Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat miałem ifa Benteke kosztował ponad 30 k jak go brałem przed chwilą poszedł za maks czyli 120k , widzę że był jedyny na rynku i na ps4 i xa 

 

 

I takie odpalenie Fify po tygodniu to ja szanuje

Ja zrobilem to samo :1_grinning: kupilem go za 55k, poszedl za maks w sekunde. Odkupie go jak sie skonczy sbc.

Wbilem Gold 3 i mam jeszcze 5 meczy wiec moze bedzie ten gold 2.

Dzisiaj jakos zle mi sie gralo, doczolgalem sie do tych 18 zwycięstw zeby tylko zakwalifikowac sie na nastepny weekend.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ktos pisał jak mozna te cipy co wyrzucają ciebie z meczu dorzucając dnf'a zgłosić, bo mam takich dwoch do podpier..... i zrobię to z miłą chęcią  

 

znalazłem

Edytowane przez _sad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto mi powie na czym mozna na poczatek zarobic pare groszy :24_stuck_out_tongue: bo na samych meczach to mozna grac 5 lat i nic nie uzbierac :1_grinning:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra do 1.30 popłaciła. Bilans strat i zysków: spuchnięta ręka po uderzeniu w deskę w łóżku oraz GOLD 2 :fsg::fsg::fsg:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobilem gold 3, ostatnie mecze to juz granie z musu i nadzieja na dobicie do G2, ale juz kciuk boli i psycha siadla. Grunt ze jest awans do kolejnego weekendu. Ale u mnie skonczylo sie jak zawsze, czyli wyprzedaza skladu. Tym razem padlo na BPL :1_grinning: Bundes u mnie nie do ruszenia na ta chwile.

Bede mial niecale 500k i teraz ide w hiszpanska lige z Griezmanem na szpicy. Zobaczymy co z tego wyjdzie...znaczy ja wiem co wyjdzie, ale nie mowie tego glosno :1_grinning: czyli wroce z podkulonyym ogonem do Serie A...

No i tradycyjnie po weekendowym graniu mam dosyc grania... zapewne do wieczora :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Ovvy'ego na kanale na yt jest filmik jak rozmawia z gościem, który dwa razy z rzędu wygrał 40/40 spotkań :1_grinning: w składzie Neuer, Alaba, Boateng, Smalling, Walker, Pogba, Benzema na CAM, Vidal, Bale, Suarez i Ronaldo :jSQVeJ4:taktyka 4-3-2-1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, baku83 napisał:

Ja zrobilem to samo :1_grinning: kupilem go za 55k, poszedl za maks w sekunde. Odkupie go jak sie skonczy sbc.

 

Właśnie jestem ciekaw jak będzie potem z cenami tych ifów Benteke czy Carrasco. No bo tak- te które ludzie wymienią w sbc przepadają, z paczek też już nie wypadną- czyli na rynku prawdopodobnie będzie ich cholernie mało.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testował ktoś może IF Keita? Bo staty ma super(99 stamina:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jestem ciekaw jak będzie potem z cenami tych ifów Benteke czy Carrasco. No bo tak- te które ludzie wymienią w sbc przepadają, z paczek też już nie wypadną- czyli na rynku prawdopodobnie będzie ich cholernie mało.

W sumie racja. Nie pomyslalem o tym. Moze byc tak, ze z braku jego karty na rynku, EA moze podniesc jego widelki i ludzie zaczna wystawiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza liga weekendowa za mną, bilans 20-20, czyli gold 3 wbity. Takiego pokładu raka dawno nie doznałem :1_grinning: Może w 3-4 meczach przeciwnik był wyraźnie lepszy i ogarniał grę lepiej ode mnie, reszta to totalna loteria, ja miliony słupków, a przeciwnik 1 akcja w meczu i gol, albo karny z kapelusza i wygrana meczu nie oddając ANI JEDNEGO strzału na bramkę :1_grinning: 3 razy mnie rozłączyło i przyznało porażkę, z czego 2 razy od razu na samym początku, nawet boiska nie zobaczyłem i wywaliło mnie z FUT, a raz chyba ktoś jakiś nieznany jeszcze glitch zastosował, bo przegrywał 2-0 po kilku minutach, wtedy spauzował grę i spowodował, że mi całkowicie odcięło internet z konsoli, specjalnie wtedy sprawdziłem czy router się nie zrestartował, ale nic takiego nie miało miejsca, bo wszystkie inne urządzenia miały dostęp do internetu, tylko konsola została "odcięta". To tyle, zobaczymy co wpadnie z paczek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję porady przed czarnym piątkiem. Obecnie gram takim składem https://www.futbin.com/17/squad/387561

Ceny już spadają i na dniach chcę ulepszyć skład. Budżet to jakieś 550k. Gram formacją 4-3-2-1. Najmniej zadowolony jestem ze środka pola. Według mnie wielką rolę odgrywa fizyczność w tej edycji. Troszkę słabo też z wykończeniem sytuacji przez napadziorów. Rozważam dwie opcje:

https://www.futbin.com/17/squad/386601

https://www.futbin.com/17/squad/386655

Będę grał 4-3-2-1 cały czas ale tutaj w składach zapomniałem zmienić formację. Mój styl gry to klepanie środkiem pola i dużo strzałów z dystansu. Co byście doradzili? Ewentualnie jakieś inne propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w SBC dostane paczke za kazdy ulozony sklad z poszczegolnych derbow? Czy musze ulozyc wszystkie 4 zeby dostac 1 paczke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz za każdy poszczególny inną nagrodę. Jak ułożysz wszystkie to dostaniesz nagrodę za wszystkie.

 

Ceny lecą w dół cały czas i jest dylemat - czekać czy kupować... Miałem polować między poniedziałkiem a środą, ale ten wczorajszy hattrick Ronaldo też może jeszcze namieszać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam do wtorku z zakupami

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gold 2 wbity zostalo 5 spotkan wiec nawet nie ma sensu grac :) 

 

https://www.futbin.com/17/squad/388015  Mial ktoś IF Grosickiego? bo zastanawiam sie czy go kupić albo "troche" więcej kasy wydać na Robbena? Tak samo miał ktoś Lewego poniewaz jestem ciekawy czy wart swojej ceny.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram Lewym, jestem mega zadowolony :) ma około 13 bramek wiecej niz wystepow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny już od wczoraj są wyraźnie niższe, niż w poprzedni weekend, czekam do wtorku i odkupuję swoje top Serie A :1_grinning: Nawet nie miałem za bardzo jak pograć swoim składem, bo ciągle na nim zarabiam :jaro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, malinPL napisał:

Panowie potrzebuję porady przed czarnym piątkiem. Obecnie gram takim składem https://www.futbin.com/17/squad/387561

Ceny już spadają i na dniach chcę ulepszyć skład. Budżet to jakieś 550k. Gram formacją 4-3-2-1. Najmniej zadowolony jestem ze środka pola. Według mnie wielką rolę odgrywa fizyczność w tej edycji. Troszkę słabo też z wykończeniem sytuacji przez napadziorów. Rozważam dwie opcje:

https://www.futbin.com/17/squad/386601

https://www.futbin.com/17/squad/386655

Będę grał 4-3-2-1 cały czas ale tutaj w składach zapomniałem zmienić formację. Mój styl gry to klepanie środkiem pola i dużo strzałów z dystansu. Co byście doradzili? Ewentualnie jakieś inne propozycje?

Wziąłbym pierwszy skład i zamiast Vardyego Sturridge albo Lukaku, a na obronie zamiast Ogbonny - Bailly. W połączeniu ze Smallingiem będzie rozpierdziel.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jak pokazują wykresy futbin, najniższe ceny notowane są zawsze poniedziałek/wtorek - ja będę czatował w poniedziałek koło 23 na karty ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Feghouli na PS lub PN, to jest gość. Testowałem juz większość z BPL i nie znalazłem lepszego, warty praktycznie QS a wali bramy az miło, Polecam !!!!

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie mi, ktore SBC warto robic? Zrobilem poki co 2 derbowe (Bundesliga i BBVA) ale za wiele profitu z tego nie wyszlo. Jestem sklonny powiedziec ze nawet stracilem na tym :38_worried:

Sa ktores ktore sie bardziej oplaca i jest pewny jakis profit?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Wam już obserwować rynek.

 

Złożyłem sobie super skład, że tak powiem ;), wczoraj kosztowałby mnie na wieczór 300.000, dzisiaj rano już było 285.000, teraz 250.000 , jutro kupuje skład.

 

Moim zdaniem BF wiele nie zmieni jeśli chodzi o to co było do tej pory. Najtańsze karty w poniedziałek będą, wszyscy sprzedają składy z ligi weekendowej. A w czwartek piątek, pójdą w górę ceny, bo ludzie będą robić skłądy na weekend, takie jest moje zdanie ;).

 

Wg mnie podsumowując poniedziałek - wtorek to najlepszy czas będzie na kupno grajków.

Dybala spadł 20k tylko dzisiaj

Edytowane przez robson1425

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewny profit na paczkach? Nie istnieje

Moze nie pewny ale ze cos z nich wypadnie bo do tej pory dostalem sam QS i 2 karty fitness...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×