Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Lekka patola, że Messiego nie ma, ale co się dziwić skoro wspierają tylko ligę angielską... hazard strzelił jedną bramkę Man Utd, a Messi w tamtym tygodniu 5.. i nie mówię tu oczywiście jako fan Barcy tylko postronny kibic :Gmoch:

i pytanko: warto inwestować w Bonucciego? Drewniany Manolas już mnie powoli wnerwia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu jakiś fajny CDM dla bbva.

Btw. Ta gra i tak ma raka.

Messi nie dostał, bo grupowe LM nie są brane pod uwagę to raz, a dwa jest on bogiem futbolu i musi trzasnąć hat-tricka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minut temu, Foxter napisał:

 

W koncu jakiś fajny CDM dla bbva.

 

Btw. Ta gra i tak ma raka.

Messi nie dostał, bo grupowe LM nie są brane pod uwagę to raz, a dwa jest on bogiem futbolu i musi trzasnąć hat-tricka.

A Hazard bóg angielskiej piłki tylko jedną.. ok :1_grinning: myślałem, że biorą cały tydzień a nie weekend..

 

ta gra ma rak, bo znowu w 4 lidze zdobywam mistrza z bilansem 6-1-1 po czym wchodzę do 3 ligi i dostaję 0-0-7 :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu jakiś fajny CDM dla bbva.

Btw. Ta gra i tak ma raka.

Messi nie dostał, bo grupowe LM nie są brane pod uwagę to raz, a dwa jest on bogiem futbolu i musi trzasnąć hat-tricka.

Hmmm

Mario Gaspar z SBC to o wiele lepsza opcja na CDM w LLS. Wszystko inne to wolnobiegi w tej lidze. Ja mam w planach Kante if , Matiuidi oraz Ben Arfa bo z obrońców i tak jeden to będzie francuz. Spo i jeden Cm grają na max CH tylko jeden Cm na Ch8 a masz zajebisty środek pola.

Kurde w klubie już Bale, Neymar i coinsa na Cra a boję się go kliknąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Gaspar ma H/M (oraz 178cm) wiec odpada :)

Klikaj, nie bądź pipa :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Costa

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Grassek napisał:

Kto z niemieckiej na skrzydło ?

Coman, Costa czy Ribery  ?

  Ja jak grałem bundes choć to grałem to za duże słowo raptem z 15 meczy zadowolony byłem z Costy .Coman poleciał po 2 meczach na złom poza szybkością nie ma nic do zaoferowania przynajmniej takie są moje odczucia .Co do Riberego Injury Prone no i zawsze jak gram przeciwko niemu nie mam z nim jakiś problemów za to Costa zawsze mnie umęczy i jak ktoś ogarnia sztuczki może nim pozamiatać.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tą pracowitością? Na logikę - najlepiej żeby mieli H/H bo to praca w obronie i w ataku. A jak jest w praktyce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co zrobić jak nie nalicza mi za mecze punktów do katalogu? Już blisko boosta i się zacięło :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przekroczyłeś już limit dzienny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Gaspar ma H/M (oraz 178cm) wiec odpada

Klikaj, nie bądź pipa

Kante ma M/H a gra cały czas w ataku także wiesz....

Panowie co zrobić jak nie nalicza mi za mecze punktów do katalogu? Już blisko boosta i się zacięło :/

Kante ma M/H a gra cały czas w ataku także wiesz....

Boję się, że będę wpiordul dostawać i się młodzież będzie śmiała

Panowie co zrobić jak nie nalicza mi za mecze punktów do katalogu? Już blisko boosta i się zacięło :/

Limit dzienny jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, stMikolaj napisał:

 

Limit dzienny jest

Jakbym wiedział to już bym półtorej godziny temu odstawił tego raka :Gmoch:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany jak mnie pamięć nie myli to przed black friday jest jeszcze jeden ważny dzień gdzie ceny lecą na ryj . Pamiętam że wtedy są paki za 100k 50k itp akcje.

 

Dobra wiem i sam sobie odpowiem pewno się przyda tym co nie wiedzą a mianowicie.

7.11 FUT United wtedy dają jakieś paki z piłkarzami chyba co godzinę jak się mylę niech mnie ktoś poprawi.

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrody za ligę weekendową są w czwartek o 2:00 czy 19:00?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Garru napisał:

Nagrody za ligę weekendową są w czwartek o 2:00 czy 19:00?

 

Będą dzisiaj w nocy o 2.00

 

Zastanawiam się nad Orellaną , if chodzi teraz po 40k mniej więcej, zastanawiam się czy poczekać jeszcze może nawet do poniedziałku czy już teraz kupować, bo dość tanio wchodzi.

Edytowane przez robson1425
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie (jeśli tu takie są ;) ). Stwierdziłem, że nie da się grać dalej w fifę tak jak do tej pory, tak jak wy  miałem problem bo różne głupie rzeczy się działy.

 

Grałem 4-3-3(4) z CT z filmiku Ovvy , do końca mi ten styl nie pasił, czegoś brakowało. Trafiłem na ten filmik:

 

 

gościu opowiada jak stworzyć taktykę , opisuje co i jak. Stworzyłem taktykę pod siebie. I jak zaczynałem FUT sezony to od 10 do 5 ligi awansowałem co sezon awans, ostatnio z 5 spadłem, ciężko się grało i po zmianie taktyki, właśnie wygrałem 5 ligę, a teraz 4 ligę od razu w 1 sezon i to tytuł - bilans 6-1-1 , wg mnie zajebisty. I grałem z bardzo dobrymi ekipami, np gościu miał Figo, Ronaldo w składzie. Polecam ustawcie sobie swoją taktykę wg tego i od razu będzie lepiej :). Nie ważne jaką taktyką grasz, gość tłumaczy jak dopasować do ustawienia te cechy.

 

Zachęcam, mi pomogło i to bardzo.

 

EDIT:

nie dostałem awansu do ligi weekendowej za mistrzostwo 4 ligi, nie wiem jak będzie za utrzymanie w 3, bo zagram jutro i pojutrze ;).

Edytowane przez robson1425
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, starvin napisał:

Kogo kupić do tego składu  http://www.futbin.com/17/squad/196384  Benzema, Rodrigez (nie wiem czy wart swojej ceny) Modric lub Rakitic? 

 

robson1425 - podobno za utrzymanie w 2 lidze jest awans do ligi weekendowej

 

Ja mam tak na ataku Gameiro If / Ben Yedder - kozak jako zmiennik. Modric, Turan, Gomes w pomocy i James na CAM i jego zmiennik Koke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy teraz kazda kur..a gra tylko żeby strzelić jednego gola i wychodzą? W sezonach też to działa? Bo drafta nie mogę skończyć;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, _sad napisał:

Czy teraz kazda kur..a gra tylko żeby strzelić jednego gola i wychodzą? W sezonach też to działa? Bo drafta nie mogę skończyć;)

Chyba na ps4 tak jest ;c na x ani razu to mi sie nie przytrafilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minut temu, starvin napisał:

Kogo kupić do tego składu  http://www.futbin.com/17/squad/196384  Benzema, Rodrigez (nie wiem czy wart swojej ceny) Modric lub Rakitic? 

 

robson1425 - podobno za utrzymanie w 2 lidze jest awans do ligi weekendowej

 

http://www.futhead.com/17/squads/1676181/

 

ja gram tak. Orelana na skrzydle elegancko chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×