Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ten tryb jest chory... na nowym koncie awans z sezonu na sezon od 10 do 3 ligii w każdym zdobywając tytuł, a teraz seria 15 meczów bez zwycięstwa, moi piłkarze poruszają się jakby ważyli po 120 kg każdy i nie potrafią wymienić kilku celnych podań... Chyba sprzedam wszystko w pizdu i poskładam sobie skład jakichś nonameów :1_grinning: Ktoś kiedyś tutaj napisał, ze im lepszy skład tym trudniej i chyba coś w tym jest.

Edytowane przez VIPuser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest na pewno :) Dziś grałem z jednym graczem i tak sobie własnie rozmawialiśmy przez HS, że bardzo często on przegrywa z graczami, co grają nołnejmami, a sam ma bardzo dobry skład, sporo czarnych kart, Neuer na bramce itp. Najlepiej się gra jak się nie spinasz, że "oo zawodnik X ma piłkę, muszę nim przejśc pół boiska i strzelić bramkę" tylko każdym zawodnikiem grasz jakby był ci obcy, wtedy gra się najlepiej, takie jakby "placebo" ile razy kupię drogiego zawodnika to mam od razu w głowie, że on mi powygrywa mecze i wszystkie piłki gram na niego, a tak nie jest, gra cała drużyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie może wie ktoś dlaczego przy logowaniu nie otrzymuje już bonusowych paczek? Wszystko grało przez pierwszy tydzień a teraz nic. Wie ktoś o co chodzi?

 

Dzięki z góry za pomoc

Pozdrawiam

N.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, nikodem napisał:

Witam,

 

Panowie może wie ktoś dlaczego przy logowaniu nie otrzymuje już bonusowych paczek? Wszystko grało przez pierwszy tydzień a teraz nic. Wie ktoś o co chodzi?

 

Dzięki z góry za pomoc

Pozdrawiam

N.

 

Chodzi Ci o web-app? To skończył się prezenty jakiś tydzień temu zdaje się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, robson1425 napisał:

 

Chodzi Ci o web-app? To skończył się prezenty jakiś tydzień temu zdaje się.

 

Tak, a myślałem, że tak już zawsze będzie jak się zaloguje codziennie. Szkoda.

Dzięki.

 

Pozdrawiam

N.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje rade PLKD jako komentator, daje rade :24_stuck_out_tongue:
 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkupiłem sobie fresh Bergkampa...

I coś mnie tknęło by sprawdzić sobie SBC Jonasa...

I co...

I kurczę robię NOS sbc - Jonas, w wielu aspektach lekko lepszy od legendy, w innych delikatnie słabszy ale to się zniweluje kartami styli i mam zajebistego CAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie chyba sprzedaje Calcio, zostane przy silniejszym BPL i moim fitnessie za 9k, bo gra sie nim lepiej niz wloskim skladem za ponad 200k. :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei przymierzam się do solidnych wzmocnień wśród moich makaronów. Nafarmiłem 250k i czekam sobie spokojnie na jesiennie obniżki na koniec listopada. Nie chce mi się już za bardzo farmić kolejnych monet, może jeszcze ewentualnie na Dybalę.

 

Dziś odniosłem mały sukces, zdobywając majstra 5. ligi. Siedziałem tam dobre 6 sezonów, po drodze spadając ligę niżej. Zmieniłem formację na 4-3-2-1 i teraz gra mi się zdecydowanie lepiej. Oczywiście, wciąż są mecze, gdzie nie mam nic do powiedzenia, ale coraz częściej wygrywam i o dziwo w tej formacji najwygodniej mi się broni. Wcześniej grałem 4-1-2-1-2 w obu wariantach, potem 4-3-3 (4) i za każdym razem rywale z łatwością strzelali mi bramki, po około 100-150 spotkaniach miałem bilans bramkowy -30. Po zmianie formacji (zawodników mam w gruncie rzeczy tych samych, średnia półka) gra stała się lepiej zorganizowana, łatwiej przerywa mi się akcje rywali. Muszę jeszcze przysiedzieć nad poprawą dryblingu, zwodów i sztuczek, a także nad rzutami wolnymi i myślę, że 2-3 liga będą w zasięgu :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście nowe wyzwanie?

 

:1_grinning::1_grinning::1_grinning::1_grinning::1_grinning::1_grinning::1_grinning::1_grinning: 

 

$$$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto zbierać Kagawę na CAM, ludzie jeszcze się nie połapali, że ma być 11 narodowości. Zebrałem z 30 sztuk do 1,5k, poczekam i będzie latał wysoko, a nawet jeśli nie, to jakiś zarobek gwarantowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za wyzwanie bo nie mogę znaleźć? jaka nagroda

ok mam ;)

Edytowane przez robson1425

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schalke - BVB jest najbardziej oplacalnym wyzwaniem (jesli chodzi o nagrody) z tych 4. Wrzucilem tez do skladu untradable Thiago i wylecial syf :24_stuck_out_tongue: (Pedro)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

guess who's back?

 

Wjechałem do 9 ligi... not bad..

Edytowane przez piachu00
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, piachu00 napisał:

guess who's back?

 

Wjechałem do 9 ligi... not bad..

Pierwszy raz cos takiego w fifie mam ze wjechalem z 10 ligi do 5 na samych mistrzostwach bez jekniecia a do 4 z samym awansem. W 4 lidze mialem na start 4 mecze w plecy wiec spisalem sezon na straty ale dzis po przerwie sobie usiadlem dopakowalem sklad fitnessem i? 4 winy pod rzad. Zostal 1 mecz gdzie wystarczy remis zeby wbic sie do 3.

Ale nie ma co sie oszukiwac... ta edycja ssie palke po calosci jesli chodzi o to co sie dzieje na boisku...

Po tym szocie moj przeciwnik chyba odlecial na inna planete :24_stuck_out_tongue:


 

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopadl kto juz tego Coste z sbc??? Warto 150k wsadzic w niego?

...Myko1aj, Ty pewno posiadasz typa :)

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, SkibaPL napisał:

Pierwszy raz cos takiego w fifie mam ze odpalilem w tej edycji futa i z 10 ligi do 5 na samych mistrzostwach a do 4 z samym awansem. Mialem juz 3 mecze w plecy i dzis po przerwie sobie usiadlem dopakowalem sklad fitnessem i? 4 winy pod rzad teraz gram decydujacy mecz o awans do 3 :24_stuck_out_tongue:

Po tym szocie moj przeciwnik chyba odlecial na inna planete :24_stuck_out_tongue:


 

 

Ja to samo, od 10 do 3 same mistrzostwa składem za 20k, a teraz 15 meczów bez zwycięstwa Calcio za pół bańki :1_grinning: Na początku chyba losuje ogórków albo skrypty nam pomagają, bo teraz nie mogę wymienić celnie kilku podań, a gra działa w zwolnionym tempie :1_grinning: Same słupki, poprzeczki, przeciwnik 2 strzały 2 gole, a ja na 20 celnych nic, to cały FUT :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, VIPuser napisał:

 

Ja to samo, od 10 do 3 same mistrzostwa składem za 20k, a teraz 15 meczów bez zwycięstwa Calcio za pół bańki :1_grinning: Na początku chyba losuje ogórków albo skrypty nam pomagają, bo teraz nie mogę wymienić celnie kilku podań, a gra działa w zwolnionym tempie :1_grinning: Same słupki, poprzeczki, przeciwnik 2 strzały 2 gole, a ja na 20 celnych nic, to cały FUT :) 

Ja zauwazylem ze gdzies z 3 razy taktyka mi sie sama zresetowala... nie wiem czy uzywasz wlasnej taktyki i wytycznych ale dla pewnosci ustaw sobie wszystko od nowa. Golym okiem to widac bo zawodnicy znow genialnie wychodza do podan i trzymaja sie swoich wytycznych (zwlaszcza widze to po obroncach i SPD ktorzy maja zostawac z tylu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ja to samo, od 10 do 3 same mistrzostwa składem za 20k, a teraz 15 meczów bez zwycięstwa Calcio za pół bańki :1_grinning: Na początku chyba losuje ogórków albo skrypty nam pomagają, bo teraz nie mogę wymienić celnie kilku podań, a gra działa w zwolnionym tempie :1_grinning: Same słupki, poprzeczki, przeciwnik 2 strzały 2 gole, a ja na 20 celnych nic, to cały FUT  

Najgorsze, że w sezonach też tak jest .

W zasadzie można zgadnąć po kilku podaniach kto mecz powinien wygrać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×