Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko jutro kupuje gierke ale nie masz czasem xboxa? :24_stuck_out_tongue:

Ja bym poleciał juz dzisiaj po BF1. Juz nie odpalisz fify do końca życia!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem już kilka razy że "złamałem" się w końcówce , i poszedł soczysty wślizg :) 

 

Nie czerpię wielkiej przyjemności grając w tą część ech . Grałem coopa w piątek i powrócił fun ... bo na wszystko miałem wywalone . Samemu siadając presja się włącza , większość gra tym ultra def i preferuje rwaną grę aby wygrać cieźko mi się w tym odnaleźć dla mnie fifka to jednak zawsze był "radosny" arcade ech . W jakąś piłeczkę trzeba grać , ale zgadzam się że w tej cześći wyjątkowo szybko dopadają człowieka wątpliwości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Foxter napisał:

Ja bym poleciał juz dzisiaj po BF1. Juz nie odpalisz fify do końca życia!

Namowiles mnie :) zajade jeszcze po jakies dobre kraftowe piwerka bo o 17:00 Chelsea - United

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bilans na ta chwile mam 15-11 , takze tak jak pisałem po 5 porażkach, przypomniałem sobie jak sie gra, dojdę do 18 wygranych chyba to jest złoto 1, i starczy :)

Kogo możecie polecić do Calcio A jak LF ? miałem Mertensa, lubilem gościa na CAM ale na skrzydle jakoś nie ogarnia, strasznie łatwo go przepchnąć i bardzo sie cofa, Insigne podobnie.

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoko jutro kupuje gierke ale nie masz czasem xboxa? :24_stuck_out_tongue:

Ps4 wierny jestem

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, unki napisał:

Ps4 wierny jestememoji4.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Plytka w napedzie i juz sie sciaga aktualizacja :) za 15 min odpalam

Chcialem dla jaja zrobic temat fut champions czyli kazdy kto by chcial wrzucalby ile spotkan wygral + co wypadlo z paczek ale nie tykam sie juz tego rakotworczego trybu.

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny pouczyć mnie grać w fife? Konsola PS4 :) psn Matixio_PL :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz mnie spotkało w tej edycji coś, co można nazwać oskryptowaniem. Grałem z gościem w normalnych sezonach, którego grajki ważyli po 120kg i biegali z szybkością Bena Johnsona. Trzykrotnie zmieniałem formację, a taktykę to z 10 razy i jeśli już podszedłem pod pole karne gościa to był sukces. Nie było szans na wyrównaną grę. Co ciekawe w następnym meczu, kiedy zmieniłem zespół to samo się działo, ale na moją korzyść. Widać było, że gościu grać potrafi, ale nie był w stanie się przebić, bo teraz moi grajkowie byli napompowanymi klockami z motorem w doopach. O co kaman się pytam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może podacie loginy z xone, zagramy trochę sparów na odstresowanie?

z RN3pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Baczek867 napisał:

Bilans na ta chwile mam 15-11 , takze tak jak pisałem po 5 porażkach, przypomniałem sobie jak sie gra, dojdę do 18 wygranych chyba to jest złoto 1, i starczy :)

Kogo możecie polecić do Calcio A jak LF ? miałem Mertensa, lubilem gościa na CAM ale na skrzydle jakoś nie ogarnia, strasznie łatwo go przepchnąć i bardzo sie cofa, Insigne podobnie.

Perisić. 5 słabsza nowa, dołożysz huntera i nie ma sobie równych.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opowiem wam panowei historie z wczoraj.

Kupuje sobie zawodnikow z BPL po kolei liczytuje itp patrze Depay fajna cena zrobie Make Bid nagle ktos przebił mowie ok  zalicytuje dalej i co nie zauwazyłem i dałem BUY NOW i jak na złosc był on wystawiony na 110k wiec jestem mega stratny.

Wszystkie moje dotychczasowe zarobki z handlu w sekunde znikły zostało drugie tyle wiec jak na razie odpoczywam od handlu a biore sie za gre.

 

Depay cena nawet po 6k mozna kupic ja dałem 110k hahaha brawo ja.:1_grinning:

Edytowane przez joseph969
  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np w piątek dostałem 1:10 od gościa, który w był trochę lepszy ode mnie. Miał w ataku Alexa del Piero i mnie nim zniszczył. 6 goli i 4 asysty. Nawet jak go dwoma atakowałem, to przedzierał się. Jednak nie wkurza mnie to, bo znam swój poziom. Trzeba grać i walczyć, innego wyjścia nie ma. Ta gra nigdy nie usatysfakcjonuje wszystkich. Jedyne co mnie wkurza, że jak rywal idzie i puszcza prostopadłą po ziemi na szybkiego ST, to widzę jak moja para CB rozstępuje się i zaprasza go do sam na sam. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedziela płaczów, to jeszcze dorzucę to hooyowe podświetlanie się zawodników, których nie trzeba. Jakie to jest irytujące, jak kilka się kilka razy L1 lub prawą gałką na zawodnika który ma być podświetlony, a podświetla się jakiś placek nie biorący w ogóle udziału w akcji.

Edytowane przez awakeman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie tracisz. Taki szrot mi lecial z tych paczek, ze to byla wartosc quicksella.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, matinx napisał:

Nic nie tracisz. Taki szrot mi lecial z tych paczek, ze to byla wartosc quicksella.

Paczki już mnie nie jarają :24_stuck_out_tongue: Po prostu chciałbym podnieść swoje umiejętności w fifie, ale niestety mała ilość spotkań przekłada się na skilla. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi nadspodziewanie dobrze dzis sie gralo, raptem jedna porazka z jakims brudasem lagujacym(w menu nawet ani razu nie zmienilo 3 zielonych kresek, w meczu od poczatku lag) 

 

jeden typ z kolei gral od poczatku na autobusie.cokolo 50 min strzelilem na 2:0 a ten typ nadal autobus. No to doklepalem miedzy obroncami i pomocnikami do koncs bez zadnej przesji z jego strony. Ludzie sa dziwni ;d dodam, ze mial full sweat bpl. 

 

Aha Volland - fajna karta, strzela dobrze i nawet fizycznie daje rade 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy w jakis cudowny sposob fixna te autobusy i full defy, bo beznadziejnie ta gra wyglada, jak 2 chlopow klepie pierdyliard podan, byle szybciej i wiecej ;d

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taki problem. Dwa dni temu dostalem bana gdzie rzekomo sprzedawalem coinsy. Tylko rzecz w tym ze ani razu taka sytuacja nie miala miejsca. Habdlowalem sobie snajperka w pelni legalnie. Rozmawialem juz na czacie kilka razy. Jeden konsultant powiedzial mi ze pozytywnie zoopiniowal moje konto i ze powinni mi odbanowac. Zajmuje sie tym terms of service gdzie daja sobie minimum 3 dni na odpowiedz. Tylko czy to jest realne ze oeblokuja mi konto? Zaledwie 700 k udalo mi sie zarobic i zadnych transakcji typu przelewy na inne konto zebym dostal za coa takiego bana.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcieliście CT, autobusy, klepanie piłka to teraz macie. Teraz to jak nie powiesz glabowi żeby wybiegł za plecy obrońców to nie strzelasz gola , tylko się błąka wokół obrońców, tym bardziej ze obrona jest automatyczna. Wróć FUT16.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się osobiście o wiele lepiej grało w fut16. Tam nie było możliwości żebym spadł z pierwszej ligi a tutaj nie mogę wyjść z 6... Nie siedzi mi ta fifa kompletnie. A mecze gdzie miałem koło 20 strzałów i zero bramek nie zliczę (nie nie wszystkie zza pola. większość z pola karnego gdzie bramkarze to cyborgi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w kogo z obecnego TOTW zainwestować? Carrasco, Wallcott, Isco, a może Florenzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, nikkor napisał:

Panowie mam taki problem. Dwa dni temu dostalem bana gdzie rzekomo sprzedawalem coinsy. Tylko rzecz w tym ze ani razu taka sytuacja nie miala miejsca. Habdlowalem sobie snajperka w pelni legalnie. Rozmawialem juz na czacie kilka razy. Jeden konsultant powiedzial mi ze pozytywnie zoopiniowal moje konto i ze powinni mi odbanowac. Zajmuje sie tym terms of service gdzie daja sobie minimum 3 dni na odpowiedz. Tylko czy to jest realne ze oeblokuja mi konto? Zaledwie 700 k udalo mi sie zarobic i zadnych transakcji typu przelewy na inne konto zebym dostal za coa takiego bana.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

Szukałeś na konsoli czy web-app? Pewnie powód bana to "farming coins". Jak na web-app to zapomnij, ze odblokują, jak na konsoli to duże szanse na odblokowanie. Niestety są uczuleni na boty i skrypty do web-app i banują ile się da, dlatego nigdy nie powinno się dużo zarabiać na głównym koncie, bo mogą zbanować za byle co.

Edytowane przez VIPuser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×