawsze to samo co roku a i tak ludzie jak barany kupuja te karty dzien/dwa po tym jak sa wrzucane do paczek :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gra dla idiotow. DLA IDIOTOW.

Jak wam wychodzi wszystko w grze i np wygrywacie 3:0 to odłożyć pada przy ataku przeciwnika to zobaczycie że AI w tej grze ma w hooy do powiedzenia. Oczywiście jak będzie piłka przy nodze to wybijac. Przeciwnik całe 45 minut w 3 lidze odbijal się od mojej obrony a ona grała sama. Spierdolone to jest. Człowiek może iść do kibelka, po piwko a później jeszcze się napieprzac z tej gry. Nie dziwię się, że czasem nic nie można w tej grze zrobić. W 16 był syf ale qrwa nie taki. Człowiek był dobry to potrafił wjechać z 10 do 1 bo AI nie drukowala wyników jak tutaj. Ten pacz to porażka.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja sie czuje jakbym w kazdym meczu gral z konsola a nie z zywym czlowiekiem, na poziomie legendary (czego nienawidze). Tylko ze to legendary, odwala czasem jakies rzeczy z kosmosu i wtedy padaja gole.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się odechciewa. Obona na automacie jest całkiwicie przegięta. Do tego te debilne karty, które dowodzą, że EA nawet nie próbuje ukrywać do kogo kierowana jest ta gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smuteczek ogarnia moje serduszko, gdy widzę wasze niezadowolenie z Fut. Zwłaszcza, ze dla niektórych jest to jedyna gra w która grają na konsoli i część z was specjalnie kupiło x1

Lol

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że gra pilnuje aby wyniki były bliskie i nikt nikomu nie zrobił zbyt wielkiej krzywdy, dla zmylki czasem wejdzie 6-0

Tak było w chorym PES 2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mihail1 napisał:

Jaką kartę dajecie butlandowi?

z RN3pro

Pokaż skład bo tez bym chciał sobie BPL zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś podpowiedzieć jaką kartę dać Handanovicowi? :) bo na futbin nie ma kart bramkarskich z tego co widzę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z Tym Butlandem? Ktoś wcześniej pisał,że dał inna kartę niż kot i mega zadowolony, jaka to była karta? MaxyM pamietasz, to pisał ktoś kto grał spary z Tobą i sam sie dziwiłeś, iż tak broni

z RN3pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×