Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj w nocy pierwszy raz awansowałem do Mistrzostw FUT, pierwszy mecz koleś traci bramkę w 3 minucie i ucieka, szok normalnie, 1 runda awans praktycznie bez żadnych wysiłków, kolejny mecz 5:0 i koleś ucieka przy 5 bramce mniej więcej w 60 minucie, potem lekkie schody bo jestem zdecydowanie lepszy a wygrywam strzelając bramkę na 3:2 w 82 minucie. No i finał grałem z totalnym defensorem, który tylko czekał na kontry gdzie strzelił mi 2 bramki zza pola karnego, wynik 2:2 i dogrywka gdzie zmarnowałem chyba z 3 setki, potem rzuty karne i upragnione zwycięstwo :-) Najlepsze jest to, że pierwsze 2 mecz złożyłem sobie skład tylko i głównie z graczy wypożyczonych z ligi angielskiej + 1 srebro i 1 brąz oraz Hummels i Matuidi spoza BPL, miałem zgranie na poziomie niecałych 70 punktów i grało mi się wyśmienicie. Nie rozumiem tego w ogóle.Teraz zamierzam zrobić skład z silverów i takim pograć bo widzę, że więcej może być w tym frajdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie mają statystyki. Jak masz SPO czy N z pace na poziomie 70-75 to warto dać huntera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lahm czy Piszczek ??      Niby Lahm ovr 88 ale dosyć wolny, Piszczek natomiast dużo tańszy i lubi wybiegając skrzydłami dołączać się do akcji.  Stosował ktoś i może podpowiedzieć czy jest aż taka przepaść między nimi że warto wydać kupe kasy na lahma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gralem w tej edycji Lahmem, ale jego paramtetry dyskwalifikują go jako bocznego obrońcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, no4b napisał:

Nie gralem w tej edycji Lahmem, ale jego paramtetry dyskwalifikują go jako bocznego obrońcę.

Dokładnie takie samo mam odczucie. Tempo niskie, fizyczność niska a podania powyżej 80, drybling to samo. Dziwna karta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Grassek napisał:

Lahm czy Piszczek ??      Niby Lahm ovr 88 ale dosyć wolny, Piszczek natomiast dużo tańszy i lubi wybiegając skrzydłami dołączać się do akcji.  Stosował ktoś i może podpowiedzieć czy jest aż taka przepaść między nimi że warto wydać kupe kasy na lahma ?

 

Piszczek całkiem fajna karta, na prawej obronie w Bundeslidze raczej lepszej nie znajdziesz, grałem kiedyś De Marcosem z laLiga w ekipie z Bundesligi i szczerze Piszczek bardziej mi się podoba

 

 

MOJE PYTANIE -> Czy w Web Appie da się robić wyzwania? Nigdzie nie widzę a serwery w Companion chyba padły

Edytowane przez Zajczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Zajczak napisał:

 

Piszczek całkiem fajna karta, na lewej obronie w Bundeslidze raczej lepszej nie znajdziesz, grałem kiedyś De Marcosem z laLiga w ekipie z Bundesligi i szczerze Piszczek bardziej mi się podoba

 

 

MOJE PYTANIE -> Czy w Web Appie da się robić wyzwania? Nigdzie nie widzę a serwery w Companion chyba padły

Chyba miałeś na myśli prawą obronę :)  dzięki za porade.

Co do Companion mi wszystko normalnie działa a co do wyzwań to sam jestem ciekaw ale z tego co szukałem to chyba nie ma. Dziwne... w ogóle na telefonie działa to dużo sprawniej i przejrzyściej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, zuba1899 napisał:

Tak jak bronimy? :)

 

Cofamy się całą drużyną, nie wybiegamy obrońcami do atakujących piłkarzy tylko wracamy pomocnikami, skrzydłowymi lub napastnikami. Gdy już trzeba przełączyć się na obrońce to LT/L2 i odbiór/wślizg w ostateczności jak masz pewność, że odbierzesz. Dopóki obrońca jest przed piłkarzem atakującym to masz przewagę. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Zajczak napisał:

MOJE PYTANIE -> Czy w Web Appie da się robić wyzwania? Nigdzie nie widzę a serwery w Companion chyba padły

Nie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Awruk87 napisał:

 

Cofamy się całą drużyną, nie wybiegamy obrońcami do atakujących piłkarzy tylko wracamy pomocnikami, skrzydłowymi lub napastnikami. Gdy już trzeba przełączyć się na obrońce to LT/L2 i odbiór/wślizg w ostateczności jak masz pewność, że odbierzesz. Dopóki obrońca jest przed piłkarzem atakującym to masz przewagę. 

Z tym, ze lepsi zawodnicy oddają strzały z dystansu ktore wchodza jak w masło.... :frog:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, zuba1899 napisał:

Z tym, ze lepsi zawodnicy oddają strzały z dystansu ktore wchodza jak w masło.... :frog:

Ohhh nikt tu nie mówi, aby cofać się pod same pole karne i wchodzić w swoją bramkę. Chodzi o to, że mało kto stosuje presing i metodę tzw "na raz" czyli wbieganie w przeciwnika odbiorem i a nóż się uda a jeśli nie to droga wolna i najczęściej stracona bramka. Staraj się trzymać blisko przeciwnika cofając się przy nim i w odpowiednim momencie dochodzisz do niego wciskając przycisk odbioru. Jeśli nie wyjdzie i przeciwnik Cię minie to nic straconego, ponieważ będzie miał przed sobą jeszcze kilku Twoich zawodników dzięki temu, że wcześniej się nimi cofnąłeś.

Grałem raz z przeciwnikiem, który ani razu w meczu nie odebrał mi piłki... dosłownie. Grał tak dobrze w polu i w obronie cofając się praktycznie wszystkimi, że wyczekiwał aż zrobie jakiś błąd, niecelne podanie i takim sposobem wygrał łatwo mecz.  Ale żeby tak grać to trzeba już grać bardzo dobrze. Staraj się nie szarżować w obronie i będzie git :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąłem :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Edytowane przez madithon
bo tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko panowie nie jest tak, że jestem jakimś ciemniakiem, bo jakoś do trzeciej ligi dochodzę i raz się nawet utrzymałem :Gmoch: 

to może pytanie jak ustawić tak żeby moi zawodnicy w obronie byli bardzo skumulowani przy sobie? Moi się rozbiegają i przeciwnik jak minie jednym podaniem moich pomocników to już jest sam na sam z obrońcami.. gram 4-3-2-1 i raczej pomocnicy powinni być blisko siebie, a nie rozbiegani jakby mieli sraczkę... mam w obronie ustawione 50,50,40 i cofniętą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, stMikolaj napisał:

1 liga... 1 wygrana i 8 remisow ..gramy w grę w której nikt nie potrafi strzelić bramki. 6 remisow było bez gola. Nie warto nawet dotykać pada podczas ataku przeciwnika bo gra sama broni i to w 1 lidze. Śmieszne ale prawdziwe

Smutne ale prawdziwe, też nad tym ubolewam, nie ma frajdy z gry,

 zawsze wolałem manualną obrone. Ping pong jest nudny, już nie wspomne o przepychaniu się zawodników, takie to sztuczne jak w PESie.

10 godzin temu, bartbuks napisał:

W tej edycji bardziej cieszy się człowiek z rzutu różnego, niż karnego.

No ja wole zdecydowanie karne, bo rzut rożny to jest dla mnie bezużyteczny.

Ani nie strzelam z rożnych goli, ani nie tracę, nosens.   

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś Toure bo mam go w planach boję się tylko że przy 4321 te jego low w obronie będzie zabójcze .Choć jak patrzę na jego plusy a są nimi na pewno 86 Shot Power 85 Long Shots 86 Short Passing 83 Long Passing Playmaker i Takes Finesse Style Free Kicks .To mam dylemat czy będzie trybił rzazem z Firminio oraz Fernandinho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Lony napisał:

Smutne ale prawdziwe, też nad tym ubolewam, nie ma frajdy z gry,

 zawsze wolałem manualną obrone. Ping pong jest nudny, już nie wspomne o przepychaniu się zawodników, takie to sztuczne jak w PESie.

No ja wole zdecydowanie karne, bo rzut rożny to jest dla mnie bezużyteczny.

Ani nie strzelam z rożnych goli, ani nie tracę, nosens.   

Dokładnie różne były OP, przed patchem, tylko ze EA tak to naprawili, ze teraz oddać jakis strzał po wrzutce z rożnego graniczy z cudem, lekko przesadzili z suwakami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie grał ktoś IF Kalinic z Fiorentiny w składzie Calcio? Jest sens w ogóle go kupować? Jak wygląda na tle np Giovinco w wersji podstawowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, MaxyM napisał:

Wtem!

 

11b2lia.jpg

 

O, i się zebrało tego, plus wyzwanie dzisiejsze...

Będę otwierać paki!

 

vpz0qd.jpg

 

Też bym chciał, ale na rynku ps4 nie ma żadnego silvera ze sportingu :)) z paczki za wyzywanie benfiki miałem higuaina - pierwszy dobry drop w tej edycji

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko odnośnie blokowania zawodnika, ale w drugą stronę. To znaczy.

 

Wychodzę sam na sam, dogania mnie obrońca i wiadomo, przcisk 'A' robi swoje. I teraz jak się najlepiej obronić, żeby jednak dobiec do bramki i strzelić, bo często tracę piłkę w tą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, robson1425 napisał:

A ja mam pytanko odnośnie blokowania zawodnika, ale w drugą stronę. To znaczy.

 

Wychodzę sam na sam, dogania mnie obrońca i wiadomo, przcisk 'A' robi swoje. I teraz jak się najlepiej obronić, żeby jednak dobiec do bramki i strzelić, bo często tracę piłkę w tą stronę.

Ja myślę, że w tym przypadku decyduje fizyczność. Wiele razy miałem taką sytuację i mój zawodnik był po prostu silniejszy i się przepychał aż pod pole karne i zdołał uderzyć. Możesz również spróbować jeszcze wysunąć piłkę do przodu poprzez naciśnięcie prawego analogu w kierunku biegu, wtedy jesteś chwilowo bez piłki i też łatwiej jest wygrać bark w bark. Ale czy jest przycisk odpowiedzialny za przepychanie się jeśli biegniesz w piłką tego nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo kupić Suareza. Przepchać się nie da, a jak obrońca trąci mu piłkę to jest tak agresywny, że i tak do niej dopada :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×