Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie mam cos takiego:

http://www.futbin.com/squad-builder

 

Immobile IF oczywiscie :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

RW to chyba D.Costa

Nie wiem czy na CM wsadzic Naingollana czy lepiej Pjanica?

Domyslnie Pjanic moze isc na srodek i tam wsadze kiedys Igle/Dybale a Naingollan na lewo.

Poki co Parolo musi zostac poniewaz:

1. jest spoko

2. hyperlink z Immobile

 

Jak to widzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, EZreal napisał:

Aktualnie mam cos takiego:

http://www.futbin.com/squad-builder

 

Immobile IF oczywiscie :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

RW to chyba D.Costa

Nie wiem czy na CM wsadzic Naingollana czy lepiej Pjanica?

Domyslnie Pjanic moze isc na srodek i tam wsadze kiedys Igle/Dybale a Naingollan na lewo.

Poki co Parolo musi zostac poniewaz:

1. jest spoko

2. hyperlink z Immobile

 

Jak to widzicie?

Póki co to nic nie widzimy :) popraw link.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Qdlaty91 napisał:

Panowie potrzebuję porady.

Wczoraj pogoniłem wszystkich z włoskiej :24_stuck_out_tongue: coś się popsuło i grało mi się do dupy. 

 

http://www.futbin.com/17/squad/198645

myślę nad takim składem. Co myślicie?

 

jak chcesz lewą stronę z niemieckiej to lepsza obrona wydawałaby się Toprak lub Sokratis a na lewej Rodriguez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przet ten ******* glitch w zasadzie nie mozna grac, w drafcie gra do pierwszej bramki. Dobrze, ze jak koles wychodzi nawet przy jego prowadzeniu to mi nie zalicza w ogole meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zrobiłem sobie tą wymianę na 2 złotych z paki i wypadł Koke oraz Vardy. Szkoda że nie można ich sprzedać ale tragedii nie ma Vardy się przyda do blp. Sterling Son Vardy niedługo moje blp zostanie super fitnesem do 18 :1_grinning:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Stary człowiek napisał:

Ja wczoraj zrobiłem sobie tą wymianę na 2 złotych z paki i wypadł Koke oraz Vardy. Szkoda że nie można ich sprzedać ale tragedii nie ma Vardy się przyda do blp. Sterling Son Vardy niedługo moje blp zostanie super fitnesem do 18 :1_grinning:

 

Wymieniałeś samych kiepów, czy raczej rare zalegające na stanie? Bo u mnie wczoraj po 10 wymianach, w których składy były jedynie z non-rare to wypadał sam szrot. Więc moja teoria jest taka, że to co tam wsadzisz to na wyjściu będzie coś podobnego. Także raczej nie ma się co łudzić, że z non-rare wypadnie nam nagle Messi :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie bede mial z 290k jak mi szwagier odda :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Immobile -> Higuain

De Rossi -> Khedira

Parolo -> Naingollan/Pjanic

 

ma to sens?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Geble napisał:

 

Wymieniałeś samych kiepów, czy raczej rare zalegające na stanie? Bo u mnie wczoraj po 10 wymianach, w których składy były jedynie z non-rare to wypadał sam szrot. Więc moja teoria jest taka, że to co tam wsadzisz to na wyjściu będzie coś podobnego. Także raczej nie ma się co łudzić, że z non-rare wypadnie nam nagle Messi :Gmoch:

Same śmieci że tak powiem z blp co się uzbierało no najlepszy był Bony więc może on załatwił sprawę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra znawcy fifki. O hooy tu chodzi i dlaczego się tak dzieje. Skrzydłowy wiecznie się wraca aż na połowę połowy. Ma wytyczne wybiegaj za plecy a gra jak boczny obrońca

Granie skrzydłami to jakaś parodia się robi bo zamiast wiatr na skrzydłach to jest jedna wielka dupa. Podania w CT na poziomie 55. Pod koniec filmiku całe zdarzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, starvin napisał:

Gameiro wart swojej ceny?

 

Ja go wylosowałem w złotej wymianie, ale moim zdaniem tak.

 

Staty:

60 spotkań - 56 bramek - 13 asyst.

 

BTW, zagrałem sobie wczoraj jak tylko wskoczył turniej do ligi weekendowej, nowa taktyka itd, mega zaskoczenie, wygrałem turniej za 1 razem, w 3 rundzie dogrywka. Sam nie wiem czy taki dobry okres czy taktyka pomaga :D, ale gra mi się bardzo dobrze.

 

Co do nagród za poprzednią ligę, wbiłem wtedy Silver 2, bo nie miałęm czasu w weekend grać. No cóż oprócz 15k, trafiłem najlepszego - Berardi 82 , warty około 1.5 k teraz.

 

Także jest średnio.

 

Swoją drogą jestem ciekaw, bo wyzwanie POTM Son kończy się jutro bodaj, Sterling miał chyba cały miesiąc, ciekawe co wymyślą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja, jak i wielu innych obserwatorów, teoria jest taka ze wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji zawodnika. Podjarany jak dziecko które dostało zabawkę wsadziłem na LW SBC Sona i gra właśnie jak LB... Mirallas chodzi jak przecinak i jest wszędzie na tych samych ustawieniach CT.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, stMikolaj napisał:

Dobra znawcy fifki. O hooy tu chodzi i dlaczego się tak dzieje. Skrzydłowy wiecznie się wraca aż na połowę połowy. Ma wytyczne wybiegaj za plecy a gra jak boczny obrońca

Granie skrzydłami to jakaś parodia się robi bo zamiast wiatr na skrzydłach to jest jedna wielka dupa. Podania w CT na poziomie 55. Pod koniec filmiku całe zdarzenie

 

 

pewnie masz zorganizowaną taktykę, przełącz na swobodną, a tak w ogóle odsyłam po raz kolejny do tego filmu, obejrzyj zmień pod siebie i ciesz się grą; )

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo cos na temat paczek za miesieczny ranking FUTC?

 

 

BTW. 
Zrobilem Silver 2 -  11 winow - na wiecej nie mialem czasu.
Dzisiaj dostalem 15k + 1 paka (chyba RARE GOLD PACK),  wg strony http://www.fifauteam.com/fut-champions-rewards-fifa-17/ powinienem dostac:

15,000 coins
1 x Mega pack
1 x Rare Gold pack

Nie dostalem 1 paki ? O_O
wtf ? Mial ktos podobnie ?

Edytowane przez EZreal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, EZreal napisał:

Wiadomo cos na temat paczek za miesieczny ranking FUTC?

 

 

BTW. 
Zrobilem Silver 2 -  11 winow - na wiecej nie mialem czasu.
Dzisiaj dostalem 15k + 1 paka (chyba RARE GOLD PACK),  wg strony http://www.fifauteam.com/fut-champions-rewards-fifa-17/ powinienem dostac:

15,000 coins
1 x Mega pack
1 x Rare Gold pack

Nie dostalem 1 paki ? O_O
wtf ? Mial ktos podobnie ?

 

ja mam tą samą rangę, ale dostałem 2 paczki. Próbuj do supportu dzwonić , może podziałają coś.

 

Co do rankingu miesięcznego, to gdzieś widziałm, że będą jakieś tam stroje , ale nie wiem czy tylko na tym się skończy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, stMikolaj napisał:

Dobra znawcy fifki. O hooy tu chodzi i dlaczego się tak dzieje. Skrzydłowy wiecznie się wraca aż na połowę połowy. Ma wytyczne wybiegaj za plecy a gra jak boczny obrońca

Granie skrzydłami to jakaś parodia się robi bo zamiast wiatr na skrzydłach to jest jedna wielka dupa. Podania w CT na poziomie 55. Pod koniec filmiku całe zdarzenie

 

ja zapytam o coś innego... w 35 sekundzie mijasz gościa naciskając szybko równocześnie l2 +r2 (ps4) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, robson1425 napisał:

 

ja mam tą samą rangę, ale dostałem 2 paczki. Próbuj do supportu dzwonić , może podziałają coś.

 

Co do rankingu miesięcznego, to gdzieś widziałm, że będą jakieś tam stroje , ale nie wiem czy tylko na tym się skończy ;)

Dzoenilem, powiedzial, e przyszly w 2 ratach kilka godzin, jedna po drugiej.Zobacze jak wroce z pracy czy to prwda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, robson1425 napisał:
 

pewnie masz zorganizowaną taktykę, przełącz na swobodną, a tak w ogóle odsyłam po raz kolejny do tego filmu, obejrzyj zmień pod siebie i ciesz się grą; )

 

 

Już to wczoraj oglądałem oczywiście po tym filmiku ustawiłem na swobodne i mamy to co wrzuciłem. Tempo ustawione na 80. Zauważ, że wychodzę CB już a atak mi się wraca. Co z tego, że gra się się w 1 lidze jak nie wie jak ta grę ugryść.

Wracając do filmiku to jak słyszę jak się poleca 15 i cofnięta to powodzenia. Nie ma się z CB kompletnie pożytku i ułatwia rozgrywanie. Z drugiej strony granie z takim do przyjemnych nie należy ale wtedy trzeba być takim samym hooyem za przeproszeniem i grać na czas. Wczoraj Radja takiego pokaral. Wbita jedna bramka jest prowadzenie

a koleś wciąż gra CB na 16 metrze ... No to sobie klepie na swojej połowie mając głęboko gdzieś atakowanie a koleś dalej nie zmienia taksy

No to Radja znów pokarał.

W tej grze trzeba czasu być tym "złym"

30 minut temu, Tom182 napisał:
ja zapytam o coś innego... w 35 sekundzie mijasz gościa naciskając szybko równocześnie l2 +r2 (ps4) ?

Edit

Zwykły ruch gałą 

 

Edytowane przez stMikolaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, stMikolaj napisał:

 

 

Jak robisz w 10 sekundzie te kroczki do tyłu z piłką? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, stMikolaj napisał:

 

 

Już to wczoraj oglądałem oczywiście po tym filmiku ustawiłem na swobodne i mamy to co wrzuciłem. Tempo ustawione na 80. Zauważ, że wychodzę CB już a atak mi się wraca. Co z tego, że gra się się w 1 lidze jak nie wie jak ta grę ugryść.

 

Wracając do filmiku to jak słyszę jak się poleca 15 i cofnięta to powodzenia. Nie ma się z CB kompletnie pożytku i ułatwia rozgrywanie. Z drugiej strony granie z takim do przyjemnych nie należy ale wtedy trzeba być takim samym hooyem za przeproszeniem i grać na czas. Wczoraj Radja takiego pokaral. Wbita jedna bramka jest prowadzenie

 

To ja nie mówię, żeby skopiować ustawienie z filmu, jest trochę na pewno do poprawy.

 

Rozumiem, że głównie zastrzeżenia masz do obrony, to zamiast 15 ile proponujesz ustawić, bo rozumiem, że mimo wszystko obrona cofnięta, a nie wysunięta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, danon napisał:

Jak robisz w 10 sekundzie te kroczki do tyłu z piłką? 

LT+RT 

12 minut temu, robson1425 napisał:

 

To ja nie mówię, żeby skopiować ustawienie z filmu, jest trochę na pewno do poprawy.

 

Rozumiem, że głównie zastrzeżenia masz do obrony, to zamiast 15 ile proponujesz ustawić, bo rozumiem, że mimo wszystko obrona cofnięta, a nie wysunięta?

Na chwile obecną testuje domyślne z gry czyli pressing i offside :-) CT po "paczu" nie potrafię ustawić w ataku bo wychodzą cuda ,wianki ..... Obrona zawsze  60/50/45 cofnięta 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, stMikolaj napisał:

LT+RT 

Na chwile obecną testuje domyślne z gry czyli pressing i offside :-) CT po "paczu" nie potrafię ustawić w ataku bo wychodzą cuda ,wianki ..... Obrona zawsze  60/50/45 cofnięta 

 

rozumiem, a który wskaźnik odpowiada za to, żeby obrona nie zostawała na 16 metrze tylko wychodziła wyżej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×