Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

@Baczek867 u mnie to samo. Data założenia styczeń 2011 i średnio przed każdym meczem minimum 5 typów wyjdzie z menu meczowego...

 

Przydałaby się opcja ukrycia daty założenia klubu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wystawiłem IF immobile w apce mobilnej. Wystartowałem z poziomu 20k a kup teraz 23k po chwili wchodzę w transfery a tutaj sprzedaz jego za 10,250

Może mi ktoś sprawdzić za ile najmniej można go wystawić?

Gdzie mogę pisać reklamacje dotyczące sprzedaży?

rn3pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na taki filmik się na youtubach nawinęłem

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Mandi napisał:

Na taki filmik się na youtubach nawinęłem

 

 

 

No niestety jest to znane już od tygodni. Na "pocieszenie" dodam, że ea nic sobie z tego nie robi. Glitch jak był tak jest, coś tam niby banują ale na ile skutecznie to cholera wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na następne FUT champions chce zrobić obronę z Serie A. Myślałem o kielonie, bonuccim i sifem donnaarummy. Czy rzeczywiście lepiej handan i miranda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zuba1899 napisał:

Udało się wbić Golda 3... jeszcze zostały 3 spotkania, ale mam dość. Jutro szersze podsumowanie, wraz z powtórkami :Gmoch:

U mnie to samo tak jak tydzien temu tyle ze zostalo mi jeszcze 5 spotkan ale fak dys. Gdybym zaczal w piatek grac i rozlozyl te mecze to bilans bylby lepszy a tak to konczylem na sile byle wbic 18 spotkan i zakwalifikowac sie na kolejny turniej.

 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest jak masz rok założenia klubu sprzed ery kamienia łupanego.

Najlepiej nowe świeże konto założyć. Wtedy każdy chce grać!

A ja sie zastanawialem o co chodzi, ze tak czesto wychodza z lobby... Nie wpadlem na to, ze data zalozenia klubu moze miec jakies przelozenie na umiejetnosci, beznadziejne podejscie.

Mam date bodajze styczen 2011, a w futa tak naprawde gram od fify 15 w sumie i za jakiegos wymiatacza sie nie uwazam

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lekki progres, gold 2 wbilem. Zawalilem piatek gdzie konczylem dzien z wynikiem 2-12! Szybka sprzedaż ligi wloskiej i potem zlozylem dwa nowe sklady i gralo sie o niebo lepiej.

Jakos tez mniej bylo ludzi co psuli gre, czyli robili wszystko zeby wyprowadzic z równowagi. Trafilem tylko jednego co od 46 minuty gral na czas podajac miedzy obroncami i zastawial sie w rogach :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na taki filmik się na youtubach nawinęłem

 

 

 

To dlatego nie mogę wyjsć z 7 ligi

Co walnę bramkę,to koleś wychodzi

A tak na poważnie,to powinny być sypane bany za takie zachowania,nie ma litości. Ja do chwili obejrzenia tego filmiku nie znałem tematu,ciekawe ilu debili znajdzie się po obejrzeniu materiału...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakich ligach gracie na codzien i jakie macie rekordy/srednie wyniki w FUT champ?

Ja liga 2/3 - srednio w fut champ ok 22 winow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darmowa paczka od EA.

Nie grać i zarabiać

2bfdaef4afdf4963e5ce493a26206d26.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Mandi napisał:

Na taki filmik się na youtubach nawinęłem

 

 

Od razu zaznaczam, że nie korzystam z tego glitcha (w ogóle od 2 tyg nie gram, BF1 rulez)

 

Może włożę kij w mrowisko, ale trudno: dlaczego ban? Jeżeli bez żadnych tworzonych programów ingerujących w kod gry (np. jak to na pc jest) wykorzystujesz opcje dostępne w każdej oficjalnej kopii gry, to pretensje można mieć wyłącznie do twórcy, że zostawił tak szeroko otwartą furtkę. Bana za tak skonstruowaną grę powinna dostać EA. Dziwne jest to, że wcześniej takiego syfu nie było. To potwierdza tylko, że rok to nawet dla takiej wielkiej firmy za mało, żeby wydać w miarę skończony produkt. Nowy silnik, kilka sloganów marketingowych i jazda. 

EA banując takich ludzi odwraca zainteresowanie od siebie, zostałeś "oszukany" przez kogoś? Napisz, zbanujemy go, a Ty będziesz miał radochę, że zgłosiłeś "oszusta", który wykorzystuje podstawowe opcje w naszej grze porównywalne z pauzą w trakcie meczu czy zmianą muzyczki w menu...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Kani napisał:

@Baczek867 u mnie to samo. Data założenia styczeń 2011 i średnio przed każdym meczem minimum 5 typów wyjdzie z menu meczowego...

 

Przydałaby się opcja ukrycia daty założenia klubu.

 

7 godzin temu, Barcman napisał:

A ja sie zastanawialem o co chodzi, ze tak czesto wychodza z lobby... Nie wpadlem na to, ze data zalozenia klubu moze miec jakies przelozenie na umiejetnosci, beznadziejne podejscie.

Mam date bodajze styczen 2011, a w futa tak naprawde gram od fify 15 w sumie i za jakiegos wymiatacza sie nie uwazam emoji14.png

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

 

Dokladnie Panowie, rok o niczym nie świadczy, tez uważam sie za bardzo przeciętnego gracza, moze od 11 do 14 grałem na w miarę wysokim poziomie, niestety 15,16 mi nie podeszły i gry sprzedawałem przez co wyszedłem z wprawy. Trzeba sobie powiedzieć jasno, widac gołym okiem ze 3/4 mecze gramy z dobrymi przeciwnikami, bo jak ktoś sie nie czuje na siłach to ucieka z lobby i tyle :) klubu nie mam zamiaru od nowa zakładać, nie po to wbiłem sobie ten level żeby kasować, zreszta juz nie mam tyle czasu na grę co 6 lat wstecz, wiec cieżko by było to od nowa zrobic. Nie czytam zagranicznych portali, byc moze wiara sie na to skarży i cos z tym zrobią :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jedynie wychodze jak widze turecki/arabski herb albo nazwe, nie lubie z nimi grac, zawsze jakies lagi mam i rozne inne problemy :1_grinning:

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tradycyjnie z paczki Deluxe gówno, Ashley Young za 700 coinsów, dramat. Gram od początku w ten zbugowany shit i nie trafiłem w żadnej paczce czy to za Deluxe czy za SBC czy jakiekolwiek kupione nikogo, kogo sprzedałbym powyżej 5000 coinsów. Nie wiem od czego drop jest uzależniony ale mnie te chamy z EA wrzuciły chyba do ostatniego koszyka :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to podsumujmy mój występ w FC. Udało się wygrać 18 meczy, z czego w piątek i sobotę bilans 12-8, a wczoraj to istna patologia.. Zostało mi 20 meczów, myślę, o może uda mi się wbić coś więcej... Ale Fifa szybko sprowadziła mnie na ziemię :Gmoch::fuckoff: 7 porażek z rzędu, i nie wiedziałem czy to mój kontroler się zepsuł czy to ja zapomniałem po jednym dniu gry w piłkę... Zostało 12 meczów, a ja potrzebowałem 5 żeby za tydzień dalej się mordować z tym raczyskiem. Na szczęście się udało i to jaką bramką :) 

 

Co do meczów: podtrzymuję opinię, że jak gra sobie założy, że masz przegrać to choćbyś i 50 strzałów sam na sam miał to i tak nic nie wpadnie w sieci. Wiem, że to może niektórych bawi, ale tak jest. My maluccy musimy jakoś znaleźć powód do usprawiedliwienia :duda:

Najbardziej co mnie irytowało przez 3 dni, to te zmiany systemu gry... Gonię wynik, włączam na atak całą drużyną, a te pachoły jak stały tak stoją... Ręce i cycki opadają...

 

A teraz czas na highlightsy z tego weekendu:

Karny, którego nie powinno być. Niby to nie był Neymar, ale też podmuch wiatru go omało nie zabił :Gmoch: 

 

 

Spamuje przycisk wybij, ale nie, muszę przecież przegrać 3-2....

 

 

Bramka pt. "stadiony świata" :antonio: 

 

 

Gość strzelił farfocla w 3 minucie i onrona częstochowy. No to fifka pokarała :Gmoch: 

 

 

Miała być piękna bramka... A był Butland ;/

 

 

Słup soli...

 

 

Ten sam mecz, słupy soli vol.2

 

 

A teraz uczta dla oczu... Babol roku (i dziwicie się, że 7 porażek z rzędu? xD)

 

 

Ten sam mecz.. ogromny podmuch wiatru dla Bonucciego

 

 

Taran Ribery... Trzech zawodników żeby odebrać futbolówkę to za mało...

 

 

Do zobaczenia i przeczytania za tydzień :siara::Gmoch::xbox:

 

 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem mistrzem Fify ale wydaje mi się, że za agresywnie starasz się odebrać piłkę, zwłaszcza jak przełączasz się na któregoś CB - wybiegasz wtedy w stronę biegnącego w Twoją stronę przeciwnika i tym samym dajesz mi wolne pole za twoim obrońcą. Też ten błąd często popełniam.
Ale tak poza tym to ta gra ładnie nas czasem rucha :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo z paczkami. Wczoraj zrobiłem kilka SBC, wladowalem ok. 20k, z paczek zwróciło ale ok 5k
O paczkach z deluxe to już nie mówię, bo trafić na świecącego zawodnika to cud


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, madithon napisał:

Nie jestem mistrzem Fify ale wydaje mi się, że za agresywnie starasz się odebrać piłkę, zwłaszcza jak przełączasz się na któregoś CB - wybiegasz wtedy w stronę biegnącego w Twoją stronę przeciwnika i tym samym dajesz mi wolne pole za twoim obrońcą. Też ten błąd często popełniam.
Ale tak poza tym to ta gra ładnie nas czasem rucha :24_stuck_out_tongue:

Akurat w pokazanych meczach dostawałem już 2-0, 3-0 i leciałem na pałę :1_grinning: jak mnie gra dyma to nawet się nie staram za bardzo :) W innych meczach obrońców nawet nie ruszam :jSQVeJ4:Ta sytuacja z Riberym, piłka powinna być już przy polu karnym przeciwnika odebrana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, nie żebym się cieszył ale czuję ulgę gdy widzę te video z niektórymi bramkami jak ten babol czy słup soli albo brmkarza i obrońce stojącego a ty strzelasz sobie lajtowo bramkę, a dlaczego? Bo teraz wiem, że ta gra robi wielu z nas w konia, ja na 10 meczów w sezonach czuję się co najmniej zawsze w 4 wyruchany. Wczoraj marzyłem już o awansie gdzie zaliczyłem dobry początek i nagle wszystkie kolejne mecze z tych tzw. "cudownych". Bacca, który u mnie strzela na prawdę sporo bramek nagle nie trafia 3 pod rząd w jednym meczu sam na sam (i uwierzcie nie jest to wina tego, że nie potrafię strzelać), to samo w składzie z Bundes nagle totalne zacięcie IFa Kalou, który też całkiem nieźle sobie radzi, goście na boisku gorsi ale wynik mają korzystny. Obrona w takich chwilach zachowuje się nienaturalnie bo mimo, że nie gram wysuniętą to tak właśnie grają w chwili gdy prowadzę, nie pomaga nawet autobus czy cofanie ich ręcznie. A najśmieszniejsze to są zawsze 45 i 90 minuty, totalne minuty cudów, albo wszystko wpadnie albo spierniczy się nawet strzał do pustej bramki. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co by bylo gdyby wyslac taki filmik do EA ?:D
czy coś by odpisali chociaz :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, madithon napisał:

Ciekawe co by bylo gdyby wyslac taki filmik do EA ?:D
czy coś by odpisali chociaz :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Napisaliby, że takie sytuacje zdarzają się na prawdziwych boiskach :1_grinning:

28 minut temu, Zajczak napisał:

Powiem tak, nie żebym się cieszył ale czuję ulgę gdy widzę te video z niektórymi bramkami jak ten babol czy słup soli albo brmkarza i obrońce stojącego a ty strzelasz sobie lajtowo bramkę, a dlaczego? Bo teraz wiem, że ta gra robi wielu z nas w konia, ja na 10 meczów w sezonach czuję się co najmniej zawsze w 4 wyruchany. Wczoraj marzyłem już o awansie gdzie zaliczyłem dobry początek i nagle wszystkie kolejne mecze z tych tzw. "cudownych". Bacca, który u mnie strzela na prawdę sporo bramek nagle nie trafia 3 pod rząd w jednym meczu sam na sam (i uwierzcie nie jest to wina tego, że nie potrafię strzelać), to samo w składzie z Bundes nagle totalne zacięcie IFa Kalou, który też całkiem nieźle sobie radzi, goście na boisku gorsi ale wynik mają korzystny. Obrona w takich chwilach zachowuje się nienaturalnie bo mimo, że nie gram wysuniętą to tak właśnie grają w chwili gdy prowadzę, nie pomaga nawet autobus czy cofanie ich ręcznie. A najśmieszniejsze to są zawsze 45 i 90 minuty, totalne minuty cudów, albo wszystko wpadnie albo spierniczy się nawet strzał do pustej bramki. 

Mnie najbardziej właśnie denerwuje jak mój obrońca wychodzi z szeregu i stoi tuż za plecami napastnika, który blokuje piłkę, odwraca się i już pozostaje tylko jeden stoper. Myślałem, że to tylko Koulibaly, który ma high/high, ale po wymianie obrońców dalej to się zdarza. Nie pomaga żadna zmiana CT, czy na ultradefensywę. Jak gra sobie postanowi to tak ma być :jaro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie juz tak wkurwilo mieszanie tymi taktykami, ze wbiłem domyślna CT z wysunięta obrona i pressingiem na 65 i mieszam tylko suwakami podczas meczu, raz def, raz atak, raz kontra, raz wysoki pressing i gra mi sie lepiej, przynajmniej lepiej sie pokazują zawodnicy i wychodzą na pozycje do strzału. Jak poustawiałem deffense na 30 , shooting na 30 to nie było kim pograć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam prośbę. Jakby ktoś miał czas i chęci do pomocy to czy mógłby pomóc mi przerobić skład na następną weekendową batalię. Wymogiem jest przynajmniej 3 ligi, i minimum 5 klubów. Jak widać gram tylko ligą włoską. Jeden skład przerobiłem żeby miał 100% chemii, dodając Ogbonnę i Sirigu na bramce, czyli Włochów. Natomiast mam problem z tym składem. za dużo narodowości :siara: http://www.futbin.com/17/squad/325906 Siedzę nad tym już godzinę i nic mi nie wychodzi. Oczywiście zależy mi na tanich zawodnikach do 3k czy 4k, ale wszelkie podpowiedzi przyjmę jako dobrą monetę.

Edytowane przez zuba1899

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak macie ustawione automatyczne przełączanie? Brak wspomagania, częściowe, czy pełne? Chodzi mi o tę opcję z biegiem w odpowiednim kierunku po przełączeniu na zawodnika. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×