Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, VIPuser napisał:

 

Gram CR7 na skrzydle i jakoś wielkiej różnicy mi nie robi w porównaniu do np. Neymara czy El Shaarawiego.  Ba, o wiele łatwiej i przyjemniej gra mi się składem z Calcio za 50k, niż wypasańcem z LaLiga za 4 mln. W każdym razie po weekendzie jak ceny kart z LaLiga spadną zobaczymy co potrafi najdroższa karta w grze, czyli Ronaldo na ST i potem można kończyć przygodę z FUT :)

 

To już sobie nie pogram Ronaldo, bo mi EA przed chwilą zresetowało konto :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, VIPuser napisał:

 

To już sobie nie pogram Ronaldo, bo mi EA przed chwilą zresetowało konto :1_grinning: 

 

a coś takiego złego zrobił ? :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

50 minut temu, VIPuser napisał:

 

To już sobie nie pogram Ronaldo, bo mi EA przed chwilą zresetowało konto :1_grinning: 

 

Kupiłeś monety? :-) bo bana za sprzedaż dają 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisał jakiś czas temu, ze dyma na boku EA, bo chce CRem i Messim pograć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Foxter napisał:

Pisał jakiś czas temu, ze dyma na boku EA, bo chce CRem i Messim pograć ;)

No to EA wydymała jego :-) nie ma jak to sobie samemu uzbierać :-) ja w sumie mam 4.4 mln a gram kartami w ataku za łączną sumkę 10 k :-) plus Gjowinko SBC :-)

Edytowane przez stMikolaj
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikolaj a moje sklady widziales? ;> przed chwila dwa sklady z legendami i ifami padly, trzeba trenowac przed jutrem...

 

obawiam sie, ze jutro trafie jakis koksow z x ;( jak te Gorille, Kurty czy inne Agge

 

Volland zajebista karta :1_grinning:

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Fenix, ze grasz biedakami. Poczytałbym sobie Twoje opinie dotyczące gry składem za 5kk> :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj mi coinsy to sie przekonasz :1_grinning: 

 

jedyna legenda, ktora zrobila na mnie wrazenie go Gullit, bestia jest. Reszta na ktore gram jak dzis: Nesta, Veron, Crespo, Vieri... Slabe... Serio bardziej obawiam sie zwyklego BPL skladu... Z Vardym na ataku lul

 

podobno Petit dobry jest i Vieira, wiekszosc prosow ich uzywa. Gdybym mial coinsy to bym ich sprobowal :1_grinning: ale 360k to za malo by ktoregokolwiek kupic.

 

serio mi sie bardzo dobrze gra w tej edycji. W koncu jest gameplay stworzony pod granie duza iloscia podan :1_grinning:

 

mikiemu podeslalem pare screenow odnosnie tych skladow z legendami, bo nie mam pojecia jak je przerzucic na serwer x live. Jak ktos podpowie to bede wdzieczny.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, F3niX napisał:

W tym akurat metoda jest jedna - strata coinsow ;>

Wiem jakie bo udostępnione zostały tutaj :-) Ja raz zagrałem mocnym składem i 24 konkursy rzutów karnych na mnie czekało :-) Po paczu ta gra nie jest dla mnie :-) podanie prostopadłe jest tak z dupy ,że lepiej jakby go nie było. Cała filozofia w nabieganiu gracza i wtedy Y a ja tak nigdy nie grałem :-( 19 majtra 1 ligi w f16  zamienie na 1 w f17 ....wkrótce pacz także może naprawią to co mnie boli w tej edycji i wtedy znów sobie skrzydłami pogram 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam te ss ;c

 

http://xboxdvr.com/gamer/WildaF3niX/screenshots

 

mnie na takie cos nie stac :1_grinning: tzn te sklady

 

dobra to w takim razie jak bardzo drogie sklady(w domysle wysokie overalle kart) graja gorzej niz sklady za powiedzmy mniej niz 50k, to jaki w tym calym fut jest sens? Bo aktualnie ja nie zamierzam zmieniac nic w skladach. Dalem Cana na CDM i Rudigera na CB, za ktorych lacznie zaplacilem z 2,5k i graja lepiej niz legendy :1_grinning: wiec gdzie tu cala filozofia?

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, stMikolaj napisał:

 

 

Kupiłeś monety? :-) bo bana za sprzedaż dają 

 

Godzinę temu, robson1425 napisał:

 

a coś takiego złego zrobił ? :24_stuck_out_tongue:

 

Farmiłem sobie coinsy na lewym koncie i przelewałem na główne, w sumie jakieś 5 mln. Lewe konto dostało perma za sprzedaż coinsów, a główne reset coinsów za ich kupno. Co ciekawe, wszystkie karty zostały, więc można grać dalej,  zresetowali tylko coinsy w ilości 5k, bo wiedziałem, że wkrótce mnie to czeka i inwestowałem wszystko w drogie  karty utrzymując jak najniższy stan konta :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, F3niX napisał:

Zle przelewales coinsy widac ;> tzn zla metoda

A jaka jest najlepsza metoda na przelewanie coinsów ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, F3niX napisał:

Zle przelewales coinsy widac ;> tzn zla metoda

 

Niestety na początku przygody zawaliłem kupując karty od ręki, potem dopiero ktoś tutaj mi doradził by licytować do końca i wtedy ryzyko złapania spada. Będę wiedział na przyszłość :1_grinning: W każdym razie tym co chciałem pograć to pograłem, jedynie Ronaldo ST zabrakło do kolekcji, a chciałem go kupić na dniach tylko EA mnie uprzedziło.... Ale dla tych zabranych przez nich 5k coinsów było warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa wam companion na androidzie?

rn3pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś dobry ma ochotę stać się moim masterem ? :1_grinning:

Szukam kogoś kto pouczy mnie grać w FIFE, bo idzie mi bardzo, ale to bardzo słabo (Platforma Xbox One).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, F3niX napisał:

Zle przelewales coinsy widac ;> tzn zla metoda

Też właśnie chciałbym wiedzieć jaka jest najlepsza metoda do przelewania ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystawiaj i licytuj. Ja tak robiłem w 16 stce i troszkę monet przelałem. Rynek dzisiaj mnie zaskakuje. Taki Reus wczoraj spokojnie do kupienia za 160 k,dzisiaj lata o 15-20 k więcej. Podobie z IF Bonaventura-wczoraj za 60 k był do wyrwania,dzisiaj ledwo dwie godziny temu kupiłem gościa za 70k

Ale,co tam...,nie mam kiedy grać to amatorsko ryneczek lukam

Nowe sbc jest--Skiba,dawaj składy kolego

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbijajcie na Xbox One do społeczności FIFA Polska (nowa funkcja Xbox Live "kluby") .

Będzie można pogadać, poznać się , pograć 1v1 w FIFe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko nie okazało się że na serce zszedł przy tej grze :)

Siemka, jak tam dalej się jaracie tym g... czy wam trochę przeszło? Mnie w ogóle nie ciągnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał to Brazylia - Argentyna

Taktyka 4-3-3 Hehehe :Gmoch:

0d042d6d9ffadcca8acd61f0d8c8789c.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, unki napisał:

Nowe sbc jest--Skiba,dawaj składy kolegoemoji4.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie wiem czy chcesz.... wyszedlem na frajera i musze lojalke wbijac :24_stuck_out_tongue: tak to jest jak sie samemu za to zabiera ale ceny niektorych zawodnikow z gotowcow sa juz chore wiec musialem pokombinowac. Brazylia - Argentyna wyniosla mnie 10k. Poszukaj tego skladu na futheadzie tam w podobnej cenie znajdziesz bez wbijania lojalki.

Nigeria - Algeria (13k) - http://www.futhead.com/squad-building-challenges/squads/150168/

 

Moses wszystko kaszani bo najtanszy kupiony za 3,5k.

Pykne smiesznego golden goal drafta i otwieram te paki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój skład z posta wyżej nie wymaga lojalki, złożyłem ze ściepow które mam w klubie, także mozna się częstować, nie ma go na futheadzie wiec ceny powinny być przystępne.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś dokonałem odkrycia które wprawiło mnie w osłupienie...
Gdzieś po 2-3 tygodniach od premiery, bawiłem się ustawieniami sterowania tj asysty podan, dośrodkowań itd.
Dziś po spadku z 3 do 5 ligi już miałem odstawiać pada, bo wszystkie CT, wytyczne piłkarzy niby działały ale coś było nie tak, pad praktycznie nowy - więc powoli stwierdziłem, że nie ogarne chyba tych Jutubowych ustawien ŻEBY PIŁA tak samo albo chociaż podobnie chodziła :)
Postanowiłem pograć zwykłe sezony online jakimś klubem i zresetować wytyczne i CT do początkowych...

To samo chciałem zrobić  ustawieniami sterowania i nagle JEB :O

Grałem  lekko ponad 400 meczów w tej edycji na CZĘŚCIOWYM WSPOMAGANIU PODAŃ :1_grinning::1_grinning::1_grinning::1_grinning: 

podczas gdy wszyscy jutuberzy cisną na automatach. Zmieniłem i 21 wygranych z rzędu( 6 w sezonach online) po przyjemnej grze :) Nawet nie wiem czy lepiej na tym nie wyszedłem, że teraz będzie automatic hehe :1_grinning:

 

p.s. pewnie jutro odpale gre i okaże się, że to jednak nie to :1_grinning::1_grinning::1_grinning::1_grinning: i dalej sie gra ujowo 

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki szrot z pak za 100k a ja oczekuje cudow gdzie sa 3 karty rare :1_grinning:
 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×